My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9464"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Koukněte prosím na blog www.kvej.weiner.cz

Je to začínající blog, ale už tam jsou první kapitolky, časem se vše ustálí. Naše první povídky jsou o Harry Potterovi, ale časem tam začnu přidávat i mojí další povídku.

PS sry za reklamu :-)
Passia: Mno jo, ale co naděláš..ale tak jsem ráda, že se ti ten konec líbil.. =) Jo, podle mě je to taky takový kompromis..happy end to nebyl, ale na druhou stranu jsem taky mohla zabít Nataliu..=)Enny: Ts, na mě s plamenometem. Tak tohle ti teda neodpustím *vyplázne na ni jazyk a odvrátí se.

Jojo, to víš, že si až moc dobře pamatuju, jak jsi četla jen MSM. A jsem ráda, že ses nakonec překonala a přečetla si i Návrat. A jo, dovedu si představit, jak tě štvalo, že jsem ti nic neřekla. :D Ale neboj, nebyla si sama, kdo ze mě nic nedostal. =) A teda, to jsem ráda, že sis Nat oblíbila. A viděla v ní kus mě? *nevinně se uculí* No, možný to je, ale co já vím. A jo, asi je fakt, že jsem do týhle povídky vkládala dost ze sebe.A neříkej, že jsi Ronánka neměla ráda. =D Takovej milej, hodnej a slušnej hoch…A Ginn…To byla jen nutná oběť *pokouší si hrát na andílka a přidělat si nad hlavu svatozář*. A co se ti jako nelíbilo na posledních dvou kapitolách? Takový hezký byly. A jakou mi daly práci.

Tak s Dracem a Cissou, a i s tím Siriusem to chápu..=) Ts…a to tě ten Lojza tak zaujmul, jo? Taková kravina. No a s Bellou – tak třeba se trochu změnila, stejně jako Rudolfus….ten nebyl zas tak špatnej, ne? Ale nemůžu jim přece až tolik pozměnit charakter,..to by bylo až moc. A co, tak mě se o Harrym psát nechtělo ;P, tak jsem o něm nepsala..snad jsem to fakt napravila tím, že se vrátil Draco. A Nat a Charlie? No, co myslíš? :D Já myslím, že tohle je na fantazii každého čtenáře. Ať si to každý představí tak, jak by se mu to líbilo. Původně jsem sice chtěla Charlieho dát dohromady s Nat, ale nakonec to nějak tak dopadlo takhle, neptej se mě jak, já to prostě moc neplánovala, a i když jsem to plánovala, tak to stejně dopadlo jinak. Hlavně ty poslední kapitoly. =) To se všechno vytvořilo tak nějak při psaní..

A to tvoje komentování nekomentování? :DTak pamatuju. Bu´d po dvou, třech kapitolách…a teď dokonce všechno najednou. =) Ale tak co, hlavně že aspoň někdy. Navíc takovýhle komentář vyváží ty chybějící. A hele, já taky nechtěla, aby to skončilo, to si nemysli…jenže co bych sem dál vymýšlela…prostě už byl konec příběhu a nedalo se nic dělat. A kdybych to protahovala, myslím, že by to povídce jen uškodilo. Teda a víš, co bych chtěla vidět? Jak hltáš ty poslední kapitoly. :D By mě zajímal ten tvůj výraz, Vráni. Hlavně při tý bitvě. Teda mě i docela stačily ty tvoje reakce, ty byly taky dost dobrý a já se u nich popravdě dost bavila. A se Siriusem – hele, vůbec se ti nedivím. =) Proč myslíš, že vyhrál. To bych ani nebyla já, kdybych Siriusovi nějak ublížila ;) Pf a co se ti nelíbí na tom, že Shany a a Artur umřeli (a ty jsi pěkně zlomyslná, prej radši Moody =P). A co, tak členové BA neměli moc šancí proti Smrtijedům, to by byl pěknej bordel, kdyby přežili. A ten plamenomet si někam schovej. Ještě teď si pamatuju, jak to schytala ta chudinka sněhová vločka, na kterou jsem já šla jen s fénem :D No a Molly a Ron – někdy k tomu dojít muselo, a ty dvě se víceméně usmířily…nebo si to můžeš domyslet, jestli se ti to nezdálo. :D A to jsem ráda, že mi aspoň něco nemůžeš upřít. Uf…

