My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7127"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Abi: Sakra... Tos sem ten koment musela psát dneska(zítřek by byl totiž lepší)? Jsem se už radovala, že se na vás zvysoka vykašlu a přidám to později (protože jsem to pořád ještě nedopsala, že). Ale když už sis tak hezky řekla o pokračování, asi mi nezbývá nic jiného, než ho dopsat a vložit. :) Koukám, že Tony a Dafné byli opravdu nečekaní... Co se týká Remuse, na toho ti odpovím přímo v kapitole. Ale koukám, že i když si stěžuješ, že všude vždycky umře, tak když náhodou přežije, jsi ještě víc nespokojená.. Chrisova reakce - Chris není blbý, zná Cassidy a navíc si dokáže dát dvě a dvě dohromady. A ohledně Anthonyho - řekla bych to tak, že si odchytl toho syna, který byl zrovna po ruce. A protože Theodor byl zrovna uprostřed nějakého boje, jen tak si pro něj prostě nemohl dojít a promluvit si s ním, že... Ale je fakt, že je to vůči němu dost nefér. Ale líbí se mi, že jsem tě jeho odchodem (nebo spíš útěkem) zaskočila. A přitom tohle je jedna z věcí, který jsem měla vymyšlený už dávno (nerozdíl od mnoha jiných, který jsou naprosto spontánní). Jsem ale ráda, že se ti líbila tahle část boje. A jo, oslovení... prostě tam nějak pasovalo. :) Jinak děkuji za komentář, zaplnil mi bílý místa a konečně vím, jak tu kapitolu dopsat. :)
Kaitlin
Do večera bych prosila pokračování:

Vždycky zapomenu, že Fleur je s nimi příbuzná a oni tak vlastně k té Weasleyovic rodince taky tak nějak víc patří...

Těší mě, že na Chrise zapůsobila zpráva o Tonym a Dafné stejně jako na mě - jako rána palicí - jsem ti říkala, že je to nečekané!

Naomi je celá taková překvapující.

A hošku, teď asi musíme něco vyjasnit: Tys nechala Remuse žít?! To nemůžeš myslet vážně, to jsi nemohla udělat! Nemohla jsi ho nechat žít a ještě ke všemu ho nechat takhle klidného! To není možné! Já Remuse miluju, ale on nemůže zůstat naživu! A rozhodně ne sám, jsem ochotná se vyrovnat s Witchinou variantou, manželé Lupinovi přežili a žili šťastně až do smrti, ale tohle? To není možné! Já protestuji. Já hlasitě (WUA WUA WUA!!!!) protestuji. Remus nemůže přežít! :'( A nemůže zůstat takhle v klidu, když přišel o manželku, přitom, co všechnno už prožil, by se z toho musel zbláznit! Ne, nemusel, protože umřel!!!! Umřel, umřel, umřel, umřel! Remus je ten, co umřel!!!

Taky Chrisova reakce ohledně bratříčka a sestřičky je taková nějaká nijaká :-/ I když tady zrovna nevím, jaká jiná by asi měla být :-D

Taky Levandule mě překvapila... Člověk občas poměrně snadno zapomene, že taky patřila do Nebelvíru...

Je fantastické, jak se Theo snaží někde najít otce a ten si pak klidně někde jinde odchytí Chrise, který po něm ani nevzdechnul a zmizí... překvapil mě, staroušek :-D Tím, že jen tak zmizel, i když asi udělal nejlepší, co mohl, i tak mě to překvapilo, kdyby někde žila jejich matka, tak o té variantě ani na moment nezapochybuju, takhle mě vážně ani nenapadla... Ale bylo to chytré...

Líbilo se mi, jak v boji postupovali společně Blaise, Theo a Cassidy, i to, jak pak Blaise vystřídaly Lenka, Ginny a Hermiona - včetně té poznámky, že ony byly pro Bellu zajímavější. Nepochybuji o tom, že to ti dva zvládnou, jednou jim tatíček svěřil důvěru, aby to zvládli všichni tři, tak to tak taky musí být. Neopovažuj se to narušit. To radši dořeš toho Remuse :-P

A jinak koukám, že už si taky hraješ s těmi osloveními a to "tati" co mu tam uteče nebo co konečně vysloví, je přesně tak efektní, jak by mělo.

Takže na závěr, opovaž se ublížit těm třem (nebo, když k nim připočteme ještě Draca a Blaise, tak pěti) a Tracy a Charliemu a koukej udělat něco s tím Remusem. Remus nemůže přežít!!!! Ne, a ne a ne!!! Remus je ten, co tak odporně a ošklivě a naprosto nefér umřel!
Četla a víš jak... ozvu se, až se z mého "pahýlu" stane zase ruka... Jen starý Nott mě překvapil...
03.12.2011 17:48:02
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one