My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5178"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Zaprvé s tebou sympatizuji, prý už čtyři dny, já to vydržela půl roku dennodenního vídání se - ignorovat. Tak jaképak už 4 dny... Ale jinak k vám nemám připomínek, tahle vaše část se mi vcelku líbí, až na nesnesitelnou Roch, je tochu moc nesnesitelná...

Líbí se mi, jak je Mel hezky ztracená, opět mám pocit, že je mi v mnoha věcech podobná, protože to před sebou pěkně reálně vidím. Beth v téhle části tak moc posoudit nemůžu, ale jejich rozhovor s Jakem se mi obecně jako hovor dvou postav líbí moc.

Chápu, že blud veze ten nejcennější poklad (mě),, a proto s ním musí Trn zacházet opatrně, ale jak tam "provokuje" "zlobí" nebo "má blbé kecy" nebo jak to nazvat, to bych ho být Trnem nechala trochu proletět. Jenom maličko. Se mnou t bohužel nejde, má štěstí hoch, ještě že mě má, takhle ho chráním. Jo a to už jsem Ti asi taky říkala, nikdy bych neslezla dřív než Blud, jo to vidím támhle dole, ale tak holt ještě jednou. Čistě kvůli tomu, že y ze mě měl živý štít. Jinak jsem ti asi neříkala, že mám teorii ohledně toho, co by se skutečně mohlo dít s Murthagem, bláznivou ale mám. Teď jsem si na ni vzpomněla. Souvisí s Nasuadou.
Přečetla jsem si všechny kapitoly této povídky a jsem jedním slovem nadšená smiley je to naprosto úasné,máš opravdu talent,všechny dokážeš tak krásně popsat,právě si ve mně našla další věrnou čtenářku,netrpělivě čekající na další kapitolu
Všechny tři příběhy jsou čím dál tim lepší, máš tam krásně popsané ty pocity postav a našich návštěvnic.

Řekla bych, že teď byla nejlepší HP část. Twilight taky neni špatné, zde jsem zase zvědavá, zda divčiny překonají svoje překpvapení z toho nového zjištění. K Eragonovi nemám co dodat, jsem ráda, že Murtagha přijali zpět mezi sebe
Hahaha! Objevila jsem jeden z mála momentů kdy bych se zachovala jinak! A to jsem jenom nakoukla, číst budu až za týden, stále nevím co se děje v TW - už několik kapitol, ale dočtu to...

Nicméně: moje připomínka: Neslezla bych z toho draka dřív než Blud... Nic proti Eragonovi, že, ale... (Prostě je vidět, že tady už jsem ti do toho nekecala, asi začnu teď)
Ha, první koment!

Já už vážně nevím, co ti mám říkat, protože já sotva popadám dech. Tvoje příběhy jsou tak skutečné, jakobych je četla v knize. Ani si nedokážu představit jiný konec Dračích jezdců a dokonce si i začínám přetvářet HP a Twilight.

Bylo to moc krásný.

Doufám, že nakonec to dobře dopadne. Že se Roch s Katii osvobodí z té pavučiny nástrah, že se Beth s Mel nic nestane a že Murtagh a Trn budou přijati bez větších problémů.

Štve mě, že v sobě mají TW holky zmatek, ale asi bych to cítila stejně.

Těším se na pokráčko, Kaitlin, protože bez tohohle se už vážně nedá žít :-D
09.03.2010 00:58:09
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one