A s tím Voldym – pořád lepší, než kdybych napsala plešatej dědek. To by přece jenom vyznělo krapet hůř. A zlatí, za věnování neděkuj a do hlavy se netřískej. Budeš blbá. Kdo by se mnou pak glosoval. A psal TP, když už jsme u toho. To je mi taky ctí s tebou psát…ale jestli se budeš mlátit do tý hlavy, tak to nevím nevím, jak to dopadne. *a jen tak úplně náhodou si vzpomene na to, že Enn už se nějak moc dlouho fláká a nic nepíše*

Hih a délka kapitol? To bys chtěla vědět, co? :D Ale já ti fakt nevím, ono to jde nějak tak samo, se člověk ani nemusí snažit a pak jen kouká, kolik to je zase stránek.

A mimochodem – mooc díky za tolik slov chvály a jsem děsně ráda, že se ti tahle povídka, pardon, román, líbil. :D A já moou děkuji za všechny ty komentáře, cos k tomu kdy napsala. Moc si toho cením.

A joo…myslím, že říkala.. =)

Tak ještě jednou díky. =)

P.S. A kdy se konečně vrhneš na ty glosy? *založí ruce v bok a zamračeně na ni hledí* (To víš, zkouším novou taktiku ;))Sawarin: Ježiši, děsně moc děkuju za takovou pochvalu. Opravdu si toho moc moc vážím. A hlavně jsem ráda, že se ti ta povídka líbila. A za nic neděkuj, však jsem ji psala pro vás. =)Lily_of_the_valley: No jo, co naděláš. =) A nechápeš? Já spíš nechápu, jak se mi povedlo to ukončit. Opravdu jsem myslela, že se ke konci nikdy nedohrabu. Teda a je zajímavý, co se ti zrovna vybavilo..něco takového by mě nenapadlo. A chybět? Tak MSM ještě neskončila. Zatím. A bohužel.Seťa: Tak to jsem ráda, že se ti to líbilo. A až tak, že jsi u toho tak vysedával. =) No, tak já se na MSM popravdě netěším. Vůbec se mi to psát nechce, ale asi to bude z části tím, že jsem to nepsala už hodně dlouho. A excelentním bych to rozhodně nenazvala…to ne…ale je to tvůj názor a pokud si to myslíš, tak mě to samozřejmě těší. =)KiVi: Ale, tak Harry je prostě kaput, no. =) A jsem fakt ráda, že se ti ty poslední kapitoly líbily. =) Opravdu. A Voldyho? Neboj, k Harrymu ne, ještě aby to tak. To by fakt neměli pokoj ani po smrti. =)

Kaitlin
buééé chudák Harry...no 70. kapitola a epilog sou úžasný...jen by mě zajímalo kam šoupli Voldyho? Doufám že ho nedali do stejnýho hrobu jako Harryho :D by nebyli asi moc šťastný...by (ne)spokojeně hnili vedle sebe....:D:D:D
Krásně jsem si početl :-))) moc moc moc díky ... i když na mě přítelkyně párkrát jukla ať už jdu spát

smiley

Teď se budu těšit jak to bude dál v MSM ... tam se mi líbí, že to nemusím srovnávat s Rowlou. To jiné pojetí a síly "vyvolených" se mi dost dost líbí.

Jinak konec excelentní, děj super a návaznost na Rowlu jakbysmet :-)))
Ach jo... ono to skončilo... Já to fakt nechápu. (Právě se mi vybavila Gandalfova slova - někdy ve třetím díle, určitě ve filmu, jestli v knížce nevim... - "Takhle to začíná... Ale jak a kdy to skončí?" - Už to víme. Přečetla jsem si první kapitolu... Neuvěřitelné.)

