My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4820"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Krátce z práce: Má nejneoblíbenější kapitola z celé povídky, většinou nadávám, když spácháš hromadný atentát a všechny oblíbené postavy vyvraždíš, ale ady bych to snad i uvítala. To, co přijde potom, ne že by to nebylo zajímavé, ale radši bych zůstala, kde jsem byla. Přeci jen mě ten náš svět až tak nebaví. ALe jinak je kapitola pěkná, konečně jsem dočetla ten TW. svět. Je celkem pěkný, ale oba druhé pro mě v mnoha chvílích byly atraktivnější. JE pravda, že teď na konci už se to tak nějak vyrovnalo, ale i tak.

Jo a nelíbí se mi, že nás s Jane zase zavřeli do hradu a sami si někde užívali... Já sice války ráda nemám, ale už bych se radši pohybovala někde mezi nimi, než čekala, jak to dopadne. Jen tak pro informaci :-) Pokračování večer.
povedené,kapitola se mi moc líbila,nejvíc třetí část,Murtagh je naprosto skvělej smiley
To už je konec první části? Přiznávám, že některé události nebyly zase až tak překpvapující a přesto se čtenář neubrání jistému údivu a zklamání, že už je konec. Doufám, že co nejdříve přidáš další kapitolu, pěkně prosím, smutně koukám
Ano, nešálí tě zrak. :-D Každopádně jsem "ráda", že je první kniha u konce a jde druhá, protože tu čtu celou. Každopádně ted jsem zase přečetla jen "svou a bethinu" část. No a nevím co k tomu říct, prostě je to nádherný. Jako vždy. Jako celý tenhle příběh. :-)
Tý jo (obdivně hvízdá a směje se jako měsíček na hnoji), to byla naprosto neskutečně úžasný! Nebylo snad jediného okamžiku, kdy bych nebyla napnutá jako struna...omg...ještě teď se mi točí hlava :-)

Co se týče HP, tam to bylo nepřekonatelný. Draco s Blaisem jsou hodní, že se jich tak zastali, ale nějak mi tam nesedí, proč do toho víru zapadl i Theo...uvidíme.

Twilight..tam jsem málem umírala, protože Jacob se Sethem byli...kouzelní. A ten oční kontakt...nádhera

Murtagh s Eragonem se rozhoupali? Konečně...Murtagh je zlatíčko...já ho prostě žeru.

Jsem zvědavá, o čem bude druhá část...málem umírám zvědavostí...nešlo by to nějak urychlit?

Jakože bys to přidala ještě dneska, abych nepřišla k nějaké újmě...

Dobře, nechávám si svoje názory, ale stejně se moc těším na další...
No, myslím, že ten děj byl příliš úspěchaný...u Pottera byla jen otázka času, kdy si je přivolá Voldy..ale mohlo to být víc podrobnější...ve Stmívání jsem čekala aspon ještě jednu kapitolku, kdy je Demetri bude nahánět..

ale i tak pěkný ;) a těšim se na další
Takže po celén dni jsem se prokousala tvojí povídkou. Ňejsem si jistá jestli lituju že jsme jí nečetla průběžně nebo ráda že jsem si na ní po čase našla den... Uznávám že kdybych nebyla nemocná a nenudila se asi bych sem nezabrousila ale nelituju. A teď k povídce... po nějaké době jsem přestala číst první část odehrávající se v Bradavicích a četla včdy jen druhou a třetí část kapitoly, nevím nějak mě příběhy bradavic nelákají tak jako dřív. Netuším jestli mi souvyslosti budou chybět do dalších kapitol, ale stím se vyrovnám. Myslím že je to zajímavý námět a vůbec netuším co stím chceš udělat nebo už jsi udělala dál. Od ted se tu asi budu ukazovat častěji než po několika měsícíchsmiley
Netrap se, vždy může být i hůř.
09.03.2010 10:55:56
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one