My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1048"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ginger: Moc děkuji za komentář a jsem ráda, že se ti to líbilo a že ses do toho nakonec pustila. :)
Kaitlin
Spojila jsi dohromady 2 moje oblíbené příběhy (Twilight jsem ještě nečetla.) a já ti za to děkuju.Trošku jsem sice tápala v tech "Twilight" částech,ale i to jsem nakonec zvládla."Harry Potter" části se mi opravdu zamlouvaly,moc pěkné bylo,jak se zmijozelští kluci jevili jako moc dobří přátelé.Nu a nakonec - "Alagaësia" část.S tou jsem byla spokojená nejvíc.Děj,postavy,pro mě na jedničku.Jen mě malinko mrzelo,že Eragon a Murtagh přišli o draky,ale co už.Tak dobrá,tvoje povídka splnila všechna moje očekávání,potom,co jsem si přečetla první kapitoly,ikdyž musím říct,že ještě před měsícem,kdy jsem viděla info SčR,ani včera,kdy jsem začala číst,se mi do ní nechtělo.Ginger.P.S.:A kde je 23. kapitola?:-)

Ocekavala jsem od toho proste víc.
Povídka mela docela slibný rozjezd, ale v konecnem dusledku to nemelo skoro zadny dej :-( Taky se mi nelínilo jak postavy z fantasy zůstaly v nasem svete, ale to uz je vase volba..
Kačenka: Tak to jsem ráda, že se líbila. :) moc děkuji za komentář i za pochvalu, snad se bude líbit i něco dalšího ;)
Kaitlin
Povídka se mi moc líbila ... víc mě sice bavilo to jak byly holky ve světě fantasy ale další výměna měla taky něco do sebe jen mi přišlo trošku kruté takhle kluky vytrhnout z jejich světa a nedat jim šanci na návrat ... zase na druhou stranu nevím jak jinak bych to udělala kdyby ta povídka byla na mě a když tak na to koukám zvládla si to opravdu pěkně :D
Pollik: Jj, opět v sobotu :)
Kaitlin
Mám malý dotázek :)..Povídky budou opět přibývat v sobotu? :)..Já jen, jestli se už mám těšit :)
pyromanka: Jsem moc ráda, že se ti líbila :) Moc děkuji
Kaitlin
Skvělá povídka, moc ráda jsem ji četla :)

Jen ten epilog mi přišel trochu depresivní, těch párů se mohlo dát více dohromady :D

Ale jinak děkuju ;)
11.07.2011 19:29:07
Aladima
1
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one