My world of fantasy...

18. kapitola PČ - Složité rodinné svazky - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9560"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Kai, zkus zajít k Ewilan (ewillian.blog.cz) má tam takové dobré rady. Pojmenovala to pro začínající autory, ale i mně to třeba vážně pomohlo. Doporučuje udělat si ke každé postavě dotazník a lépe ji dotvořit. Kdybych to neudělala já, vůbec bych třeba nevěděla, proč dělá ten člověk, to co dělá. :) Zkus to, je to vážně poučný. A není zač, jsem ráda, že tě můj komentář neurazil a třeba ses nad ním i zamyslela. A těším se na ty další kapitoly, kde Tracy lépe poznám. :)
Abigail: No radost jsi mi teda opravdu neudělala :-P A ano, budeš si muset mlátit vlastní postavy. Koneckonců Astinka navrhovala, který by si to zasloužily :D A ne, Chris se mlátit nebude, to radši ten tvůj Draco.Astina: Jak už jsem ti říkala, tvůj komentář mě skvěle pobavil. Že je vůl, to nepopírám. A s ROnem jsem byla rychlejší, minimálně s psaním...ona to jen dřív vložila :-\ KAždopádně jsem ráda, že se ti líbil Tony, tomu klukovi bych měla dát asi větší prostor (když to mám zakázaný u Draca a Michaela). Ale je zajímavý, jak sis tam vydedukovala, že se ti dva spolu vyspí, zajímavý postřeh. A určitě je ten koment lepší jak od té druhé příšery :D A houby s octem - neřeknu :DTess: Jé, moc děkuji. Jsem ráda, že se ti to líbí. A Tracy - nejde o to, že by byla nedotvořená, ale většinu o ní hodlám sdělit až později, teď ji potřebuju takovou víc tajemnou a ne úplně jasnou. Myslím, že v dalších kapitolách pochopíš :) Hm a Chris... s tím bych asi něco měla dělat, co? zapřemýšlím nad tím a pokusím se s tím něco udělat. :) Každopádně děkuju za komentář i připomínky, jsem ráda že vím, jak to vidíš. Aspoň to budu moct nějak zlepšit. :)
Kaitlin
Tak jo, píšu ti komentář, abys měla radost. :) Kapitola vcelku povedená. Vlastně jsem se v půlce úpně zasekla a obdivovala jsem, jak můžeš tak věrohodně a detailně popisovat i nepodstatný věci. To ti závidím, povídky jsou potom takový živější a plastický. :)Jinak souhlasím s astinou v tom, že Tracy je docela natvrdlá. A ještě k tomu přidám svůj názor, že je taková nedotvořená. Připadá mi jako trošku nedomyšlená postava. Nikdy nevím, proč dělá co dělá, jestli jí jen tak stačí se kamarádit s Chrisem, nebo má i postranní úmysly. Každý za něčím jde, ale že by byla prostě jenom zvědavá, to se mi nezdá.

A Chris je takovej hroznej suchar. Nechce se mi věřit, že by ho chtělo tolik holek. Vypadá, že by jim neměl absolutně co říct, a ani na nějakýho schopnýho milence nevypadá. Trošku mu chybí spontánnost, vášeň, vtip... je trošku moc šedivej na skutečnou postavu.

Kapitola se mi líbila, děj fajn, ale postavy za ní docela pokulhávají. :) Přeju hodně štěstí dál a těším se na příští kapitolu.
Myslím, že ten Chris by byl daleko lepší než Malfoy...
bože, ten Chris je ale vůl! holka, je jedno, jestli přítelkyně nebo kamarádka, a on jí řekne, že jiná může vědět něco, co ona ne... debil! a k Tracy, musím říct, že mě zklamala... ikdyž je Zmijozel, čekala jsem od ní trochu víc, hlavně bych řekla trochu víc inteligence, ale té asi moc nepobrala, nebo na to vypadá...

UÁÁÁÁÁÁ!!!!! vy s tím prostě nedáte pokoj! jedna Rona otráví, tak to hned udělá i druhá... grrrrr!!!

zajímalo by mě, co tak najednou Chrisovi přeletělo přes nos (špatná nálada autorky? O:-)), že tak otočil proti Tracy a vůbec proti Zmijozelu... jo a - líbí se mi Tony! :-D je fajn, chytrej, inteligentní a vnímavej vůči okolí, boduje ;)

Chris s Tracy se k sobě chovají tak, že brzy, velmi brzy se spolu vyspí, uvědomuju si to jenom já nebo ne?? :-D

konečně ale dostali trochu rozum, fakt se mi líbí, když jsou ti dva spolu, hodí se k sobě... oba chytří, inteligentní, schopní odsunout předsudky, a přece každý jiný...

gauč, křesílka, hořící krb... hej! oni se spolu snad normálně vyspí ještě dneska! to jsem v původní úvaze nečekala... dobře, tak ne... ale fakt že to v první půlce kapitoly na to vypadalo :) :-Djaký houby s octem budou příště????? vysvětlit prosím :-D

jinak doufám, že tenhle koment se ti bude zamlouvat víc, než ten od Abouška (říkám to pořád, že má nechat namlátit Malfoyovi, takhle ji k tomu směruješ taky :-D)

Neudělám ti radost. Krom toho, že jsem opět rychlejší než Astina, rychlejší než Astina... tenhle komentář bude krátký. Vážně jsi toho Rona hezky přešla. Ta scéna v knihovně byla divoká, ale potom se mi líbilo, když spolu seděli v té učebně, Chris je taky tak trochu osel, že, plácá a plácá a nedá pozor, co plácá. A tak trochu jsem doufala, že třeba dostane od Tonyho po hubě - po tom zápasu - a nic... ach jo, člověk aby si tloukl vlastní postavy...
21.03.2011 14:55:06
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one