My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3484"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jahů... to se to zase hýbe...opravdu pěkná kapitolka
Netrap se, vždy může být i hůř.
hmm divny... jsem necekel ze muzu prispet az takhle anonymnym prispevkem (ten prvni beze jmena :D )
ohhhh to je skvělýýý já se nemůžu dočkat pokračovánííííí.to se fakt povedlo:no prostě Hermiona je Melanie....to se mi líbilo fakt supeeersmileysmiley
Teda ten Harry je tak sobeckej! Co kdyby se náhodou teď dozvěděl že jeho otec je Voldy....no co by dělal? idiot jeden tohle si teda u mě posral....jinak mě taky nakrkla Nat že to tak prodlužovala a tím vlastně trápila Mel....a taky mě prudí že s nim nešla na ty viteály....sám to nemůže zvládnout! I když tam je Draco....tak sou jenom dva a to je dost málo....notoje pech! jinak dost hustá kapča hodně se toho tam dělo :)
jinak začátek je u polgary jestli to někdo četl tam..
Doufám že ti Kaitlin nevadí, že jsem to sem dala ale nikdo tam nechodí tak mi to bylo líto protože je to zajímavá povídka.. Pokud si někdo neumí představit Hermionu na závodní motorce tak si to přečtěte.. zatím to má asi 25 kapitol..
moc hezké, teda za to co řekl Harry o chudince Melanii bych ho pořádně seřvala a asi bych se s ním rovnou demonstrativně rozešla.. jo jinak doufám že neva že sem dám ten odkaz je to na takovou zvláštní povídku ale je hezká.. tak jestli máte rádi takové hodně netradiční a po pádu Voldemorta tak se jukněte sem: http://damned-midnight.webgarden.cz/harry-potter-a-world-of-sealens
To je zajímavý! už jen 1! Já nevím, co napsat...siri zase sladkej :D to slovo nesnáším. Nat stylová, Harry ...debil a Draco v pohodě. Cissa byla super. Celá kapitola bezva! Nevím, co napsat asi jen to, že se hrozně těším na tu další kapitolu!
Tahle kapitola byla vážně fantastická. Ani nevím, co ti na ní mám říct. Je prostě dokonalá. I když, no ty víš jaký na to mám názor. Prostě Nat v baru, Nat s klukem, je pravá Nat. Chjo. Nevím, proč mi nechceš povolit nějaký ten úlet. Nebo alespoň Hermionin úlet. Vždyť by to bylo dokonalé, ne? No tak podle tebe asi ne no. Ale podle mě určitě. No Harry se zachoval, no jako pravej Harry. Ta reakce ostatních na Melanii mě moc ani nepřekvapila, popravdě jsem i něco takového čekala. Že ji moc dobře nepřijmou. Ale napsala jsi to dokonale!!! Vážně. Heh, už nevím, co sem napsat. Snad tato délka bude alespoň stačit. Ještě jednou říkám, že ta kapitola nemá chybu.

Děkuji ti moc za věnování. A ne, že ne.

Ary

a kde je obrazek Melanii smiley a mam na tebe jednu otazku smiley mas rada slony smiley ?
01.03.2008 13:01:10
Aladima
2
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one