My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7059"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Makkynka27: Jé, tak to jsem ráda, že se ti svatba líbila...A koukám, že ti netrvalo dlouho, než sis našla nový pár :) A na oboje zvědavá buď, vlastně i na Cassidy a tak... V další kapitole totiž bude něco, co ovlivní celý další rok v Bradavicích :)
Kaitlin
moc se mi to líbilo, ta svatba byla super bylo pěkný vidět to z jinýho pohledu než v HP a bylo hezký jak se charlie bavil s tracy(třeba by mohlo bejt něco víc:-) když už nemůže chodit s chrisem...) a taky sem ráda že s ní cassidy konečně začala mluvit doufám že jim to vydrží:-)

dál se mi líbil ten konec takový pěkně akční no sem moc zvědavá až se to provalí a taky sem zvědavá na další rok v bradavicích:-)
Makky
Asti: Děkuji za komentář... Jsem ráda, že se výslech líbil...Kleer: Moc děkuji, jsem ráda, že se ti to líbilo. Doufám, že se bude líbit i další kapitola, která je krapet jinýho rázu. :)
Kaitlin
tohle je velmi podařená kapitola, akorát je škoda, že Chris není v Bradavicích tak oblíbený, jakou byl v Krásnohůlkách:D a líbila se mi hodně Tracy s Charliem:)
naštvala mě Hermiona, líbila se mi Fleur a skvělej byl ten výslech ;)
To mě těší, že ze mě bude jen krychlička :D Svatbu jsem tam ale potřebovala dát :D Tak jsem ráda, že se ti líbil aspoň Fred s Georgem a že ti ani Cassidy tolik nevadila... A ono se to provalí, to se neboj... Milý pan Avery opravdu mlčet nebude :D A dnes víc chtít teda nebudu, ale příště jo ;)
Kaitlin
Dobře, nebude to hranatá kulička, bude to jen krychlička... Svatby mě moc neberou. Takže celé to veselí mě nijak nenadchlo. Líbilo se mi, jak se Fred s Charliem měli k Tracy, je zajímavé, jak s ní začala Cassidy mluvit, což neznamená, že se mi Cassidy líbí, jen byla o něco méně otravná...

Ale líbil se mi ten závěr, jen mě mrzí, že to pořád ještě neprasklo veřejně, na to se těším. Zklamalo mě, že to aspoň té Fleur neřekl, i když to chápu... no jsem zvědavá, jak to bude dál...

A dnes už po mně nemůžeš nic víc chtít... :-P
20.06.2011 18:11:42
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one