My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5565"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
jasne, ze je po bitve... ale existuji dalsi zpusoby, jak bys ho jeste mohla zabit... takze jsem rada, ze to neudelas:D
Předně - kapitola bude buď zítra a nebo někdy v týdnu, do psaní mi vlezly vánoční nákupy a pečení cukroví a mnoho dalších věcí...Abigail: Kratší to je, ale lepší něco než nic ;) Tvoje varianta mě zajímá, na to se tě zeptám na qipu. Jsem ráda, že se ti líbil Charlie. Astorii neříkal Asti z prostého důvodu - určitý člověk by mě před Vánocemi zaškrtil a já se na Štědrý den docela těším. a krom toho se mi to k ní tak nějak nehodilo, nedokázala jsem si ji pod tím představit. Holt pod tuhle zkratku už patří někdo jiný... Rozhovor s Miou měl být pouze vysvětlující a kromě toho je pro další děj docela podstatný, jak sama uvidíš. A jsem ráda za Naomi a Blaise, to mě asi těší nejvíc, protože jsem to tam dopisovala a nebyla jsem si jistá tím, jestli to nevyzní tak nějak nastavovaně nebo jako by se to tam nehodilo... A Angelina? Přežila, většina postav, až na ty, které jsem jmenovala, dopadla v bitvě tak jako v originále.Kleer: S tím musím souhlasit, ale vynechat jsem ji nemohla, protože by to pak nedávalo smysl. Každopádně děkuji za komentář, jsem ráda, žes ho napsala i přes to, že se nejednalo o nijak úžasnou kapitolu. Jinak na Thea si počkej, koukám, že jeho osud je pro vás vážně zajímavý :) A Remus už nemá důvod, proč by umíral, bitva už přeci jen skončila...Alexiana: Moc děkuji za tolik chvály a jsem ráda, že se ti to líbilo. tak snad se ti bude líbit i závěr. =)
Kaitlin
Bude to kratší, ale abys neřekla:

ZAčínám se bát o Thea, ze stejných důvodů jako se v Poslední naději bojím o Draca, přišla jsem na dokonalou variantu, jak by to mohlo fungovat bez něj a vůbec se mi nelíbí.

Charlie se mi líbil, k Astorii není co dodat, jen, proč že jí vlastně neřík Asti? Rozhovor s Hemionou mě nijak nenadchl, živý Remus se i stále vůbec nelíbí. Zato se mi líbil rozhovor Naomi a Blaise, třeba když hodnotili, co bude dál dělat Malfoyovic rodinka... A líbí se mi i její vztah s Gerorgem, btw. co se stalo s Angelinou?
Moc hezká kapitola, ostatně jako všechny od tebe :)

Už se těším na další, doufám že Theo se už konečně

probere a vůbec jak to všechno dopadne :)
Tak tohle byla takova mezidejova kapitola trochu... nic se tam nedelo, nerikam, ze nebyla dobra, libilo se mi to, ale proste nic se tam nedelo, doufam, ze Theo bude v poradku... a rozhodne teda nechci, abys zabila Remuse, ja vim, ze asi bude nestastnej, ale prece ma sveho syna... no to je jedno, hezka kapitola:-)
Díky ti, a víš jak...

Btw. nespokojená být klidně můžeš, no, co já s tím, psát se mi nechce...
11.12.2011 23:09:08
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one