My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8648"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
a kterou z vás mám "odstřelit"? :-D

Abigail: No, aspoň že se ti Theo líbil... Ale teda je sobota večer a nic :(Astina: Tracy tam ještě bude figurovat, toho se neboj, rozhodně ji nenechám zapadnout. ;) A to nevím, proč máš takový pocit. Můžu ti jen slíbit, že se dozvíš, co se tehdy stalo, ale budeš si na to muset chvilku počkat. :) A ano, tetička měla být od začátku vyloženě hnusná a vidím, že se mi jí docela dobře daří gradovat :D je horší a horší. :D A ano, chytáš vražedné sklony... měla bys s tím něco dělat ;)
Kaitlin
jupí, Tracy se nezdá :-D ne, jsem ráda, že se kolem ní zase začíná něco dít :) proč mám ale pocit, že ta hádka mezi ní, Dafné a Pansy měla něco společného s Theem? ale zase se mi nechce věřit, že by byl Theo takovej vůl a měl něco s Pansy, to snad jako vážně ne, takže jsem neskutečně moc zvědavá na to, co z toho vyleze :)

tetička mě štve, tetička je děsná svině a nemyslela jsem si, že je možné ji nesnášet ještě víc než předtím... je to od ní ošklivé, sobecké a bezohledné, ale zase to jsme o ní věděli už dřív, jen jsem nečekala, že to dovede až takhle k dokonalosti... ale třeba nějakého inteligenta (teď na mě tak působí pouze Theo, příležitostně Tracy) napadne, že by pak mohli koupit barák od mudlů a tetičku z toho vynechat, navíc pro ně by nebyl problém na mudly použít nějaké to kouzlíčko, ne? O:-) :-D

vidíš, začínám z vás chytat ty "vražedné" sklony :-D
Theo se mi líbí, řešit problémy tím, že nenechá otce odpovědět, je dokonalé, a nechce se mi myslet dál, takže zbytek jednoho krásného dne - dřív než do pátku.
16.10.2011 21:02:20
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one