My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4030"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Abigail: Koukám, že ses prudce zamyslela :D Ty konflikty miluješ, co? :D Že na ně pořád čekáš... je fajn, že ti rozhovor s Nevillem prišel sympatický, rozhodně totiž není poslední. Ale netuším teda, proč by zas měla být Cass idiot. I když mě teda nepřekvaluje, že Blaise dostal bod k dobru, pokud se jedná o něco proti Cassidy, tak je to snad úplně jasný :D A moc děkuji za pochvalu k poslední práci, tenhle tvůj úsek mě úžasně pobavil :D jen je škoda, že se ti to nelíbilo... A to truchlení si klidně odpust ;)Astina: Tak ohledně stavů s tebou naprosto souhlasím :D A ne, Naomi nikoho nahradit nemá, však uvidíš, počkej si na další kapitoly... A pochopit Thea? můžu ti slíbit, že se bude bohatě vyskytovat i v dalších kapitolách, víceméně jsem si z něj udělala jednu z hlavních postav, takže ti nabídnu různé rozhovory a různé scény s ním, tak třeba ti to pomůže... ale je pravda, že jsem z něj udělala ne tak úplně uchopitelnou postavu a doufám, že mi to ještě nějakou dobu vydrží. :) A Tracy? popřemýšlím nad tím a zkusím s tím něco udělat, díky za připomínku :) A jsem teda fakt zvědavá, jak dopadne tvoje představa. :)

A co se týká dotazu... Mám v plánu dotáhnout celý školní rok, nejen pád Voldemorta a tak. A samozřejmě epilog, ale to už je něco jinýho...
Kaitlin
možná bych si na začátek rýpla do toho tady přede mnou - když to chtějí vrátit do stavu jako předtím, tak by jim vůbec nevadilo, kdyby to bylo daleko lepší :-P

Cass rozhodně není naivní idiot, jen zoufalý člověk, co nevěděl, co udělat, a udělal tak to, co mu přišlo nejjednodušší, aby nebyl sám...

mimochodem, Abi je nějaká masochistická, ne?

proč mám dojem, že má Naomi jaksi v povídce nahradit Dafné, Rebecu a Lydii či jak se ty slepice jmenovaly, a mít problém s rozmazlenou princezničkou?

hrozně moc bych chtěla víc pochopit Thea, seš samý náznak, ale skutek utek... děláš ho snad nejzajímavější postavou povídky, přičemž mi přijde, že se ti daří nechávat zevšednět Tracy, a to je strašná škoda... začíná být taková monotonní... co se vztahů Cass s bratry týká, jsem na to zvědavá, protože mám představu, jak by to asi mohlo pokračovat dál, ale vůbec, vůbec se mi nelíbí......... mám ale dotaz - má povídka končit s pádem Voldemorta nebo bude pokračovat i přes to (nějaký epilog nepočítej, jen kapitoly)?
Nemají šanci. Bez ohledu na moje vlastní pocity a touhy a dojmy, nemají šanci dát do zpět do stavu, ve kterém to bylo. Buď to bude mnohem lepší a budou si ještě bližší, nebo to zůstane v podobném stavu jako to je teď, třeba budou sourozenci a budou se mít rádi, ale blízcí už si nebudou. A jsou naivní jestli si myslí, že existuje třetí varianta. Jen tak na okrraj.

Jinak - rozhovor o Naomi zajímavý, čekám tam krásný konflikt ve vztazích, zájmech a přátelích, líbila se mi část s Cassidy a Nevillem - tam zněla sympaticky, i s Cassidy a Theem, kde se ovšem opět projevilo, že je Cassidy idiot. Naivní idiot, což je snad ještě horší - ale Zabini má boda k dobru :-D Zlomyslně. :-D Proč jsi nedaleka chudáčkovi Dracovi víc prostoru? :-/ A proč se museli potkat tak brzy? :-( Ta poslední část... je napsaná velmi pěkně, reálně a uvěřitelně a spisovatelsky dobré, ale jinak se mi vůbec nelíbí, ale vůbec. Vyhlašuji národní smutek a nás pět tenhle týden hodlá truchlit a plně se věnovat smutku místo jakékoli akce (nedej bože psaní), protože kdo stál o klid v rodině?
06.10.2011 00:13:22
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one