My world of fantasy...

VĚZENÍ -PRO PASU-HANKA A GRENCLE - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7013"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Nikdy som nečítala podobné poviedky ani nič takéto. A nahodou som natrafila na toto. Bolo to prekrásne ! Tam ku koncu som plakala :) ... Naozaj, idem si od základov všetko prečítať :)
Maya99: Proč? Jednoduše. Nejsem zrovna pisatel happyendů :) A krom toho dost často píšu víceméně spontánně, něco mě napadne a já nad tím moc neuvažuju, prostě píšu a ono to takhle dopadne. Každopádně moc děkuji za komentář a kompliment, cením si toho. A jsem ráda, že se ti to líbilo. Moc :)
Kaitlin
Já...nemám slov. Jak jsem, sakra, mohla přijít na tuhle jednorázovku tak dlouho? Proč? :-(

Proč jsi ho nechala umřít? proč jsi ji nechala spáchat sebevraždu? Proč to všechno? Proč nemohli bezproblémů utéct a žít spolu šťastně až do smrti, porazit Voldemorta, mít děti?

Byla to ta nejhezčí jednorázovka na tohle téma. mco se mi líbila, obdivuji tě, Kaitlin, prostě nádherný
Je to smutný a strašně krásný. Jen škoda ,že Draco zemřel pro nic(samostřejmě pro lásku) ,ale také proto aby Mia žila....je škoda že si pak ze život sama vzala.
né....smutný ale krásný!!!
Ty vole...nevím, které slovo by to vystihlo lépe, ale je to krásné...
Je to krásný a smutný....draco je skvělej i když mi bylo trochu líto Rona...ale hermiona si neměla brát život:( Vždyť draco umřel aby mohla žít! ale na druhou stranu chápu jaký to ¨po tom všem pro ní muselo být....smiley
Fakt hezký... Moc se ti to povedlo, u tebe to je sice úplně normální, ale já si nikdy nezvyknu:-) Jo, mrkni se prosím ke mě, přidala jsem osmičku, http://gigiin.blog.cz

smiley
To je tak smutnýýýý, ale nádherný! Opravdu se ti to moc povedlo, líbí se mi to smiley
Nádherná povídka, i když smutná... moc se ti povedlasmiley Fakt supersmiley
Giner
26.03.2013 22:17:33
Aladima
1
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one