My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6855"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
úžasný! dokonalý hláškysmiley
Téda (tohle slovo opakuju poslední dobou nějak moc často) to byla fakt bombová kapitola. Já ani nestačím žasnout, co ty všecko nevymyšlíš. Já ti normálně závidím ty vtipný kecy, kam já se se svou ubohou šáhlotinou vůbec hrabu? Natalia zase jako vždy nezapomenutelná. No chudák snape, nejvíc mě dostal ten zapalovač a Lojza. Já taky všecko v poslední době pojmenovávám ke všemu takovýma šílenýma starobylýma jménama. Třeba můj batoch se jmenuje Bedřich. Mimochodem jsem minule zjistila že je to hrozně in pojmenovávat všechno kolem sebe. To mě těší že já taky někdy letím, v těch idiotských anketách je furt, že jsem někde sto let za opicema. No jo já jsem vlastně Vopice...jsme tak pojmenovali na svým kurzu naše družstvo. No prostě skvělá kapitola a já ti tu píšu koment, a taky ti napíšu na icq. A ted už nic nestojí v cestě naší dohodě že?
Absolutne dokonala kapitola. Hrozne se mi libi ty jeji poznamky a odvaha. Ma to napeti, humor i charakter. A ty skvele napady. Jen tak dal. smiley
tedaaa...to je senzace fakt super!!!ani nevíš jak sem ráda že se jim od tamtud podařilo zdrhnoutsmiley teda doufam že se cestou nepřihodí žádný komplikace a doletí do Londýna...no to budou Bella a Rudolfus asi čumět až se vrátí a ty dvě budou pryč, dům práznejsmileya Lojza....ten je super Ron bude mít radost...a to jak si Naty sbalila i to oblěčení od Bellatrix...jenom proto že se jí líbilo šmarja to bylo úžasný!! nebo to s tim Snapem...to nemělo konkurenci...no prostě se ti to fakt mooooc povedlo a já se vážně strašně těšim na další kapitolku myslim že to čekání ani nevydržimsmiley
no teda...tak to jsem zvědavá, jestli jim to vyjde nebo ne smiley každopádně už se těším na další kapčusmiley
Jak říkám pokaždé, tvoji délkuitol ti jenom tiše závidím. Občas se tam vyskytnou chyby typu...a sama sebou praštila na postel.

Jinak nemám co dodat, snad jenom že se těším na další kapitolu, i když jak koukám na rycst v přidávání komentářů, tak budeme čekat dlouho
Ježiš, tak to byl rachotsmiley. Skvěle sem se u této kapitoly bavila.

Moc hezky napsaný, nejlepší byly ta lektvary, Severus je prostě Severus, akorát mi trošinku vadí, že je na té špatné straně, no ale to je na autorce.

Ten pavouk , áááááá, nemám je ale vůbec ráda, sice má moc hezky jméno a Ronánkovi se asi bude moc a moc zamlouvatsmiley.

Létající koberec? Bez komentáře, je to dokonalý.smileyDěkuji za zpříjemnění dnešního, pro mě ne moc dobrého, dne. Fakt mi to zvedlo náladu
„Smrt číhá v koutech Tvé duše. Zanechává stopy na Tvém krku...“
Takže Kai, kapitola je bezvadná, nádherná, překrásná a hlavně bláznivá. Však ty znáš můj celkový názor, psala sem ti ho několikrát.

Jinak Lojza mě dostal. Fuj, brrrr, tohle mi dělat. Hodit tam pavouka. brrrrr. No a koberec? Hezká ptákovina. :-)Prý najdou košťata a šup sem s kobercem. Ale jinak ty lektvary byly taky super. Vážně se ti to moc povedlo.

A děkuji za věnování, moc mě potěšilo. :-)

Já taky děkuji za pondělí, bylo strašně moc fajn. Jen ta peněženka je zase lehčí. :-D Stejně byly všichni nepříjemní, to sme jim byly tak protivný?

Ok, končím, přestanu kvákat takovýhle blbosti a jdu dopisovat dialog.

Tak pápá

Ary
Jé!!! TO je bezvadný! Konečně letěj pryč! Ale doufám, že je nechytnou...nechytnou, že ne?
super úžas! chci říct že ti nejdou dobře přidávat komentáře...musela sem to koumat :)) No a super xD Jako Lojza mě dostal :)) Já sem tak šťastná že už sou volný ptž už jim ceklem teklo do bot :)))
11.07.2008 00:59:30
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one