My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1206"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Astina: No, budu dělat, že jsem tohle ani neviděla smiley
Kaitlin
když se člověk nudí a nemá co jinýho by dělal... :-P
Astina: Nestačím věřit vlastím očím. Tys vážně napsala komentář? nešálí mě zrak? :D :D Řekla bych, že vzhledem k tomu, co se tam právě dělo, je reakce Havraspárských omluvitelná... překvapuje mě, že jsi jediná, kdo se pozastavil nad tím, jak bude reagovat Astorie. :) Každopádně mě těší, že tě Naomi mile překvapila a stejně tak Chris... a nejvíc jsem ráda za Blaise, upřímně řečeno jsem opravdu překvapená, jak reagujete na Blaise, vůbec mě nenapadlo, že se vám tam tak zalíbí... :D Ale jak tak koukám, kdyby mělo být po tvém, tak už nikdo nesmí umřít, protože už si vážně nepamatuju, koho všeho že to mám nechat žít.. a Draca a Chrise dovysvětlím, neboj... A ano, že jsi ze Zabiniho nadšená už mi došlo :-P A dřív jak v sobotu vážně nebude, protože tu kapitolu nemám dopsanou a dřív jak v pátek, spíš v sobotu, se k ní nedostanu... A neprozradím, ale můžu tě ujistit, že se budu držet jeho charakteru... Víc ti k tomu neřeknu. :)
Kaitlin
nechceš mi snad říct, že i on se k nim přidá, že ne?!
ale teda jinak, první věc, co mě docela zarazila, překvapila, šokovala - překvapení Havraspárských, když Zmijozel odešel... snad mají mít mozek a umět ho užívat, když jsou v Havraspáru, ne?

moc, opravdu moc se těším na reakci Astorie, až zjistí, co se stalo s Dafné, a hlavně že tam vůbec zůstala... a podle toho jak dopadne Chris, co s ním provede :-D

mile mě překvapila Naomi, jsem zvědavá, co s ní chystáš... a potěšil mě Chris otec, když odmítl pustit Cass ven, a jsem taky ráda, že ti dva nejsou spolu, asi z toho samého důvodu, co uvedla Tracy kvůli Chariemu...

naprosto a úplně mě odrovnal Blaise, nejen tím, že se rozhodl zůstat s Theem, ale těma svýma poznámka - opovaž se mu nějak ublížit!!! já vím, že to říkám už asi o čtvrtém, ale opovaž se! :-D

taky by mě hodně zajímalo, jak se dali Draco s Chrisem dohromady, prostě zrovna ti dva? asi mi uniká něco, na co nemůžu přijít...

a už jsem říkala, že je Blaise skvělej? :-D

jinak takový seznam pro Abi - nějak mi tvrdila, že si odkrouhla jen čtyři a mě se to nezdálo :-D Hannah, Alice, Sturgis, Vicky, Dafné, Tony, a to jsem to projížděla jen zběžně :-D takže ne čtyři, ale už jich oddělala šest, a kdo ví, kolik jich ještě odkrágluje v druhý půlce... :´(

jo a, když by ta kapča byla dřív jak v sobotu, vůbec by to nebylo špatný :-D
Abigail: Uznávám, že mám ráda dlouhý komentáře, hrozně pěkně se čtou a všechno… jen se na ně blbě odpovídá :D První koment byl sakra výstižný a pobavil mě. První dvě scény taky nic novýho přinést neměly, jen jsem se nějak potřebovala dostat do děje a ne hned skočit do první přestřelky, co by se někde objevila. Chování Ginny a Cassidy tu řešit nebudu, to mám v plánu ještě trochu nakousnout v příběhu. Ale díky za postřeh. Co se týká otázky ohledně Snapea – máš pravdu, že když jsi na to takhle poukázala, zní to divně. Asi to budu muset opravit :D Je ale zajímavý, čím jsi schopná si lámat hlavu! Že se zmijozelští vrátí, bylo asi docela jasný, otázka bylo kdo se vrátí. A Blaise překvapil? Čímpak? Jinak Tracyina reakce byla víceméně spontánní a navíc se jednalo o Billa, Charlieho bratra, takže o to to bylo silnější. Ale co mě opravdu těší je, že se ti líbí Blaise. Tuhle postavu jsem ze začátku neměla v úmyslu zrovna dvakrát zapojovat do děje, jenže prostě se to nějak zvrtlo a hurá, Blaise je i v závěrečné bitvě :D Ale máš opravdu úžasný důvod pro to, aby on a Theo přežili. :D A Tony a Dafné – je zajímavý, že zrovna je sis nepřipustila, osud pro tyhle dva už jsem měla vymyšlený dýl, jiným postavám ho vymýšlím průběžně a u některých postav dokonce zcela spontánně během psaní kapitol – například Naomi, ta se mi tam prostě najednou objevila a bojuje. Proto jsem i ráda, že se ti ona s Georgem líbila. A pokračování se zas tak neboj. Ono to nějak dopadne. Jinak ohledně Notta viz. odpověď pro Kleer.

