My world of fantasy...

43. kapitola PČ - Na svatého Valentýna - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4451"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Abigail: Tvoje důvody, proč fandit Blaisovi, jsou dost děsný :-P Ale vůbec mě nepřekvapují, čekala jsem něco podobného. Co se týká tvojí genetické úchylky - neboj, dočkáš se. Občas mě překvapuje, jak přesné bývají tvoje odhady (tady ti teda neřeknu v čem přesně, ale stačí ti, když rozklikneš další kapitolu). A že se ti líbí Theo a Tracy je super, kdyby se ti nelíbily zrovna tyhle postavy, bylo by to dost na ni. A co se týká Astorie - to mě překvapuje, není to zrovna milá a hodná dívka :DKleer: Moc děkuji. Jsem ráda, že se ti to líbí a že sis to dokonce přečetla znovu. Co se týká dokončení - už to nebude mít dlouhé trvání, mě samotné chybí dokončit jen pár posledních kapitol, ale vy si na ně ještě chvíli počkáte, průběžně totiž doupravuju i ty už napsané. Ale pomalu, ale jistě se to chýlí ke konci. Ohledně dalšího se moc vyjadřovat nebudu, koneckonců na to najdeš odpověď v kapitole, co jsem teď vložila. :) Ale moc díky za komentář, potěšil mě.
Kaitlin
Moc hezká kapitola! Přečetla jsem si znovu celou povídku a je to fakt dobrý, už se těšim, až ji dokončíš.

Líbilo by se mi, kdyby to nebyl Zabini, kdo zlomí Cass srdce, ale aby to byla Cass. Třeba s ní zažije nejlepší sex jeho života nebo tak:D Chris je fakt dost trouba, ale konečně odpálkoval Zmijozelačky:) Hrozně se těšim na další kapitolu:)
Odpověď na tvou otázu z minula: fandím Zabinimu, protože když Zabini uspěje, opět se projeví, jak mám pravdu a jak je Cassidy blbá - a vidíš, mám pravdu, už se to projevuje. Chudák Theo, jemu bych přála, aby šla brečet na rameno ještě jednou jemu, prospělo by to mé genetické úchylce. :-D Jinak se mi Theo ale moc líbil, ten první rozhovor byl unikátní - hlavně "ten blbec" ten mě dojal - dokonalá věta. A Tracy je krásná prudička. :-D Chris je osel, ale to se taky ví. Jen jsem se bála, že se v těch Prasinkách s Cass potká už on, to by mě moc nepotěšilo, jsem ráda, žes mě toho zatím ušetřila. Aspoň něco, když už nic. A bude tě to udivovat, ale mi se líbí i Astoria. :-D Jsem zvědavá, co ještě vyvede a doufám, že když už, tak u toho bude i Draco se svou skvělou náladou... :-D proč má chudák špatnou náladu? :-/
21.12.2014 19:56:09
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one