My world of fantasy...
Nestihla jsem to po sobě přečíst, takže tam asi budou chyby. Jinak doufám v nějaké komentáře a další kapitola se tu objeví nejdříve 13. srpna, až se vrátím z Francie.

K.

***
Další kapitola k pavučině, další očekávejte v neděli nebo v pondělí.

***
Nová kapitola Pavučiny, další kapitolu čekejte nejdřív 25. července, do té doby budu v Itálii. Byla bych teda ráda, kdyby mě po návratu čekalo milé překvapení v podobě aspoň několika komentářů.
Kaitlin :)

***
Omlouvám se za zpoždění, nebyla jsem vůbec doma a než jsem odjela, tak jsem to samozřejmě zapomněla vložit. Kapitola je krátká (původně měla obsahovat ještě něco dalšího, ale nějak jsem nebyla schopna to zrealizovat) a dějově taky nic moc, ale aspoň vás to uvede do situace, ve které se Chris a ostatní nachází :)
Jinak další kapitolu čekejte cca v úterý. Teď přes prázdniny budu přidávat tak nějak různě, jak se mi to bude hodit. Ale pokusím se co nejčastěji. :)
K.
Další kapitola k Pavučině. Tentokrát taková, která ovlivní celé další dění. :)
***
Přes víkend tu nebudu, tak přidávám radši dřív než později. :)

***
30. kapitola věnovaná Abigail. Jako jediná totiž komentovala... A taky jako cenu útěchy :-*  Snad se ti bude líbit.

***
Omlouvám se za zpoždění, ale dřív to bohužel nešlo... Jinak kapitolu jsem po sobě nečetla, nemám na to čas, takže případné překlepy a jiné perličky mi kdyžtak hlašte. Děkuji.
K.

***
Takže další kapitola a tentokrát opravdu prosím komentáře. :)

***
Tak tady máte další kapitolu. Doufám, že tahle se vám bude líbit. :D Měla by a narozdíl od té předchozí se z ní i něco dozvíte. ;)

***
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one