A reakce je víc než dostatečná. Ale jak jsem říkala, nezávisí to na mě. Můžeš ji k tomu zkusit dokopat! :-PAlsee: Odpověď máš na mailu. Jinak děkuji za chválu.Kleer: Děkuji. No, já se ti ohledně toho ztrácení nedivím, protože já sama jsem si během psaní tvořila takovou pavučinu, jak se mi ty postavy pořád někam přesouvaly :D Nějaká scéna ve Velké síni se určitě konat bude, to bylo víceméně jasný už z konce týhle kapitoly. A Nott – můžu slíbit, že Anthony se tam určitě objeví, jen neřeknu jak a proč, ale myslím, že vás to překvapí. Každopádně děkuji za komentář =)

Kaitlin
Dlouho jsem se nedostala na tvoje stranky a pak jsem prisla a byly tu hned tri kapitoly, coz me velmi potesilo:-)

Bitva byla velmi dobre popsana, akorat jsem se obcas ztracela kdo kde byl s kym... tesim se, na to az se vsichni sejdou ve Velke sini, protoze v knizce toho o tom moc nebylo, teda jako az proste vsichni zjistej, kolik zmiozelu se pridalo na stranu dobra... a jak uz psala abigail, tesim se a zaroven se bojim setkani notovic familie, vlastne jejich tata je nakonce jedinej Not, kterej je u smrtijedu, zajimalo by me, jak bude reagovat, az to zjisti... no nic, nejsem uplne dobrej komentator, kazdopadne se tesim na dalsi kapitolu a celkove, az bude povidka dokoncena:-)
Ahoj, neviem, či si tento komentár prečítaš, ale ak áno, tak by som bola veľmi rada, keby si sa mi ozvala na maili: alsee@centrum.sk Chcela by som s niekým začať písať poviedku a my dve by sme to mohli skúsiť :) Tak zaťiaľ... Pa. Inak máš úžasné poviedky ;)
Je to dostatečná reakce? Už kvůli mně tu ta další kapitola v sobotu musí být :-D
Když chce člověk páchat pořádnou reakci, musí to brát postupně a pokud možno to přitom číst...

Takže:

Ohledně Komnaty - je zajímavé sledovat to z jiné strany, a s jinými lidmi, ale tak nějakk nic nového.

Harry v Havraspáru zrovna tak.

Druhá scéna v Komnatě, Cassidy je prostě slepice, já vím, že už jsem to dlouho neříkala, tak aby vám to nechybělo. Jako já uznávám, že Ginny se zachovala blbě, když poslala její přátele k jejich prarodičům, ale upřímně, ony obě si začaly hrát na vojáky a na válku a ten odboj braly vážně, Ginny holt se vším všudy a využívala k tomu všechny prostředky, které měla, to, že to nedopadlo, nebylo nic nečekaného, to tak v odboji prostě bývá, že dokud nezačne mít navrch, utrpí velké ztráty. S tím mohly obě počítat. Teď se k ní Cassidy opět chová jako hňup. Já jí nezazlívám, že proti ní něco má, ale byly kamarádky a byly v tom spolu a teď jsou zase a je to vážná situace a ona se chová jak malá princeznička, které někdo sebral hračku před týdnem a ona na něj pořád plazí jazyk - chybí tomu jen ten jazyk... Brr.. Takže se u mě opět projevila má nechuť ke Cassidy, ale zase si tím polepšila Ginny, na chvíli.

"„Kde je profesor Snape?“ padla další otázka od zmijozelského stolu. " - někde mi něco uniká, zní to jako y se ptal už někdo ze zmijozelu a to jsem nenašla, takže buď bych nějak odtrhla to od zmijozelskéo stolu nebo vyhodila to další - jen tak mimochodem, včera v noci jsem se nad tím dost zahloubala :-D už mi to nechtělo myslet, a teď jsem si na to vzpomněla.

Jinak ve Velké síni: nepřekvapilo mě, že se zmijozelští vrátili, jak už jsem psala, dost jsi je zmanipulovala a změnila. Remus se mi líbil, i když už mu pomalu pletu věnec na hrob...

Překvapil Blaise.

Boj u Cassidy tak nějak OK, i když pořádně se mi ho nedařilo vnímat a přesně odpozorovat.

U Chrise to bylo mnohem zajímavější. Tracy překvapila, kdyby tam zůstal Bill a Fleur by se vracela pro něj, čekala bych to spíš, takhle tolik ne.

Líbilo se mi, jak Lee reagoval na Thea a Blaise a oni na něj. A oni se mi líbili i dál - když skákali z toho okna, tak jsem se pobaveně šklebila, hlavně tedy nad Blaisem, jeho přístup je úchvatný - měl by přežít už proto, aby mohl Theovi pořádně vynadat, pokud to tedy přežije Theo, s Blaisem počítám, ale o Thea se fakt bojím, na tom se nic nemění.

Překvapilo mě, že se potkali zrovna Chris a Draco a zůstali spolu. Ginnina reakce se dala čekat, přesto zamrzela a své plusové body z před chvílí zase ztratila. Ale Cassidy si taky nepolepšila, to si nemysli. Jsou slepice obě, jen Cassidy větší - má to průběžně započítané. Draco a Chris se mi ale líbili a docela i Demelza.

Tony zamrzel, ovšem Dafné jsem třeba absolutně nečekala. Ano, ztráty se daly očekávat, ale nějak mě absolutně nenapadlo, že zrovna ona... To mě mrzí. Když se pak vezme ten Tony k tomu, tak tím spíš. Ale v tomhle kousku se mi moc líbila Naomi. A s ní i George.

Hannah a Vicki je mi líto, ale nedotklo se mě to.

No a těším se na pokračování, i když se současně bojím, kdo další ty dvě a Dafné a Tonyho doprovodí... S Fredem, Remusem a Dorou tak nějak počítám, i když netvrdím, že z toho skáču radostí deset metrů nad zem. Ale ten zbytek...

No a taky jsem zvědavá, jak si dál poradí zmijozelští s odbojem a odboj s nimi, a taky jestli se potkají s pány rodiči, zejména třeba Nottovic familie.
24.11.2011 01:55:50
Aladima
1
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one