No, bude mi to chybět. Obě povídky...
Takže.. Abych to celý shnula.. Už od začátku byla povídka.. No byla no.. Byla originální.. To se cení.. Úžasně propacovaná.. Ale ne leda jak.. Byla tak propracovaná, jak já bych to nikdy v životě nedoázala.. A mysllím, že málo kdo to dokáže.. Navíc kapitoly byly dlouhý.. Takže můžu jenom chválit. Nic jiného nemůžu, protože tahle povdíka byla vážně perfekntí.. Tak že ti děkuju za to, že si ji napsala.. Bude mi chybět..:)
sawarin.blog.cz Treia = Sawarin
*přichází na scénu s plamenometem, zamíří na Vráničku a chystá se ke spuštění. Chvíli o tom uvažuje a nakonec ho skloní* Máš štěstí.*procedí skrz zuby*

Ehm, fajn, tak jinak. Začnu zase postupně... A jelikož je tohle konec, mělo by se začít od začátku, což? smiley

Jak si to tak procházím zpátky... A jak sama moc dobře víš, ze začátku jsem četla jen MSM. My si pak začaly psát, vzniklo TP a já se nakonec překonala a pustila se i do NZ, které už tehdy mělo rekordní počet kapitol.smiley Můžu ti říct, že jsem moc ráda, že jsem se rozhodla přečíst si i tuhle povídku. Těch nějakých 50 kapitol jsem přelouskala až moc rychle a pak mi nezbývalo, než čekat na další část. Víš, jak mě někdy štvalo, že si mi nechtěla nic říct?smileyTys to pak ale zveřejnila a ukojila moji zvědavost.smiley Každopádně jsem si Nat hodně oblíbila, viděla jsem v ní tebe kolikrát. To mi přišlo fajn, šlo tak vidět, že do tý povídky vkládáš něco ze sebe. Upa nehorázně mě tady štval Ronánek. Nakrkla jsi mě zbytečnou smrtí Ginny, ale to byla slabota oproti tomu, co sem se dočetla v těch posledních dvou kapitolách...smileysmiley*hází očko po plamenometu*

To, že Naty zachránila Siriho bylo skvělý. Potěšila jsi mě i Dracem a Cissou. Ovšem… skoro vždycky si vzpomenu na Lojzíka. =D Překvapila mě Hermi = Mel. Po některých těch návštěvách u Belly to tak trošku mohlo vypadat, že se alespoň trochu změní. Nebo Ruda. =D Ale tak nic, mno. Snad někdy příště. Čtenáři nemůžou mít všechno, že. xD Sem tam mi vadilo, že nemáme žádné zprávy o Harrym a Dracovi, ale to se pak tak nějak vyrovnalo, když se Draco vrátil. Bylo fajn, že byl Naty oporou. Jen tak mezi náma… kdyby to pokračovalo, byla by Nat s Charliem nebo nie? =D*to ta zvědavost* Ehm, odbočuju.

U těch posledních kapitol, jsem tak nějak komentila nekomentila, to si určitě pamatuješ. =D Ale dneska prostě… už jsem to dýl nevydržela a vrhla se na ty poslední 4, který jsem odkládala. Ani nevím proč, možná jsem nechtěla , aby to skončilo. Každopádně mě hned na začátku moc potěšilo věnování u 68. =c* Ještě jednou kují, opravdu. =) Ti musím říct, že sem ty kapči upa hltala. A když pak nastala poslední bitva, skoro sem nedýchala, vžila jsem se do toho… Mé reakce si měla v přímém přenosu, že? =D Držela sem palce Sirimu, když bojoval s Lucíkem. *muhehe, blondýna jedna nafrněná =D* Jak už taky víš, Harry by mi ani tak nevadil, jako třeba Shanon, Artur - když už, tak to mohl schytnout Moody(nic proti němu. =D)… Nebo členové BA. Já na to čuměla jak tele na nový vrata, to fakt. *pořád myslí na ten plamenomet* Zároveň se mi líbila reakce Nat, když přiběhla na pomoc Molly, u toho sem pak taky čekala nějaký rozhřešení té jejich nesmyslné rozhádanosti. Zde se dostáváme i k Ronovi a jeho omluvě, konečně dostal rozum. =) Jedno ti upřít nemůžu… nechala si žít dvojčata, Remíka i Tonksovou! *jokingly* O Sirim ani nemluvím! Takže za tohle… díky. *oddychne si, že díky jejich přežití neutrpěla ještě větší šok*

