My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8578"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Abigail: A jeje, co to zas? No, to uvidíš časem, ale nic velkého to není, neboj. A proč proboha?!Maya99: Moc děkuji. A může tě ujistit, že Chrisův charakter se bude ještě rozvíjet, doufám k lepšímu... :) A Malfoy - ne v nejbližších kapitolách, ale taky se mu ještě dostane prostoru :)
Kaitlin
Páni, to bylo naprosto bezkonkurenčně super! Asi jsem se zamilovala do Chrise, hrozně mi připomíná Honzu...taky je takovej slušňák a zároveň dokáže bejt prostě... dost nezkrotnej. Moc se mi líbí jeho charakter, prostě má styl :-D

Vážně moc pěkný, doufám, že už brzy přibude další a taky že Malfoy nebude dělat problémy, protože s tou mámou to byla fakt podpásovka
Mám tušení! Nové! Zcela se netýkající Chrisova otce, ale docela mě zaujalo, tak jsem zvědavá... A jsem zvědavá, co spolu mají/nemají Chris s Ginny, na to jsem zvědavá, tohle šup-sem-šup-tam mi nestačilo, a jak tě znám tobě taky ne, takže na to se těším. A jedna otázka: Jak se stavíš k rodičovství mladistvích?
10.10.2010 21:41:28
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one