My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7881"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Abigail: Jsem ráda, že se ti ta scéna líbila, protože mi vážně dělala těžkou hlavu a nebyla jsem s ní spokojená. A Cissa sladká, jo? :D Hezký… Ale kdyby sebou flákl Chris, tak už by to asi bylo lehce přehnaný, nemyslíš? ;) Teda, ale ta změna názoru ohledně Blaise… Co tě k tomu vede? A že se ti ta vyhlídka nelíbí mě nepřekvapuje, překvapil by mě opak. Ohledně Draca a genetické úchylky se vyjadřovat nebudu, na to si pěkně počkej. A co se týká scény otec/syn… Nemyslím si, že bude mít Anthony příležitost se jen tak promenádovat po Bradavicích…Makkynka: Děkuji za pochvalu, vážně mám radost z toho, že se ta scéna na ošetřovně líbila… Děsně dlouho jsem jí nebyla schopná vymyslet, jen jsem věděla, že ji tam chci a taky jsem jí několikrát přepisovala a pořád s tím nejsem spokojená. Ale tohle potěší.  Na Blaise si počkej, ten ještě u mě nějakou tu roli hrát bude, ale jakou, to neprozradím… A stejně tak Theodor. =)

Kaitlin
Ještě mě napadlo, že jsem zapomněla napsat, že doufám, že to ještě nebyl konec, ta scéna by ještě měla mít pokračování - to Dracovo asi neuvidíme, ale Chrisovo bychom mohli, nechce se mi věřit, že by se tatíčkové neosopii ještě na vlastní děti... Jo a asi zneužiju tvou zkráceninu Cass, páč jsem na něco přišla... připomeň mi to po zkoušce...
Teda ta hádka na ošetřovně byla fakt skvělá!! Hlavně jak se pořád Narcisa zastávala Draca že je to hodnej chlapeček...škoda že eště nebylo slyšet jak se Malfoy s Nottem hádaj na chodbě:)...a doufám že se Zabinimu nepovede sbalit Cass fandim Theovi!!:-) stejně si pořád myslim že mu na Cass aspoň trochu záleží a líbí se mu:)...postupem času by z toho mohlo něco bejt:-)...jo a sem ráda že je Tracy pořád s Charliem...jinak už by se příště Chris s Cass mohli udobřit ale zase doufám že tim se Cassidy nepřestane bavit s Theem:-)
Makky
Četla! Dospěla k závěru, že lepší bude hned než zítra, nebo dnes... to je jedno. Scéna pěkňoučká. Narcissa je sladká- A strašně se mi líbil hlídací pes Snape a neuvěřitelně mě pobavila Pomfreyová a čtveřice za závěsy. A ještě to chtělo, aby sebou Chriss fláknul, když vyskočil z té postele a mohlo to být dokonalé. Bylo by to moc pěkné. Měním názor na Zabiniho - fandím mu! Jen do toho, do toho! A ani trochu mě netěší vyhlídka usmiřovací scény. Ale ani trochu. Nemůžou zůstat rozhádaní až do poslední kapitoly? Když už ji nechceš zamordovat... TO by se mi pořád líbilo. Pokud mě napadne ještě něco, oizvu se, ale jinak je to asi všechno. Jen ještě rozhovor mezi bratry nebyl špatný, ale mě to pořád nesedí, i když už míň a upřímně doufám, že tohle nebyla Dracova poslední akce, ať se tam kouká ještě chvíli zjevovat. A co moje genetická úchylka?
24.09.2011 21:42:42
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one