Nemůžu si to odpustit, musím ti to napsat i sem. =D Pobavilo mě, jak si napsala o příchodu Voldíka. =D Prej holá hlava. Mno. =D Shrnu to - ta bitva se ti fakt povedla. =) ;c)

JO! Málem bych zapomněla! *třískne se do hlavy a zaúpí, protože ta rána byla moc silná* Mooooc ti díky za věnování 70 kapči. =c* Jsem ráda, že tě znám. =c* A je mi ctí s tebou psát TP. =D Při této příležitosti se omlouvám za to, že jsem opět brzda. =D

P.S.: Vždycky mě dostala dýlka kapitol. Jak to děláš, sakra?! =D=D

Ehm, raději už končím. Loučím se s touto skvělou, úžasnou, luxusní a báječnou povídkou, kterou sem si moooc oblíbila! *klaní se až k zemi*

Už jsem psala, že ty poslední kapitoly byly bombovní? =D

Pááááááááááá, NZ, bude se mi stýskat. Takže, Vráničko… těším se na další tvorbu. ;c)
jezis toto je hrozne ja som bola tyzden prec a tato poviedka medzitym stihla skoncit kks taketo soky mi robis nom ale koniec sa mi paci je to sice smutne a tak ale ne uplne taky kompromis proste
Sára: Jo, to mi povídej…zvláštní pocit to je. Jo, s tím začátkem ti to věřím, víc než dost, ale jsem ráda, že se ti to pak zalíbilo…A žes měla tuhle povídku ráda. Tak s tím epilogem – nevím, delší to nějak nešlo, zbytečně bych to jen okecávala. Nakonec si myslím, že se mi docela povedl, v rámci možností. Hlavně tam bylo všechno, co jsem tam dát chtěla. A jo, to věřím, že to nekončí. Já si taky po dočtení knihy/povídky dost často představuju, co by mohlo být dál. A ne, nepíšeš nesmysly, to se neboj…Naopak jsem za takovýhle komentář moc a moc ráda. A vůbec není za co, já naopak děkuju za všechny ty komentáře, které jsi mi kdy napsala. =)Katka: Do pláče? Jé…Ale jsem hrozně ráda, že se ti to líbilo…S tou Minulostí tě chápu, ze začátku jsem ji taky měla raději, než se mi NZ pořádně rozjela…A nemysli si, mě je taky líto, že je konec…představa, že už k tomu nenapíšu další kapitolu…je to zvláštní, děsně jsem si na to zvykla a nerada to opouštím. Ale co nadělám…a jsem ráda, že se ti to s tím Charliem a Nat líbilo. =) A neboj. Psát rozhodně nepřestanu. To bych byla blázen, kdybych se vzdala něčeho, co mě baví.Lukas: Moc děkuji za komentář. A za povídku neděkuj, já děkuju vám, že jste u toho tak dlouho vydrželi, až do samého konce. Vědomí, že se to líbilo tolika lidem…no je to něco bezvadnýho, hrozně povznášející pocit. Opravdu z toho mám radost. A až do breku? Jé…i když je fakt, že ke konci to moc veselý nebylo…ale mohlo to dopadnout mnohem hůř. =)pasu: Díky za upřímnost. S tím začátkem to víc jak chápu, to se neboj. Není nic moc. Ale je fakt, že se povídka v průběhu času měnila. Jsme ráda, žes změnila na Nat názor. Původně opravdu byla takový rozmazlený fracek, jak říkáš, ale změnila se. A štvala? No, někdy možná…já to takhle brát nedokážu…vidím ji prostě tak, jak jsem si ji stvořila. A který postavy jsem ti zošklivila? Mě napadá leda tak Ron a jeho matka (a popravdě – já vůbec nechápu, jak se mi tohle povedlo. Rona mám normálně ráda a najednou s ním udělám tohle) A nad čím jsi tady prosím tě přemýšlela? A za konec neděkuj….ten happy end tam fakt nepatřil a já bych ho ani nedokázala napsat. Tyhle konce mi nejdou. Takový ty přeslazený, kdy všechno skončí dobře..vždyť to ani není pořádně reálný. =) A jedna z nejoblíbenějších? =O teda…tak tohle je pro mě fakt poklona. Děsně moc děkuju. Ještě ted tomu nemůžu pořádně uvěřit.Dornes: Jo, to máš