My world of fantasy...

48. kapitola PČ - Velikonoční události - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3465"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Konečně jsem se dostala k odpovědím, omlouvám se, že to trvalo tak dlouho. Takže:Abi: Jsem ráda, že se ti tady můj Draco líbí. :) Páni a další peripetii? nezdá se ti, že je nacházíš nějak často? Jenže ty s tou úchylkou prostě nedáš pokoj! ;) Poznámka ohledně Dom a Blaise mě pobavila, protože původně jsem ohledně nich něco plánovala, ale nakonec jsem od toho upustila a plánuju někde něco jinýho :D A neboj, Naomi nezmizí, pro ni ještě mám využití. A co se týče Cassidy - na to jsem ti už dala dost podrobnou odpověď - prostě jsi nikdy nepotkala Francouze, pak by ti Cass přišla jak slabý odvar. =) Jinak jsem ti asi už na zbytek odpověděla, ne?Kleer: Jsem ráda, že máš takovýhle názor na Draca. =) Já ho popravdě řečeno měla ráda asi skoro od začátku, pokud si dobře vzpomínám. Minimálně už od dvojky. A neboj, Anthony by se držel slušných slov, v rámci mezí... :) Snad se ti bude líbit i další kapitola.
Kaitlin
Draco je kabrnak! Obdivuju ho a mam ho rada, teda ja uz ho mela docela rada i v sedmym dile HP na konce stejne jako jeho mamu, ale tohle bylo dobry, bylo by hezky, kdyby se s Chrisem skamaradili:) a navsteva Harryho, Rona a Hermiony u Malfoyovych z jinyho uhlu nez jejich se mi taky libila. Skoda ze jsi nepopsala Anthonyho vystup po oslave vic podrobne, docela by me zajimalo, jaky pri tom pouzival slovnik, jestli se drzel slusnych slov nebo ne:-) Tesim se na dalsi kapitolu!
A ještě mě cestou busem napadlo, že se mi líbí, jak Draco vysvětlil, proč Harryho nepráskl, ač ho poznal...
"Fajn, nechám si to na jindy," to byl dokonalý hlod... Takhle mám Draca ráda. A objevila jsem další možnou peripetii, která by se mi za normálních okolností sice možná líbila, ale teď mi kazí genetickou úchylku, takže se neopovažuj. :-P Chtěla bych vidět zuřícího taťku a docela mě zaujalo, že nechal Chrise neúčastnit se úklidu. DOcela bych se smála, kdyby Dom zaujala Blaise o něco víc než všechny předem, to by jim to všem moc pěkně natřeli. :-D Jsem taky zvědavá, jestli a jak dlouho projde Dracovi jeho schovka... Je to chytrý hoch, takhle se vypařit. A jsem zvědavá, co bude dělat Chrisák krysák - btw. já jsem neřekla že je povraťácká krysa, jen že se tak zachoval, pokud není vztah založen na volné lásce, tak se tohle totiž za krysáctví obvykle považuje. Škoda, byla by mi Naomi celkem sympatická... S Astorií si nějak neumím poradit - tady a zde. A měním názor na Cassidy, je to především slepice... taková ta růžovoučká blondýnka, co se na každého vrhne s objetím jenom se přiblíží - jsem ráda, že je jen na papíře, stačí mi všichni ti ostatní živí, kterým musím unikat - co všichni mají na tom věčném objímání a líbání se... Ble... Ale líbí se mi, jak si genetické úchylky nevšímám už jenom já, ale i sem tam někdo další - Michael, Draco, Tracy atd. atd. Ještě by si toho mohl všimnout třeba tatíček, Chris už by scény asi nedělal, ale co na to taťka to by mě zajímalo... (Btw. a taky mě zajímá to něco o zabíjených, cos zmínila u mě a u Astouše na qipu... takže se budeme modlit, abych tu věc, co si se mnou očividně chce hrát, večer zapla)
12.11.2011 20:08:18
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one