My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1980"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Tak jo.. nejprve k pavoukovi... mně tohle udělat, tak ji tak sprosstě pošlu do prdele, že se ai v tomhle neznám. a jako chudák Lojza co pak se mnou. Jenže ja pavouky prostě nesnášííím. eště že nejsem Ron a eště že bych s Natalií asi uměla vyhcázet.. V něčem sme si asi podobný :oP a tak by mi snad pavouka nepředhazovala.. A jako nosit si ho do sklepa. brrr.. eště by se to rozmnožilo a co potom... Jinak kapitolka supr. Moc se mi líbí představa splašeného koberce :o) jinak mě naštval komentář od Voldyho, ale tak každej má nejakej názor. Ale ja s ním absolutně nesouhlasím. Ja byla nadšená a už se těšim na další! Snad jen splníme požadavek 20 komentů.. ty jo do zítřka to chci videt jak stihneme... tak pištéééé a zatím páčko. A Díky Kai! supr kapča :o) smiley
tyjo ta je blbá...jako chápu, že tam s ním chtěla být, ale za tohle bych jí už dala pár facek.....ale jinak to byla fakt skvělá kapča smiley
Tak to je absolutně skvělá povídka. Promiň, že jsem dřív nekomentovala, ale jaksi sem nevěděla co psát. Ne, že bych teď věděla, ale to už je vedlejší smiley. Jinak kapča je mooooooocinky pěkná a už se těším jak to bude pokračovat a s kým se nakonec dá Natalia dohromady smiley. Vážně se už teď nemůžu dočkat další kapči a taky kapitolka k MSM by bodla. Mimochodem to je taky moc pěkná povídka, mít u jedné povídky tolik kapitol a hlavně tak dlouhý, mno klobouk dolů.
Peťka: Tak to jsem děsně moc ráda, že se ti kapitola líbí. Vážně. Moc a moc. Stará Natalia – no to nevím, snad jo..snažila jsem se o to…A reakci? Uvidíš ji hned v další kapitole. Neboj se. =) A uvidíš i to, jak ti dva dopadnou. =) Jen si budete muset počkat do středy..hihiGinnie: Oblíbenec? No super. =D To jsem ráda, že ho má někdo rád. =)Sierra: Děkuji. JJ, to máš pravdu, všem se to líbit nemůže. =) Přesto jsem za tahle slova moc ráda.

Sir matyas: Uvidíš. =)Pasu-Hanka: Hihi…uvidíš, jak to dopadne. No, je fakt, že Nat je dost na zabití…=D Ale tak co, myslíš, že Sirius byl jinej, když byl mladej?? No a i dál uvidíš, jak to bude…=) Jo a happy-end, jo??

Areneis: Moje milá Arynko, stejně jsem moc ráda, žes mi to napsala i sem. =) Vážně. No a to si piš, že jsem to tam nechala..=D Ještě aby ne. No jo, tak ale nemůžeš mít všechno. Will ať si klidně trčí v tý svý Americe, ty víš, že já radši Jacka. No to jsou mi otázky. Jako bys to moc dobře nevěděla, ty potvůrko. =) Jo, to by byl, chudinka pavouček (i když ty bys ho asi moc nelitovala, co?)

Za věnování vážně není zač. Tentokrát jsem to udělala ještě víc ráda než kdy jindy..Ty pro mě taky moou znamenáš, ani nevíš jak. Nebo možná víš…Spíš já nevím. =) Ježiši, ted už se do toho zase motám. No jasně, maily budou víc jak pravidelné, stejně jako kapitoly…budu se snažit, abych ti tady mezitím nezlenivěla. Vždyť ty víš, že jsi můj hnací motor…=) kdybych to měla psát jen tak sama od sebe, nevím, jak by to dopadlo. No a ted zase budu psát, abys nemusela bůhvíjak dlouho čekat…asi bys mi za to nepoděkovala, co? =) A moc moc doufám, že na tom ajsku ti to vyjde. Protože jinak nevím, co já si tady počnu.

A zapomenout na tebe? Zlatí, vždy´t to ani nejde. Hned jak se vrátíš, tak tě chci vidět, jasný? =)

Tvoje KaiSoraki: jen kola? Tak to máte dobrý =) Ty jo a vážně, jo? =D A tobě se nelíbil??

Kaitlin
Kait, ve sklepě máme jen kola, nic jiného se tam nevejde smiley. Jinak dnes jsem venku viděla adepta na Lojzu - no fuuuj smiley
Vždy říkej, co si myslíš a podlý člověk se ti vyhne William Blake
Kaitlinko moje, tohle byla moc pěkná kapitolka a ty to víš. Říkala jsem ti to už nejspíš stokrát, ale je prostě skvělá. To s tím, jak vlítly do baráku bylo skvělý. Juj, hele tys tam tu vězeňskou stravu nechala. :-D A ten bar nakonci byl taky skvělej. Jsem ráda, že zase potkala Jacka. I když ty víš, že bych radši Willa, ale ten je teď hold v tej Americe no. Jéje, a co u Jacka asi dělali, no? Byla bych zvědavá na reakci Siriuse až se Natalia vrátí. Jinak dát Lojzu Ronovi by byl pro Lojzu šok, protože by navždycky ohluchl (pokud pavouci vůbec slyší, já říkala, že příroďák vážně není moje silná stránka).

Zlatí, děkuji moc za věnování, to vždycky potěší. Jsem taky moc ráda, že jsem tě mohla potkat a poznat. Mám tě moc ráda a moc pro mě znamenáš. A ty to víš, viď? Jinak pravidelně psát e-maily a posílat mi kapitoly! To je ti snad jasný, ne? Prostě pořád psát a snad vyjde i to icq a objevím se.

Tak se tu měj moc hezky a užij si to tady a na, že na mě zapomeneš, jasný?

Tvoje Arynka

No wow. Z toho něco bude smiley A Sirius bude zuřit, chudák. Takhle mu hrát na nervy, bych se divila, kdyby ho z Naty neklepla jednou pepka smiley Těším se na pokráčko, je to skvělá kapča, fakticky povedená. A doufám, že teď zase delší dobu bude odpočinek a nikoho nebudeš unášet a zabíjet, protože takhle s emi to líbí víc. I když teda akcička s happy-edem taky není k zahození smiley
bylo neco??
Pekna kapitola. Trochu oddechovejsi ale stejne kvalitni jako ty ostatni. Vzdycky se najde nekdo kdo ma jiny nazor, tak si z toho nic nedelej. Nikdo se nemuze libit vsem.
Jé zase Jack:) můj oblíbenec:):) krása jako vždycky...smiley
30.04.2013 16:36:38
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one