My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1525"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Abigail: Hm, vůbec mě nepřekvapuje,že se ti ten "skoro incestní" vztah líbil. Trhlá jsi na to dost :D Každopádně jsem zvědavá, kdo je tím tvým hlavním typem. A tak Tracy netuší hodně věcí, původně si taky myslela, že by strýček nemohl být s jinou a hele, skutek utek... Takže možné je vážně všechno, protože nikdo není úplně upřímný. A Cassidy tam zmíněna být musela, budeš holt muset překonat svou averzi vůči ní, protože se tam objevovat prostě bude a hotovo. A odhalení sice nestihla, ale neřekla jsem, že tam byla Kristin naposled. Když už jsem si dala tu práci s vymýšlením týhle postavy, přece ji jen tak neodhodím. někdy ji zas vytáhnu.Makkynka: Nečekala? No, aspoň jsem překvapila, i když ne moc pozitivně, jak koukám... A ohledně Tracy - viz odpověď pro Abigail. Jen mě mrzí, že tě zklamala Kristin a Chris...Pořád se dožadujete nějakýho románku a když tam je, tak se vám nelíbí :D Mám nějaké náročné čtenáře. :D Každopádně doufám, že další kapitola se ti bude líbit. :) Jo a děkuji za komentář. :)
Kaitlin
Teda já zírám tak tohle sem fakt nečekala ...a vlastně nevim jestli sem spokojená:-) nejdřív mě zaskočil vztah Kristin a Chrise což mě trošku zklamalo ale zase na druhou stranu kristin je celkem v pohodě i když stejně mam radši Tracy:-) a navíc s kristin mu to stejně nevydrží na dálku:-).

Jinak doufám že se Tracy spletla!!! já nechci aby byla jeho sestřenka!!!musej se dát dohromady:-)...ale kdyby to byla pravda sem zvědavá jak ho otec přijme:-) a taky theo:-)

A kdyby to pravda nebyla tak mi zůstal mezi těma pěti akorát jeden tip kterej ani nechci... ten hlavní už vypad :( i když pořád doufám:)
Makky
Abi se líbí, že tu není Cassidy, a Abi bolí hlava, takže se nemůže zamyslet, jestli tahle varianta je nebo není mezi mými deseti, kruci fagot... (víš, jak se pozná, že budou zkoušky? Chytím angínu nebo podobné svinstvo...)

Líbí se mi ten jejich skoro incestní vztah, líbí se mi, že to ví Tracy, varianta, že by Tracy patřila do rodiny, by se mi taky líbila, ale nelíbí se mi, že ten hlavní tip mi pořád nevycháátzí, upřímně doufám, že ten zůstal viset v tom, co Tracy třeba netuší, ta varianta tu pořád je, když může věrný manžílek zahýbat, proč by nemohl můj tip dělat něco velice podobného, že... Abi se líbilo i to krátké setkání Tracy a sestřenky... (už nevím jméno...) a ke štěstí už Abi chybělo jen jediné, aby tam Cassidy nebyla ani zmíněna, což se nepovedlo... Navrhuji na ni poslat slona, nebo použít krabici... otravuje mě i na dálku... (I když to pozdvižení, kdyby je odhalila - Chrise a sestřenku - mohlo být zajímavé, nebylo, škoda, teď už je celá Cassidy zase na houby...)
27.05.2011 19:15:14
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one