My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6255"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
To poslední slovo, Eragon..já se musela začít tak smát a ani nevim proč :D..jinak to vypadá velmi zajímavé, jména se mi sice pletou, ale už se těšim na další díly :)
nooosmiley začíná to drsněsmiley ale souhlasim s těma kdo říkaj, že maj hokej ve jménech, taky se v tom zatim moc nevyznam. a jelikož sme nečetla Eragona a Twilight sem viděla jenom ve filmový podobě...tak doufam že to všechno poberusmileysmiley
aha ho kapitola..potesila potesila

bola skvela ako inak a ten koniec sa mi pacil hadam najviac...mensi zmatok v hlave ale to sa podda
Jakooo... a kdo má čekat na další díly? :-) ... ale v těch jménech mám fakt zmatek... xD
Tipuji, že jsem na řadě s komentářem. Takže, zlatí, víš, že se mi to líbí, hrozně moc, neskutečně moc a to nemluvím jen o této kapitole. Skutečně je fakt, že i teď se ztrácím v první kapitole ve jménech, obzvláště, jak nás tam ze začátku popisuješ podle vzhledu, těch hnědovlásek je tam moc :-D Ale jinak nevím, co ti k tomu říct. Končí to vážně zajímavě (tahle kapitolka) a jsem vážně ráda, že jsi to nenechala "ležet v šuplíku". Víš, čím je pro mě tenhle příběh, nelze říct povídka, to je příliš slabé. Komenty ti psát budu, slíbila jsem ti to, jen nečekej vyjadřování se k části Dračích jezdců. Jinak to vážně začíná zajímavě. ;-)
Tak díky astině se nemůžu dočkat další kapitoly .... a ještě když nevím jací další chlapci tam jsou X-D .... ač je to teprve první kapitola .. uchvátila mě
ČTU TO PONĚKOLIKÁTÉ A POŘÁD SE ZTRÁCÍM VE JMÉNECH... TAKŽE VY OSTATNÍ SI ZE STEJNÉHO POCITU NIC NEDĚLEJTE, PŘEJDE TO. A JÁ NIKDY NECHODÍM POZDĚ, JEN VŠICHNI OSTATNÍ CHODÍ DŘÍV...

KAPITOLA JE PĚKNÁ, CO K NÍ... ROZJEZD... TEN KONEC, ZA TEN BYCH TĚ ASI ZABILA, BÝT NORMÁLNÍM ČTENÁŘEM...
naše milá bílá trpaslenko... mám tu pro tebe můj první koment (fakt je musím psát ke každé kapitole?) ale cos chtěla, to máš mít ;)

1) děkuji za věnování, pokud mě paměť neklame, tak je to naše malá premiéra... nebo o jiném aspoň nevím xD

2) jak může jít někdo pozdě tak, aby ten někdo nebyla Amy??? možná Abigail bude mít námitky, ale přece jen... ve valné většině případů chodí pozdě ona, naopak ty jsi byla vždycky všude první, ne?

3) odkdy patříš mezi ranní ptáčata? :-P a Mel to samé... xD vždyť kolikrát jsem slyšela něco o tom, jak strašně se někomu nechtělo vstávat, atd... neuvěřitelné (ikdyž teda, ty obchody, to to vysvětluje xD)

4) když řekneš blonďatý mladík, je předem jasné, o koho jde, ale jak si má čtenář udělat obrázek o těch ostatních? popravdě, když jsem to četla, tak jsem se domnívala, že tam s ním bude někdo, ... to si radši nechám k příští kapitole xD
15.10.2009 21:34:15
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one