My world of fantasy...
 

Děj: Až do onoho osudného dne žil Christopher spolu s matkou a sestrou ve Francii. Když je však donucen přestěhovat se do své rodné země, začnou před ním vyskakovat otázky, které nikdy nemusel a ani nechtěl řešit. Kým doopravdy je? Kdo je jeho otec? Co čeká na něj a jeho sestru Cassidy? Je vlastně Británie pro ně ta nejlepší volba?

 

Postavy: Christopher Walker, Cassidy Walkerová, Hermiona Grangerová, Harry Potter, Ginny Weasleyová, Terry Boot, Anthony Goldstein, Draco Malfoy, a mnoho dalších...

Doba: 6. + 7. ročník Harryho Pottera

Délka: Úvod + 55 kapitol + Epilog

Stav: Dokončená

Kapitoly: Úvod, 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, Epilog

Upozornění: Moje první povídka, kde je hlavním hrdinou kluk.

Poděkování: Astince, bez ní by to ještě teď nemělo název. :)

Věnování: Abigail

Všem přeji šťastné a veselé Vánoce! :-* A jako vánoční dárek vám přináším epilog k Pavučině času, tak doufám, že se vám bude moc líbit. Věnovat bych ho chtěla hlavně Abigail (mimo jiné za její úžasné komentáře), Astině a Areneis. A samozřejmě i všem ostatním (a především těm, kteří mi tu psali komentáře), kteří dočetli můj příběh až sem. :) Tak tedy krásné svátky a když tu necháte nějaký ten vzkaz, bude to hezký dárek pro mě. (Jinak příští týden určitě taky něco čekejte, nenechám vás bez příběhu, jen ho ještě budu muset vymyslet :)).

Vaše Kaitlin

***

Takže nová kapitolka - ta, která měla být teď v sobotu 17, čímž jsem dohnala ten skluz. =)  Doufám, že se vám bude líbit, protože už je poslední, chybí jen epilog. :)

***
Omlouvám se za to šílené zpoždění, prostě jsem si nebyla schopná najít čas a hlavně náladu na napsání kapitoly. Další už snad budou rychleji :)
K.

***
Tak další kapitola. =) Jinak můžu slíbit, že do Vánoc tuhle povídku dokončím a po Novém roce se snad vrhnu na ty ostatní.
K.

***
Původně jsem měla v plánu ji vložit až zítra, ale nakonec jsem se překonala a dopsala ji teď večer. =)
Vůbec se mi nechtělo, komentářů bylo dost málo, ale nakonec teda vkládám i tuhle kapitolu. Předem upozorňuji, že se jedná o nejdelší z celé povídky, delší už se určitě nedočkáte. =) Snad se bude líbit, čekám nějaké pořádné reakce. :)

***
Tak nakonec jsem rychlejší, než jsem čekala. takže pěkný čtení.

***
Ahoj, moc se omlouvám za zpoždění, ale jsem nějaká nemocná a dopsat kapitolu mi prostě nešlo, na to mě moc bolela hlava. Každopádně je už hotová, takže vám ji sem dávám. A další bude buď dneska, nebo zítra. Podle toho, jak se mi ji povede předělat. :)
K.
***
Vkládám až dneska, včera jsem bohužel byla natolik vytížená, že jsem se vrátila až ve dvě v noci. :) Takže proto to zpoždění.

***
Extrémně dlouhá kapitola, zatím určitě jedna z nejdelších, pokud vůbec ne úplně nejdelší (i když jedna z následujících ji určitě ještě trumfne). Každopádně si ji užijte, Abi - máš tam slibované lidi v jedné místnosti. A protože mám dneska svátek, chtěla bych komentáře :D
K.
(btw. jsem líná to po sobě znovu přečíst, takže na případné nesmysly a překlepy upozorněte, ok? díky)
***
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one