My world of fantasy...
Ahoj,
tak za prvé se hrozně moc omlouvám za to, že se tu kapitola v sobotu neobjevila. Měla jsem toho děsně moc, včera jsem měla zápočet, takže jen učení a učení... Prostě od pátku až do dnešního rána jsem počítač vůbec neviděla, celou dobu byl zavřený v tašce. A popravdě mě to v sobotu ani nenapadlo. Nejdřív jsem měla plnou hlavu anatomie a pak plesu, na který jsem šla a který jsem potřebovala jako nutné odreagovaní, než jsem celé další dva dny strávila nad učebnicemi... Ale vyplatilo se to a mám to!!! =)
Na druhou stranu ale, těší mě, že je o kapitolku zájem, i když jen malý...  Koment od šesti lidí.... ale na druhou stranu jsou ty komentáře krásný, tak si nebudu stěžovat ( Abi, Asti a Ary výjimečně odpouštím :)). Přesto bych byla ale ráda, kdyby komentovalo víc lidí. Ne proto, že bych chtěla slyšet nějakou chválu, to fakt ne, ale vážně by mě zajímalo, kolik lidí to čte. Nemohli byste prosím všichni, co tuhle kapitolku přečtou, nechat aspoň malý vzkázek? Pak už vám dám pokoj (aspoň na chvíli ;))
Tak to je asi tak všechno, co jsem chtěla říct a teď přeju pěkný čtení. Doufám, že se to čekání aspoň vyplatilo =) Užijte si to a já se jdu vrátit zpátky k učení :-!
Tak tu máte další kapitolu. Děkuji těm, kteří komentovali, i když jich bylo málo...vaše komentáře byly úžasné, díky... i když bych si přála, aby vás bylo víc... nechci dlouhé slohy, i když je mám nejradši, stačí i pár slov...aspon abych věděla, kdo to čte...
Na přání Astinky už sem dávám kapitolku teď, jinak by se tu objevila tak v osm (nebo taky kolem dvanáctý, kdybych zapomněla, že)... Je pro všechny, kterým se povídka líbí a kteří ji komentují. Užijte si ji a přeju pěkné čtení.
***
Tak tady máte další kapitolu ke Snu. A popravdě řečeno, nebýt Ary, tak tu ani není, úplně jsem zapomněla na to, že je sobota O:-) :-D Přeju pěkný čtení a na závěr dodám, že jsem zklamaná z počtu komentářů - tak doufám, že to teď bude lepší ;)
***
Tak jsem tu s další, sedmou kapitolou. Doufám, že se vám bude líbit. =) Jo a moc děkuji všem, kteří nechali nějaký ten komentář, potěšilo mě to. A určitě bych byla za další ráda. =)
Takže pěkný čtení a těším se na vaše reakce.
Kaitlin
***
Sobota a spolu s ní další kapitola, kterou bych chtěla věnovat těm, kteří komentovali minulou kapitolku. Takže toto je pro: trili, wladku, Thesis, pyromanku a samozřejmě pro Abi, Asti a mojí momentální návštěvu:  Ary ;)
Užijte si jí a já si půjdu užít dnešní večer. Příjemný čtení
***
Ahoiky,takže je tu sobota a s ní i další kapitola. Doufám, že se bude líbit, očekávám nějaké ty reakce. :) Další pokračování teda čekejte za týden.
Hezký čtení :)
***
Středa a s ní další kapitolka, kterou se mi vůbec nechtělo vkládat... Jedním důvodem je to, že jsem teprve před chvílí dorazila domů, po celém dni...a druhým - jsem zklamaná, opět...komentáře? skoro žádný... budu doufat, že se to zlepší.... vím pro to asi neudělám, něco jako limity dělat nebudu a nechci, to mi přijde dost pod úroveň (přestože jsem to dřív dělala)...

Každopádně bych kapitolku chtěla věnovat pyromance, Trili, Makině, Abi, Thesis a wladce (doufám, že to skloňuji dobře) - prostě těm, kteří napsali komentář. A zároveň vynadat Astince a Ary :-P
No, tak snad se vám kapitola bude líbit, upozorňuju, že přímo navazuje na tu předchozí...Příjemné čtení a zanechte nějaké to slovo o tom, co na to říkáte. Díky :-*
***
Popravdě řečeno jsem zklamaná - nejprve zájem o povídku a teď? minimum komentářů.. :( Nešlo by s tím něco dělat?
A co se týká povídky: Jak už jsem říkala, má tři hlavní roviny - tzn. že od teď se bude každá kapitola skládat ze tří částí. Tak aby to náhodou někoho nepřekvapilo. :)
Na závěr dodám, že doufám, že se to bude líbit a že očekávám nějaké reakce (jakékoliv!)
***
Tak tady máte tu slíbenou druhou kapitolu... Snad se vám bude líbit. :) A opět poprosím o komentáře, u té předchozí kapitolky jste mě moc nepotěšili :(
Jinak těm, kteří komentovali první kapitolu, moc a moc děkuji...byla bych odpověděla, ale většinou nebyl čas a když už byl, nebyla zas nálada...ale cením si toho, že jste reagovali :-*
Takže hezké čtení a já se jdu zas učit anatomii... :(

***
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one