My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5409"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
uza
dvacátej komentářsmileyhehe je to krásná kapitolka ostatně jako obvyklesmiley
Jůůůů.. Konečně jsou volný. To jsem ráda. Moc moc moc jsi mě potěšila. To jsem teda ale zvědavá, jak se to bude odvíjet dál. Moc pěkná kapča. Jako všechno. Moc se těším na další. Prostě krása..:)
sawarin.blog.cz Treia = Sawarin
Ne že me nařkneš z tapetování.. ja pokaždé neco píši. a vždy je to duležité. takže chci ještě jednou řici že to byla supr kapitolka. a že krásně píšeš.. a že jestli nebudeš pokračvat ve středu tak počkej tu čočku potom ve škole. kidne v patek.. :oP piš piš piš :o)smiley
ja vim že se opakuji, ale bylo to supr kapitolka a jako ne že odložíš pokračování... kuli tobe pak nebudu spát.. zase další týden.. kruhy pod očima pak budu svádet na tebe!!!
Mocinky krásná a supprová kapča. PObavilo me to. a ačkoliv sem grogy po celé vikendovce na kurzu, četla jsem to hltavě.. už aby bylo pokračování!! a jako neviem nevim.. 20 komentuuu zkusíme to noo :o))smiley
Petr: Další? No pokud tu bude těch dvacet komentů, tak ve středu…ti závisí jen na vás, na čtenářích.KiVi: Díky…Mno, ono to občas nějak blbe, no…a většinou v ten den, kdy přidávám kapitolu..=D Jo a Lojza dostal, jo? Víš, že ani nevím, jak mě taková pitomost napadla? No, do bot jim už teklo docela dost, no…to je pravda. =DAr-lee: Díky, moc děkuji, jsem ráda, že se ti to líbí..No, to uvidíš..=D Přece nebudu nic prozrazovat..=)Areneis: Moc, moc, moc děkuji, Arynko..=) A prej hlavně bláznivá…Ts…no jo, názor znám, to se neboj..A stejně furt nevím, copa se ti nelíbí na tom Lojzovi..Takovej milej, hodnej pavouček…A ptákovina, jo? *vyplazuje jazyk* Ale to jsem ráda, že se ti ty lektvary líbily..

Za věnování prosím tě neděkuj…není za co. A já za pondělí taky moc a moc děkuji…Bylo to vážně skvělý. Sice jsem zase totálně bez peněz, ale za to mi to stálo..A jo, nepříjemní byli všichni…nechápu, co to do nich vjelo..Tak děsný snad nejsme, ne? =DLumi: Tak to jsem moc ráda, že ses u toho bavila. =D JJ, u lektvarů jsem se docela snažila, aby to bylo..no, takový, jaký to je, no..Jé, další, co nemá rád pavouky…Tak aspoň, že to jméno se ti líbí..:D No, tak původně vážně měly odletět na koštěti, jenže prostě se to nějak zvrtlo..no..=D A ráda jsem si zvedla náladu…Polgara: Závidíš? Prosím tě, není co..jj, chyby jsou, ale tak ono se všechno nedá najít…a takovýhle kraviny už tuplem ne..No, tak třeba nakonec nebudete čekat tak dlouho…kdo ví =)Romais: Mno, tak to uvidíš..=D Snad se ti i ta další bude líbit. Doufám.Peťka: Ježiši…moc díky. No, to uvidíš…komplikace se vyskytne, to se neboj…ale neřeknu jaká =D Tak hele, ty bys tam to oblečení nechala? Já rozhodně ne. =D tak s tím Snapeem jsem se snažila a doufám, že se mi to povedlo..=D A jo, vydržíš, neboj =D A moc díky za skvělej koment.Sierra: Děkuji moc a moc. Jsem ráda, že se ti to líbí a že to takhle ocenuješ…snad tě do budoucna nezklamu.Tess: Jéžiši…díky…Mno, já taky občas žasnu nad tím, co jsem to zase vymyslela za kravinu.=D A vtipný kecy? Hmm..tolik jich tam zase není, podle mě..No, Snape si to opravdu užil, ale s tím musel počítat..=D No co, Lojza bylo to první, co mě napadlo…tak jsem to tam dala ..prostě spontánní nápad. No to je ale docela fajn, že jsi aspon jednou in, ne? :D ale zase to ber z jiné stránky. Kolik lidí může říct, že je sto let za opicemi?? Mno, nestojí…uvidí se. =DGinnie: Díky, díky =DCathrin: Moc děkuji, jsem ráda, že se ti to líbilo =DSára: Díky. Tak uvidíš, snad se ti bude další kapitola taky líbit.Enny: Milá Ennynko…Mě a kuchnout? Prosím tě, za co? Neříkej, že za ten konec. =D To bych přece nemohla být já, abych to takhle neukončila. Mno, já jsem si už zvykla, že ty tvoje komenty jsou vždycky trošku opožděný..taky co bych od tebe mohla víc čekat. Každopádně jsem moc ráda, že se ti ty kapitoly líbily. Mno jo, naděje umírá poslední, ale stejně umřela. Prostě jim to s těma hošánkama nevyšlo, no…stává se. A s tím Malfoyem to tam muselo být, jinak by to vážně nebyl on. A nemá do koho píchnout…to zní teda děsně *culí se od ucha k uchu* Jj, Mel se přizpsobila, to víš, geny se nezapřou.

