My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4047"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
astina se poslední dobou k výměnnému obchodu nějak má, čekám, kdy začne nabízet členy rodiny :-D A no, nevím, tak nějak se prostě bojím o ně dva, říkej tomu třeba tušení nebo šestý smysl...
Odpovědi k 50. kapitole:Anonym: Děkuji, jsem ráda, že se líbila. :)Pollik: To mě těší, snad se bude líbit i další.Abi: 49 - no, aspoň něco ohledně Cass se ti líbí. Co se týká Naomi - je ze Zmijozelu, ale je upřímnější než jiní. ;) A nevím, co máš proti Nevillovým přítelům. A Astorie... hm, s tím asi moc nenadělám.

50 - jenže Tracy je sestřenice a ještě k tomu nejbližší člověk, takže ano, mluví. No, vím, že jsem tím Zmijozelem krapet zamávala. Ale na druhou stranu nikde nebylo psáno, že má Cassidy pravdu. je to jen její odhad a popravdě řečeno, ona je zas tak dobře nezná. A o Draca a Thea? Proč zrovna o ně dva? Astina se bojí snad o všechny, už mi dokonce zabízela výměnné obchody, jen aby jí její 3 vytipované postavy přežily (a prej klidně i v necelém stavu) :D
Kaitlin
49 - líbilo se mi sázení na Cassidy, nejsem si jistá nakolik byla Naomi upřímná, už trpím stihomamem, čekám co z toho bude, Neville zní sympaticky, jen by si měl vybírat lepší přátele O:-), vývoj vztahu s Astorií se mi nelíbí.

50 - Tracy je na zabití a rozčtvrcení a on s ní mluví... fascinující... Rozhovor o Pansy nepřekvapil, jen čekám, jaké jméno z koho nakonec vypadne, zaujalo mě, jak Cassidy zamýšlela a došla jsem k zajímavému zjištění - víš o tom, že jsi s tím Zmijozelem Rowlingové poměrně dost zamávala? Protože když to tak vezmeš, tak podle všeho k bitvě zůstali na hradě jen Draco s těmi dvěma tupci, a to bůh ví z jakého důvodu, ostatní zmijozelští odešli, ale tady to k tomu ani trochu nesměřuje... Jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne. A nejen ohledně toho, začínám se lehce bát o Draca i Thea.
Moc líbilo :)..
Naprosto perfektní!! smiley
19.11.2011 19:35:59
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one