pravdu. Bude víc prostoru pro něco jiného (ještě tak dokončit MSM). Jsem ráda, že se ti povídka natolik líbila…je docela těžký uvěřit tomu, že ji tolik lidí ráno četlo. A ne, pokračování rozhodně psát nechci. S koncem jsem spokojená. =)Weruška: Moc díky. =)Peťuldas: Děkuji, jsem ráda, že se ti líbí. I když ke konci byla smutnáGreisy: Škoda? Ale, to snad ani ne…pro mě je tak trochu zázrak, že jsem se k nějakému konci dohrabala…pořád nějak nemůžu uvěřit tomu, že jsem zplodila něco tak dlouhého.. A jsem ráda, žes ji měla ráda. Jo, Minulost ze začátku byla dobrá..ale už je to moc provleklé…a já to fakt chci ukončit. A happy end nemůže být všude, nakonec sem by se ani nehodil. Ne po poslední kapitole. A díky za komentář, jakýpak nekrologGinnie: Zamilovala? Až tak? Teda..no, další…když se mi podaří něco vymyslet…tak něco dalšího bude..jenže v poslední době mě napadají jen samé ptákoviny. A vůbec není zač, já jsem taky ráda, žes mojí stránku našla a nechala tu tolik krásných komentářůSoraki: Jen MSM a NZ? :D a ono toho tu je víc? No dobře, pár věcí navíc…Jo, jak vidím, NZ ze začátku nebyl nic moc, ale co…hlavně že se líbil potom…A že se ti i nat zalíbila. A děkuji za pochvalu, snažila jsem se, aby to bylo co nejlepší, i když je pravda, že když jsem psala tohle, šlo to ze mě úplně samo. Často jsem si k tomu prostě jen sedla a ani jsem nevěděla, co v další kapitole bude. Neplánovala jsem, tady to nebylo potřeba. Byla jen hrubá kostra, která končila záchranou Siriuse. Pak už jen úplná improvizace. Prostě něco mě napadlo a vzápětí byla zápletka na světě. U MSM je to jiný, tam prostě člověk myslet musí, aby se do toho úplně nezamotal =( A neděkuj, já to dělala víc jak ráda. A je hezké vědět, že takovouhle maličkostí, jako je povídka, někomu zvednu náladu. Teda, tak to tě obdivuju, že to budeš číst znova..dlouhý je to dost a dost. =)Peťka: Mooc díky. Hrozně moc děkuju za ta krásná slova. Konec sice trochu smutnej je, ale co naděláš. Kdyby na ministerstvu nikdo nezemřel, bylo by to absurdní…a divný..v každý bitvě jsou oběti, i v týhle. Jo, já si taky myslím, že takhle to skončit mělo. Nemělo by smysl rozepisovat to dál nebo tam cokoliv dodávat. A ne, neděkuj. Jak už jsem někde říkala, děkuju já vám, čtenářům, že jste mě po celou dobu podporovali a pobízeli k dalšímu psaní. Každopádně jsem ráda, že se ti moje povídky líbí. A určitě něco spát budu, jen je otázkou co. ;)

Kaitlin
no teda!! to je krásný!!sem se zrovna vrátila z dovči, a co nevidim!!takovejch kapitol, který sem neměla přečtený!!3 byly určitě a k tomu ten epilog!!

no vážně nevim co dodat..je škoda že už je konec tahle povídka je, teda vlastně byla fakticky moc krásná a ten konec..smutnejsmileysem ráda že to Naty přežila, ale je mi líto těch který ne. a taky si mě potěšila s tim , když se Ron a Natalia usmířili. mno a to že Ron a Bill odjíždí...já myslim, že přesně takhle to mělo skončit, je to správnej konecsmiley

mocc se mi to líbilo, takže ti děkuju že sem tuhle povídku mohla číst a trávit s ní tolik času.myslim že bys určitě měla psát dál protože mě se tvý povídky líběj a určitě nejsem sama kdo si to myslí.takže pokud bys měla začít psát něco novýho tak klíďo o HP tyhle povídky zbožňujusmiley tááákže....se už moooc těšim na něco novýho co zase vymyslíš smiley
30.09.2009 14:20:00
Aladima
1
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one