My world of fantasy...
Opět úplně mimo termín přidávám kapitolu. A tentokrát se vymlouvám na to, že jsem byla mimo dosah počítače a mimo Čechy. Snad se bude líbit a příště se pokusím přidat k něčemu jinému, pravděpodobně ke Třem osudům, kterých se NĚKDO dožaduje :-P. Jinak bych ocenila nějaký komentáře a hlavně reakci. =) Ať vím, na čem jsem.
K.

***
Na natlak dvou neobycejne otravnych osob, ktery si to za ty mizerny komentare snad ani nezaslouzi, pridavam dalsi kapitolu. Snad se bude libit, muzete se v ni tesit na novou postavu, ktera jen tak nezmizi... Jo a chci komentare :D
K.

***
Další kapitola k Pavučině. Tentokrát je tam menší odhalení a doufám, že se vám bude líbit.
K.
****
A poslední dnešní přídavek.
A tento patří jen a jen Astince. Snad tě to nezklame. Užij si ji.
A u vás ostatních doufám, že se vám bude líbit a že budete i komentovat.
Jinak poznámka na konec - a týká se i všech ostatních povídek: Další přidávání kapitol bude záležet na vašich komentářích. Nastává mi zkouškové, takže i míň času a bez inspirace se moc snažit nebudu, to mi věřte :-P
K.

***
Jsem lenoch líná, ale opravovat to po sobě a vůbec znova číst to prostě nebudu. Snad zítra, pozítří, za rok... Ale ne dnes. Každopádně je to zase povídací kapitola, ale postavu Lucase hodlám v budoucnosti opět využít, takže ve své podstatě je to důležité :-D
K.
***
Tak tu jsem s další kapitolou k Pavučině. A omlouvám se za zpoždění. Opravdu jsem ji chtěla přidat včera, ale úplně jsem na to zapomněla. :-D Tak to napravuji dneska.
Jinak příští týden se tu pravděpodobně objeví zase Pavučina, nic jiného totiž napsaného nemám a pochybuji o tom, že se dopracuji k tomu, abych psala. :-D (Je to blbé, ale v současné době má přednost jeden seriál). Ale aby se objevila, chtělo by to taky nějaké ty reakce z vaší strany ;)
K.

***
Díky mé neuvěřitelné lenosti se tu zas a znova objevuje kapitola k Pavučině. Úžasné, co? Pro příště už se vážně pokusím napsat něco jiného, slibuji. Snad se vám to bude líbit. :)
P.S. Kapitola je pro Terezku :-*
P.P.S. Abi, doufám, že ten notebook budeš mít už v pořádku. CHCI Maxe :-D
Takže kapitola je zas k PČ a zase pozdě, za což se omlouvám, ale nebyla jsem celý den doma. Další kapitola bude tradičně v sobotu, ale netuším, k čemu. Pokud se dokopu ke psaní, tak k Životu. A když ne, tak zas k tomuhle. Tady mám aspoň něco málo napsaného dopředu. :)
Jo a jinak jsem silně nespokojena s komentáři. :( tak doufám, že se tohle bude líbit. A i kdyby ne, bylo by fajn, kdybyste se k tomu vyjádřili.
Kaitlin
***
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one