My world of fantasy...
Tak další kapitolka. Snad se bude líbit a užijte si ji. A díky za komenty, byla bych odpověděla, ale byla jsem na horách a vrátila se a dnes. A kupodivu nemám náladu na odpovídání :-D
***
První kapitola druhé části povídky. :) Doufám, že nezklame a že se vám bude líbit...
Jinak kapitolka je pro všechny, kteří komentovali - pro Aendu, pyromanku, Mayu99, Ary, Polgaru a Lucy-y :)
***
Tak vám přináším další kapitolku a zároveň vám děkuji za komentáře, moc mě potěšily, ale nemám čas ani náladu na ně odpovídat....Po skončení zkouškovýho se k tomu ale vrátím.
A co k týhle kapitole? Můžu vám prozradit, že tahle kapitolka je zlomová a ukončuje první část povídky (pro upřesnění - povídka má části dvě).
Takže snad se vám bude líbit a těším se na nějaké ty reakce.
Vaše Kaitlin

***
Jelikož je sobota, tak přidávám další kapitolu.

Užijte si ji a komentujte!

Nemyslete si, že jsem na vás zapomněla :) Vím, že je sobota a že vám dlužím kapitolu. Měla jsem v plánu ji sem dát už odpoledne, ale nějak se to zvrtlo, já se začala učit (blbý zkouškový, zajímalo by mě, kdo to kdy vymyslel...) a pak louskat jednu povídku v angličtině (to si totiž aspoň odůvodním, že dělám něco pro sebe a neflákám se :-D při nejmenším si trénuju angličtinu. a krom toho nejsem ochotná čekat na překlad :-D)..no každopádně jsem před chvílí zjistila, že je skoro půlnoc. Takže napravuju svou chybu a vkládám vám sem 17. kapitolu ke Snu a doufám, že se vám bude líbit a že tu pak objevím i nějaké reakce na ni, teda až se sem nějak dostanu (a pro své dobrou doufám, že to nebude moc brzo, místo učení jsem totiž pak na netu a to není to, co zrovna chci...). Takže pěkné čtení a za týden se zas ozvu (a kdyby se tu náhodou nic neobjevilo, tak se omlouvám, ale budu mít těsně před zkouškou... prostě pokud zapomenu, tak si vzpomenu další den.)
Kaitlin

***
Tak teda další kapitolka. :) Přiznávám se, že jsem na ni málem zapomněla. Pěkné čtení.
Kaitlin
***
Takže další kapitola. Původně jsem vám chtěla dát i jednu novoroční, ale pak jsem si řekla, že dvě kapitoly za sebou je blbost. :) takže ji máte až dneska.
Každopádně bych vám všem dodatečně chtěla popřát vše nej do Nového roku :)
A jen tak pro zajímavost, se Snem jsme v půlce :)
Tak pěkné čtení, doufám, že se bude líbit :)
***
Ahojky,
tak k vám přicházím s další kapitolou. Původně jsem vám chtěla dát jednu navíc jako vánoční dárek, ale nějak k tomu nedošlo. Možná už jen proto, že na Štědrý den prostě nemám puštěný počítač. Popravdě jsem ho měla zapnutý někdy 23. a to jen na chvilku a znova ho vytáhla teprve včera večer...  A tak tu holt máte jen tu dnešní kapitolu. :) Takže doufám, že se vám bude líbit. A milovníky 3. části potěším, dneska tam bude Murtagh i Amelia. :)
Jo a moc děkuji za komentáře :-*
Jinak doufám, že jste si Vánoce pořádně užili. :) Já určitě. Jen to bylo nějaký krátký...
Tak zatím pa
Kaitlin.
Takže, jelikož je sobota, tak je tady i nová kapitola. A protože Kaitlin nemůže (fláká se někde po barech, potvora jedna), tak musím vkládat já. Každopádně vyřizuji za ní, ať si kapitolu užijete a napíšete komentáře.

S další kapitolou už přijde Kaitlin sama a to snad v sobotu, i když jí to někdo určitě bude muset připomenout. Zase :-D

Areneis

Tak teda další kapitolka. :) Snad se bude líbit. A chtěla bych poděkovat za komentáře, hlavně teda Abi a Maye99, které je napsaly i přesto, že pod kapitolu se psát nedaly. :) Tak teda příjemné čtení.
(btw: nechápu, proč je u třetí části menší písmo, ale nejde mi s tím nic udělat...není to poprvé a zřejmě ani ne naposled...)
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one