My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2361"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Abigail: Co takhle se podepisovat, slečno? :D A nevím, co se ti nelíbí na tom, že je vysoký...není to zas tak strašný a to bys snad chtěla, aby byl malý? br... :D Každopádně jsem ráda, že se ti Kristin líbí. A ohledně Cassidy - nepřekvapuje mě to. Naopak. A ne, Marianne je podstatně horší :-P I když... díky nějaké tvé připomínce se mi tam minule vyskytla znova a ještě jsem si ji vylepšila :DMakkynka: Koukám, že spojení Dafné a Tony se ti fakt líbí. A Chris a Tracy? No... nech se překvapit, brzy ti na to odpovím. Popravdě řečeno, já být Cassidy, tak bych taky vzala roha :D Jsem ale ráda, že se ti taky líbí Kristin. Takže děkuji za koment. nebudu teď odpovídat na žádné dohady, tak jako tak na to odpovím v dalších kapitolách :)
Kaitlin
jooo Dafné s Tonym se dali dohromady!!! konečně teď eště chybí Tracy a Chris:-) doufám že chris nemyslel zas tak vážně když řek že tracy neni ta prav:(

jinak koukám že cass je pěkná potvora chudák chris:-) ...bejt chrisem tak po tetičce něco hodim:-) jinak kristin se mi zdá zajímavá a taková upřímná a v pohodě fakt se mi líbí...napadla mě teď taková teorie ohledně kristin a chrise ale zatim to nebudu prozrazovat:-)
Makky
A abys neřekla, že jsem toho napsala málo, líbí se mi Kristin, jsem ráda, že odjela Cassidy a nemám ji ráda zase o kousek víc, už vím, po kom je, těším se na svatbu a Chris byl na začátku trochu na ránu. A tetička? Holuba nepřekoná, takže už nebudu tak moc nadávat, ale... na zabití je dokonale.
Proč je Chris tak vysoký?
17.05.2011 21:54:24
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one