My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7654"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Thesis: Tak Rochelle určitě není obvyklé u HP, já chtěla neobyčejné jméno a proč ne teda hrdinku, kterou jsem měla ve SČ nejradši :) A v té scéně s Murtaghem a Eragonem je to vážně do očí bijící, že jsem si vybrala zrovna tyhle jména. :) A stejně mě těší, že jsi na to přišla :)
Kaitlin
Jo, Ethana a Rochelle mám taky ráda :) A ještě Isabelu ;) Mně to přišlo podle Rochelle, protože to není zrovna moc obvyklý a ještě to příjmení v HP světě... Nevím, jestli to byl záměr nebo ne, ale Roberts je Ethanovo příjmení, že... :) No a u té scény s Eragonem a Murtaghem jsem si byla skoro jistá. :) Jé, tak to jsem ráda, že jsem objevila dalšího blázna do Strážců času. :D
Thesis: Dobrej postřeh :) Tuhle trilogii miluji a jména odtamtud vážně čerpám O:-) Rochelle, Ethan, Matt... kdo má ty jména pořád vymýšlet, obzvlášť když se nabízejí takovýhle pěkný (a zrovna jsou to jména oblíbených postav ;))
Kaitlin
Á, to anonymní je ode mě, omlouvám se. :D
Vlastně jsem se chtěla už delší dobu zeptat... neznáš náhodou trilogii Strážci času? Jen mě to napadlo podle některých jmen... :)
Abi: v tom případě jsem se dostala k otevření wordu, napsání nadpisu, uložení a zavření wordu :-D A to dokonce v několika vydání :-D
Kaitlin
Kdybych do tvorby každé kapitoly nepočítala fáze otevírání wordu, nikdy by nic nevzniklo smiley
Thesis: Nic se neděje. jen kdybys příště na něco narazila, okamžitě křič ;)
Kaitlin
Ne, tak jsem se spletla, bylo to v jiný kapitole, mně se to pomíchalo dohromady, jak jsem četla všechno najednou. :) Ale teď už si vážně nevzpomínám v jaký a kde přesně, promiň...
Lucy-y: Moc děkuji. A věřit můžeš, ale nezbude ti nic jiného než čekat, jak si to vymyslela slečna autorka O:-)Thesis: Jo, to ti nepovím, ale jsem ráda, že se ti to tak líbí (a popravdě – já kolikrát taky přestala číst povídky, které se mi děsně líbily...a taky nechápu, co mě to popadlo). Každopádně hrozně moc děkuji za tolik chvály, vůbec si ji nezasloužím.. :) A tu chybu – mohla bys mi ji kdyžtak říct? Byla bych jen ráda. :) A překvapená, jo? :) A uvidíš, nic prozrazovat nebudu... A málo – máš pravdu, je to málo... později i vysvětlím proč.Polgara: jojo, tři :) A uvidíš, třeba dopadne ;) Děkuji za koment.Maya99: No jo, jen tři :) A ono se něco ke čtení najde (třeba se i dokopu k tomu, abych něco psala dál). A uvidíš :-D A jo, Kate má přítele, je to v povídce několikrát zmíněno... :) Jinak děkuji za komentář.Pyromanka: Ztratila? V čem a kde?Abi: Ano, počítá, protože v době, kdy jsem to začala psát, nikdo jinej přítele neměl (a imaginární se nepočítaj :-P). A já vím, že se ti ten konec nelíbí, ale nehodlám ho předělávat :-P A ty aby sis pořád nestěžovala.. drak nebyl, Blud nebyl, Galboušek nebyl, vejce nebylo...chudinko malá. A povídkou? :-D Haha... počítá se otevření wordu? O:-)

Kaitlin
11.07.2012 12:04:12
Aladima
1
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one