Hihi a chytla výtlem, jo? U lektvarů?? No jo, tak zřejmě Bella s Rudolfus nepředpokládali, že by jim mohly frnknout na lítacím koberci…A nemůžeš z Lojzy? :D já nemůžu sama ze sebe, co jsem tam zase vymyslela za kraviny…to je děsný…Ale zase na druhou stranu se to líbí, tak co. =D Tak snad tě další kapitolou nezklamu. =D

Kaitlin
Milá Vráni! Víš, že mám chuť tě kuchnout?smileysmiley Takhle to zase seknout! Nooo, ale že si to ty.smiley Jinak se zase stydímsmiley, že se s komentem objevuju až teďkonc. Když mě do toho vždycky něco vlezlo.smiley Sem měla v plánu, napsat ti ho tu včera, ale ve škole sme se s Kukčou rozhodly pomoct Dudy v projektu do fyziky - nějaká soutěž - a mělo se to přeložit do ájiny, takže o zábavu postaráno, já teda hledala ty obrázky, no. Řeknu ti, už mi z toho hrabe.smileysmiley Hehm, sem odbočila, takže back k povídce a posledním dvoum kapitolkám.

Obě byly upa superně skvělý! Sice sem u tý minulý myslela, že tě zaškrtím za ten konec... já sice od začátku tušila, že jim to s těma hošanama nevyjde, ale naděje umírá poslední, tak co.smileysmiley A Malfoy... grrr... ten tam byl... takovej slizák.smiley Ale zase pravda, že kdyby k tomu nedošlo, tak by to snad ani nebyl on.smiley A když teď nemá do koho píchnout...smiley Mel se taky hezky přizpůsobila… holka se nezdá.smiley No co, je dcerou Smrtijedů, dalo se to čekat. No, shrnuto - tato kapitola byla luxusní.

Teď k té novější - výcvik pro Smrtijedství? Ou jééé. Nat a lektvary se Snapeem? :D Hej, já u toho chytila výtlem. :D Ale hoch měl nějakou trpělivost. :D A ty jo, sem se divila, že voba dospěláci tam nechali holky samotné, obzvlášť, když ví, čeho je Nat schopná… a ve spojení s Hermionou, která je skvělá čarodějka… mno, naběhli si sami. :DDD A to hledání, já ještě teď nemůžu z Lojzy. :D Prej já a Lojza už odlétáme. :D Ale je fakt, že by měl Lonánek pěknej šok. Ty blááááho, já se tak těším na další kapitolku! Doufám, že je v nejbližší době nemáš v plánu opět uvěznit! No nic, hele. Já už končím, Vráni moje. :D Píšeš jednoduše upa výborně! :-*

Papaaaaaaaaaaaa smiley
Super kapitolka. Doufám, že se jim útěk podaří. Těším se na další.
Hurá konečně se odtamtud dostaly doufám že je nechytí... Skvělá kapitolka... Těšim se na další smiley
11.07.2008 00:59:30
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one