My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9250"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
tak ten Charlie ma dost potesil smiley uzasna kapca idem citat dalej do vanoc by som to mala stihnut cele docitat smiley
KiVi: Jasně, neboj, pochopila jsem to. =DTess: Nedoufala? hele, nekecej..ty v to doufáš celou dobu.smiley A moc děkuji, jsem ráda, že se ti ta kapitola líbí...A těšit se můžeš...ale nevím, jestli se dočkáš (pokud tohle nechápeš, tak ti to na ajsku vysvětlím)..Elizabeth Greenová: určo užiješ..Jo, to ti závidím, vidět to tam..taky bych chtěla..
Kaitlin
=)) myslím, že si to užiju, ale to bude zase doba...béé...nebudu čít tvoje úžasné povídky...no ale bude to příjemná změna...uvidět prostředí, kde Nat bojovala se smrtijedy...smiley
Ano Charlie forever, ani jsem nedoufala v tuhle možnost, teda než... ;D Každopádně tahle kapitola byla zase (to je děsná nuda tohle) skvělá a bezvadná a bůh ví, co ještě. Takže se těším až bude něco jako Nat X Charlie a já si to budu moct přečíst. Prostě the Best! A moc se těším na další!
a Nat...omg já sem nějaká mimo xD pochopila si mě?....snad... xD ani bych se ti nedivila kdyby ne xD
no jasný :) teda ne mezi Nat a Sirim a tak ale mezi Belou a Rudíkem :)
Kivi: Tak to jsem ráda, že se ti to líbí…=D A rodinné hádky teda líbí?Areneis: Jé, Ary, moc děkuji…Za prvé za tak dlouhej koment, víš, jak je mám ráda…A taky za pochvalu, samozřejmě.Teda, tak Mel se ti zalíbila, jo? Teda, teda…Jo a odhalit pravou Bellu? Na týhle se ti něco nezdá? =D Jo a Mel ke Smrtijedům? Hmm, to by asi bylo zajímavý, co? A kdepak, není to o ničem..Naopak…Já si skvěle početla a dozvěděla jsem se několik věcí.Soraki: No, jako dceru by jí asi chtěl málokdo..=D Děje? S Bellou a Rudolfusem? Hmm..tak já myslím, že nic, ne? Tak snad tě další kapitolou nezklamu.sir matyas: Tak to buď.Albii: Zlatí, děsně děkuji za krásnej komentář. Jsem moc ráda, že se ti kapitola líbila..A co se mi na ní nelíbí? Já ti ani nevím…Možná to bylo tím, že jsem druhou část nepsala v moc dobré náladě…A ještě jednou moc a moc děkujiLily_of_the_valley: No to bych tě teda chtěla vidět, jak se válíš po stole a čteš..=D To asi muselo stát za to. Ty jo, to docela koukám, že NZ řadíš až tak vysoko…Dost mě to teda zaskočilo. Ale příjemněDalya: Děkuji…Teda, to bys chtěla moc, ne?=DPasu-Hanka: Prosím tě, v pořádku..já jsem na tom s komentama taky na štýru..=D Děkuji moc moc moc a dál…uvidí se, jestli to tam bude nebo ne..Nech se překvapit. S obojím.Elizabeth Greenová: Díky. Jsem ráda, že sis Mel teda oblíbila..A taky Rudolfuse..=D Tak hlavně si to v tý Anglii užij. =DPolgara: ježiš, Pol, děkuji..=D Hej a Nat a otravná potvora, jo? Tss…Tak aspon že ten Rudolfus se ti líbí..=DRomais: Děkuji..Peťka: Děkuji za dlouhatánskej komentář. =D No, to že je Bella mrcha, to je jasný,no..Teda a u Rudolfuse váháš, jo? Hihi..No to zvědavá bud, já budu hlavně v doufat v to, že se mi podaří tu další kapitolu nějak slušně napsat..

Kaitlin
teda já newim co na to říct!!no...každopádně Bella je strašná mrcha (to se sice ví už od začátku ale opět se to potvrdilo) a Rudolfus....no newim jestli se dá říct že je lepší ale možná neni tak zkaženej jako ona...no teda jak kdy a v jak kterých případech...i když Nataliu zachránil jenom kvůli Melanii, jinak by NAt ležela pod drnem a na kytky by se koukala ze spoda...a sem dost zvědavá co řekne Sirius až se dozví co se Charliemu a Nat stalo...nejspíš dostane infarkt....a taky by mě zajímalo jestli se odtamtut Naty dostane...podle mě jo, newim proč prostě mi to tak připadá..ale kapča skvělá, už sem se nemohla dočkat až přidáš další a tahle se ti fakt faaakt moc povedla!!!smiley
jééé.....super kapča smiley taky jak jinak, že??
Musím říct, že píšeš čim dál tim lépe a Melaniinu přeměnu si též vystihla dokonale. Je už skoro jako Natalia, i když ne taková otravná potvora smiley.

A Rudolphus je fajn chlap a docela bych ho brala za otce, jenom škoda že si vybral špatnou stranu.
10.07.2008 23:59:39
Aladima
1
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one