My world of fantasy...

17. kapitola PČ - Zatajené přátelství - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4131"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Já ti dám abouška, já tě rozcupuju na cimpr campr a na Robina místo tebe vezmu nějakýho chlapa :-P
holka, asi tě moc nepotěším, i po novém přečtení si nejsem jistá tím, že bych věděla, co na to říct O:-) díkybohu, že Mia konečně dostala rozum, nějaká uraženost jí moc nesluší, ikdyž naprosto chápu, proč se tak chovala... líbí se mi ten dopis od Rema, skvělá je Cassidy, tu jsem si asi zamilovala, ta holka je prostě třída :-D

a astina nemůže za to, že píšete podobně, a tak horko těžko může komentovat současně dvě podobně probíhající povídky, tak ať aboušek drží ústa (nebo krotí prstíky :-D)
Abigail: Páni, tahle dlouhý komentář... To se mi líbí, příště čekám podobný :D Tak jsem ráda, že to s Hermionou se ti celkem líbilo. Aspoň něco. A ano, Tony už tam byl prakticky od začátku, ale teď ho tam jen dávám častěji. Jsi jen nevšímavá :D a potěšilo mě, že převyprávění scénka s Cassidy měla úspěch, právě u týhle části jsem si nebyla moc jistá, víceméně jsem tu vařila z vody... A zvědavá ohledně Remuse bud, to už mám napsaný, ale můžu ti předem říct, že spokojená moc nebudeš. smiley Takže děkuji za komentář, ty hrade v Karpatech.

jo a jinak já jsem taky zvědavá na Astinin komentář!!!Tess: Tý jo, děkuji. Tak aspoň, že se líbila... Nějak mi ty bezdějový kapitoly poslední dobou jdou, ale slibuji, že to brzy změním. Pár kapitol a děje bude dost. :) Takže děkuji za pochvalu a doufám, že tu příště tvůj komentář zase uvidím ;)
Kaitlin
Tak si to zase jednou okomentuju, abych měla dobrý pocit. :) Kapitola je to sice vcelku bezdějová, ale líbila se mi. To Cassidyno prohlášení bylo moc povedný. Chris jako obletovanej chlapeček se mi taky docela dost zamlouvá. Asi se to dalo čekat. Takže se těším n a další kapitolu a tuhle chválím. :)
Jsem rychlejší než Astina, jsem rychlejší než Astina, a to jsem prosím opilá a po návratu z vinárny, tak kdo je na tom lépe? smileysmiley

Jinak... co jsem to... jo... Překvapuje mě, jak se Hermiona vydržela celou tu dobu ke Chrisovi chovat, kdyby to teď nezměnila, asi bych se nad tím ani nepozastavila, ale takhle... čekala bych od ní něco jiného, bez ohledu na to, že když spolu nemluvili, celkem se mi to líbilo.

Stejně zajímavé mi připadá, jak se kolem Chrise najednou objevuje ten Tony, byl tam i předtím a já si ho jen nevšimla (co by na tom bylo zvláštního?), nebo tam vážně nebyl?

Líbila se vyprávěná scénka s Chrisovou sestrou, celý ten rozhovor s Hermionou byl celkem pěkný, na to, že tady takové hovory mezi nimi nemám ráda. Jinak jsem zvědavá na Astinin komentář, čekám nějaké poznámky, které by se mohly týkat nejen této povídky (už zase nevím, čeho přesně by se měly týkat, ale pokud se objeví, vzpomenu si, a možná i bez nich, zítra ráno...). No a jsem vrcholně zvědavá, jak dopadne setkání Remuse a Chrise, doufám že k němu dojde, a pak mě tedy zajímá i výsledek. Přála bych Chrisovi dobrý (ohledně úspěšnosti zjišťovacího procesu). Nejen kvůli němu samému,i kvůli sobě a Maxovi... (Ale jsem tajemná jako hrad v Karpatech, takže dál to nebudeme rozvádět smiley)

Zkrátka zaujímavé, kdy bude další?

Tečka smiley
21.03.2011 00:31:02
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one