My world of fantasy...

XXXIX. KAPITOLA - ROZHOVOR S NEČEKANÝM KONCEM - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5864"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
A ja som cakala ze bude neco s Charliem to by bolo zaujimavejsie....si myslim...ale inak perfektne...!:)

Omlouvám se, že reaguji až teď, ale dřív jsem to bohužel nestihla..Taky jak asi, když tu od rána do noci sedí brácha a vykecává se s kámošem přes skype..No jo no..mám to holt těžký..Ale teď to aspoň trochu napravím smiley Jo a všem ještě moc děkuju za přání k Vánoců.Sherina: Jsem ráda, že se líbí..=DTreia: A že jim to trvalo, co?? smileybarbora: Díky..=D Jsem moc ráda, že se líbí..=Dsoraki: není vůbec zač..Já to pro vás udělala ráda.romais: Ale daly..kdyby to pokračovalo dál, třeba by to bylo i zajímavějšíLordikVoldik: No to jsem ráda, že se ti ten konec líbil. No, to se uvidí, jestli je někdo někdy rozdělí.anonym: Díky.hallten: To jsem ráda, že se líbí.pasu-Hanka: A že to tak vypadalo, co?? Každopádně si myslím, že takhle je to lepší. a líp na to navazuje.Cathrin: Prosím tě, nepřeháněj. =DNyttera: Ty jo, tak tomu říkám smysluplné vyjádření pocitů..=D A doufám, že už ses vzpamatovala..=DElizabeth Greenová: Fakt jo? No teda, to mě těší. Snažila jsem se, aby to bylo takové, jaké to bylo. A řekla jsem si, že jednou by happyend neuškodil.sir matyas: Dík. Snad se ti bude i pokračování líbiit. pro změnu se v něm něco bude dít..=Dpolgara: No jo no..Umím překvapovat. Já je plánovala dát dohromady už dlouho, jen jsem pořád čekala a čekala, až to dopadlo takhle.zzbazza: Opravdu? tak to jsem ráda, že jsem se takhlr trefila. A že se ti to líbilo.Anduel: Ale máš. neboj. Jsem strašně moc ráda, že se ti to líbilo a snas se ti bude líbit i ta další. a netetel se =DLily: Dík. Tak ses konečně dočkala, co?? =DEwelin: Teda, tak to jsem moc ráda, že se ti líbila..a ježíšek docela štědrej byl, to jo..To co jsem chtěla, to mám (jako byvch si to sama nevybrala a tak) Takže jsem spokojenáLily_of_the_valley: Jo to znám..taky občas nevím, jak vyjádřit to, jak se mi něco líbímoreen: No jo no, ale jack..přece jen by to nebylo ono. už jen kvůli tomu, že by se mi blbě psalo pokračování..Ne, Jack není dobrá volba (proč jsem asi odstranila Willa do Ameriky..=D)Blackes: To jsem ráda, že se líbí.Tess: Prosím tě, Tess, tak hrozný to zas není, neumřeš. A krom toho jsi to mohla čekat smiley A ano, myslela jsem tebe. Jak si to poznala =DLordikVoldik: No, v tomhle s tebou souhlasit nebudu, páč já mám třeba Malfoye ráda. A snapea taky. Takže ne, ti taky nebilové nejsou..smiley No a nevím jak ty, ale já má pocit, že hlavní postava je Nat, ne Harry (no jo no, já mám šťouravou náladu=D) A to si piš, že objeví. jen dopíšu tyhle odpovědi. =Dsilvinka.h: Jsem ráda, že se líbí..=D
Kaitlin
nádherná kapitolka,jsem ráda,že se dali dohromady
silvinka
Ale joooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!! Debil je napřiklad Malfuj nebo Srabus nebo nějakej další šmejd, ale ne Harry. A proooooooooooč? Protože to ani jinak skončit nemohlosmiley Když ho tak nesnášíš, proč čteš povídky, kde je hlavní postavou? Já taky nečtu povídky, kde je hlavni postavou umaštěnec pářící se s Maruškou Zuzankou dokonalou. Doufám, že se dneska objeví další kapitolka, dýl než těch zbyvajících pár hodin čekat nevydržimsmiley
Death is only begining...
Néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé...Proč? Proč jsi mi to udělala? Proč? Proč ten debil Potter................umírám. To že někoho nepotěšíš...myslela jsi mě , vid? Hezky napsaný, ale..........proč? prooooooooooooooooooooooooooč?
nádherná kapča...jsem ráda, že se ti dva usmířili...
Blackes.webgarden.cz Nebezpečné je věřit i nevěřit
krásný, moc se mi to líbilo. jen nechci bejt rejpavá, ale víc by se mi líbila nat třeba s jackem.. no ale proč ne harry, píšeš to ty, takže ti do toho nebudu kecat.. =)
Ou, srry, moc se omlouvám, ale nějak nám blbne net... (tak už tu máš ode mě 3 komentáře...)
Jupííí! Konečně! Já sem tak happy, že ani nemůžu vysvětlit míru nadšení! Prostě perfektní kapitoélka, a já... prostě, hroozně moc se mi líbila:-)
Jupííí! Konečně! Já sem tak happy, že ani nemůžu vysvětlit míru nadšení! