My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7648"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Lucy-y: Děkuji a jsem ráda, že jsi spokojená :)
Kaitlin
kapitola samozřejmě pěkná smiley jsem ráda,že se Jane s Eragonem konečně začali bavit jako lidé,ty hádky byly nanic
Odpovědi pro Thesis, mayu a Abi :)Thesis: Děkuji za pochvalu :) A líto? Nemusí.. Budou následovat další věci. A sedm měsíc? Tak dlouho? Páni. Na to, že jsem to psala sotva polovinu té doby... A epilog...mno, uvidíš smileyMaya99: Překvapuje? No, jsem ráda, že si nemusím hledat ten bunkr. ;) A stýskat? nemusí... třeba tě zaujme některá z chystaných povídek ;)Abi: Děkuji za připomínky, opravím to (až se to uráčim otevřít). A jsem ráda, že se ti návrat ke kořenům líbil. :-P A tak s tím už nic nenadělám...A nové? V sobotu uvidíš ;)
Kaitlin
V posledních dvou větách první části se ti těsně za sebou opakuje slovo "nakonec". Zní to divně. A hned kousek za tím máš "co ji neviděl, mi opravdu scházela" řekla bych, že tam má být spíš "mu" než "mi". A to je všechno k opravám.

Kapitola je pěkná, co y ne, Eragon je stejně na zabití, jako byl na začátku, což je fajn, příjemný návrat ke kořenům smiley Jinak nemám asi víc nic moc co říct, oba tak trochu ztratili na atraktivnosti, co se přesunuli ze svého světa, ale mám tenhle problém u nich všech asi... Jen tady u těch dvou největší... Ale nevadí... Pěkné, kdy bude něco nového? smiley
Že mě to s tím Eragonem překvapuje :-( Ale naštěstí sis to vyžehlila, když se omluvil a pak to šlo jako po másle...nádhera

Takže už jen epilog? Ach jo...bude se mi stýskat
Pěkná kapitola, taková... milá, já nevím, jak to jinak říct. :) Je fajn, že se Eragon - teda Ethan a Jane usmířili. Bude i něco víc? :D No a Murtagh a Amelia, ti se mají evidentně dobře... tak snad to vydrží.

Ach jo. Je mi líto, že tahle povídka končí. Vím, že bude ještě epilog, ale tohle už je přeci jen poslední kapitola... Uteklo to. Jestli počítm správně, tak to bylo sedm měsíců... Vážně se mi to nezdá jako tak dlouhá doba.

Rozhodně se těším na ten epilog. Bude to sice definitivní tečka, ale zas jsem zvědavá, jak to nakonec všechno dopadne. :)
01.05.2010 20:47:08
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one