My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5459"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Kleer: Děkuji. Možná nestalo, ale jak už jsem psala, ten rozhovor mezi nimi byl důležitý a od něj se budou odvíjet další události. Jinak Chrisův postoj bude vysvětlován dál. A jsem ráda, že se ti Nott líbil. :)Asti: Teda, to je pocta :D Jsem ráda, že se ti to líbilo.. Problém se samozřejmě objeví, problémy jsou všude a vždycky.. :D A ohledně Ginny - neví, proto žádná reakce. :) Jinak díky za koment a snad se budou líbit i další kapitoly.
Kaitlin
holka, máš spoustu plusových bodů... kapča je super, moc se mi líbil ten jejich rozhovor... je mi jasný, že se časem objeví nějaký problém kolem té poslušnosti atd, zvlášť pokud to bude mít cokoliv společnýho s Cass, trochu mě děsí, co se bude dít v Havraspáru, ale zase pořád bude mít Tracy, a docela mě překvapuje, že Ginny neměla nějaký řeči ohledně toho, že je syn smrtijeda, ikdyž zase je fakt, že je to Ginny a ne Ron nebo Harry, ale jejich reakce se asi nedočkám... a taky je možný, že o tom Ginny zatím ani neví, to je fakt... no každopádně bude to zajímavý, a asi nejvíc se těším na Chrisovo setkání s blonďákem :)
tahle kapitola byla také velmi dobrá, akorát se toho tam moc nestalo, je mi trochu líto, že s ním jeho táta takhle mává, že Chris víc neprotestuje a líbí se mi, že na něj začíná být jeho táta hrdý...:)
07.07.2011 00:24:09
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one