My world of fantasy...
Tak mě tu zas máte. A s novou kapitolkou k NZ.
Jinak Itálie byla fajn, ale jsem docela ráda, že jsem zpět. přece jen to už bylo dost dlouhý. Ale jinak tam bylo hezky, dokonce i teplé moře, i když jsem si ho moc neužila, skoro pořád jsme byli někde v trapu. Ale zas jsem byla na mnoha krásných místech a nelituju toho. A taky viděla hoodně filmů, aspon k něčemu ty cesty autobusem jsou. =D Ale dost o mě, to vás asi stejně nezajímá.
No takže tady  máte další kapitolku, jak už jsem psala před odjezdem, tahle je taková kloíčová, dost vám o Nat řekne a napoví, proč se povídka jsenuje tak, jak se jmenuje (z části, název má totiž víc významů). Tak jen doufám, že se vám to bude líbit, snažila jsem se to napsat co nejlíp, ale přesto mám pocit, že se mi to moc nepovedlo. No, ale to je jen můj názor, třeba vy na to budete mít jiný (třeba že je to naprostý tragédie)..Ale hlavně nezapoměňte komentovat, ty předchozí komentáře mě moc a moc potěšili, až jsem se divila, že jich je tolik. =D
tak pa
Vaše Kaitlin
______________________________________________
Omlouvám se za zpoždění, teprve před chvílí jsem se vrátila domů, takže jsem kapitolu ani nezkontrolovala, ale doufám, že tam moc chyb nebude..
Tak snad se vám bude líbit. =D
Jo a pro ty, kdo čtou MSM - kapitola bude zítra nebo v pátek. pa
Vaše Kaitlin
___________________________________________
Takže je tady další kapitolka k NZku, snad se vám bude líbit..=D
_________________________________________
Takže další kapitolka k NZ, tentokrát jí věnuju Tess..=D Tvůj komentář mě dost pobavil a doufám, že se tobě, ale i ostatnímu bude tahle kapitolka líbit.
A jako vždy - komentujte, prosím! =D Dík
________________________________________
Ahooj, tak co, jaký byl první den ve škole? Přežili jste?? =D No já zatím jo, vzhledem k tomu, že jsme měli jen dvě hodiny a nic jsme nedělali..Vlastně nám představovali novou spolužačku, je to jakási holka z Německa a bude u nás rok..=D Ale na to, že se učí česky teprve tři týdny, tak je docela dobrá..Já bych ani nekvákla..=D No ale na druhou stranu od nás ze třídy odešla jedna kámoška, což mě teda moc mrzí..=(
Ale tenhle týden by měl být ještě v pohodě..Dvě třídy jsou na úvodním kurzu, takže tu chybí pár profesorů a máme míň hodin. Ale netěším se na zítřek. Hned první hodinu máme francouzštinu, změnili nám profesorku a teda to bude teror. Skoro nikdo nic neumí, ta předchozí po nás nic nepožadovala, ale teď...To asi polovina třídy proletí =D
No tak těch keců už asi bylo dost, užijte si kapitolu, ale nevím, jestli se bude líbit..=( No každopádně nezapoměňte komentovat, ať vím, jaká je to hrůza.
Jo a ještě, MSM bude asi v pátek, na víkend mě chtěj šoupnout na chatu, abych nemusela být doma sama (Hmm a zrovna bych to brala). tak si s sebou aspoň vezmu notebook a budu se snažit něco napsat (v poslední době mi to nějak nejde..Už takový týden jsem nic nenapsala..=()))
Tak pa
Kaitlin
_________________________________________________________
Tak je tady další kapitolka, vlkádám jí sem dřív, protože za chvíli odcházím pryč a nevím, jestli bych se sem do večera dostala..=D
Je o trochu delší než obvykle, z NZ asi nejdelší, ale to je výjimka..No doufám, že se vám bude líbit, užijte si čtení a pak koukejte pořádně komentovat.
____________________________________________
Vaše Kaitlin

No tak mám pro vás další kapitolku..Snad se bude líbit (doufám v to)..Tak přeju příjemné čtení a nezapomeňte na komentáře..

Dík

______________________________________

Takže tady máte další kapitolku, tentokrát šestou..=D
Jinak děkuji všem, co píšou komentáře a tato kapitola je pro: LordikVoldik, Aenda, romais, Gigi , ledik a pasu-Hanka.
A zanapomeňte komentovat!!
Díky
Kaitlin
___________________________________
Tohle je naprostá výjimka, prostě se mi tyhle dvě kapitoly moc nelíbí, takže je sem dám zároveň. Abyste se netěšili na další a pak vás zklamala..=/

Za komenty, jak je to strašný taky budu ráda..=D
_________________________________________
Takže je tady další kapitolka..trochu nudná, ale další už budou lepší. =D A komentujte
____________________________________
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one