My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7263"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Pyromanka: děkuji za komentář. A nech se překvapit.Thesis: Joo, tak to ti nepovím :-D Ale díky. A tentokrát změna? Teda teda...no a jo, na chvíli. A nejdelší byla, to máš pravdu, sice jsem se obvykle snažila, aby byly všechny části stejně dlouhé, ale tady mi to nějak nevyšlo, no O:-), Ohledně Iriny – no, uvidíš. Tady fakt nic neprozradím. A dlouhé nebude, no :) sice jsem teď moc vkládat nechtěla, ale vzhledem k tomu, že se tu nakonec pár komentů objevilo, měním názor :)

Kaitlin
Proč já vždycky objevim kapitolu až dva dny po jejím uveřejnění? :D Dobře napsaná, opět.

Tentokrát se mi asi nejvíc líbila ta HP část, protože byla nejdelší a nejvíc se tam dělo. :)To s Theem se teda asi na chvíli vyřešilo, snad. Doufám, že to nikomu neřekne, nebo až za dlouhou dobu. Bylo by to pro ně dost blbý... A vztahy mezi spoulužáky se vyvíjí fakt zajímavě. :D

Twilight... Takže Irina zmizela, ano? A asi jela do Itálie... nebo že by ne? Tahle část mi přišla spíš taková povídací, ale příjemná. :)

A Eragon... muhehe. :D Tentokrát ho z vedoucí pozice sice sesadila Roch a spol., ale jen proto, že tam se dělo víc, než tady. :D Jinak se mi pořád (jako celkově) líbí nejvíc. :) Aspoň, že se Amelia dostala do relativního bezpečí, že s ní nic neudělají. A že se Galbatorixovi vojáci stáhli. No, počkám si, jak to bude dál. :)

A vlastně to nebude zas tak dlouhé čekání. :D

Jé, já tak chci, aby ta holka byla s Dracem :D..myslím tu Roch nebo jak se jmenuje ;) a hlavně jsme zvědavá, jestli teda příjdou ti Volturiovi
12.12.2009 16:22:00
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one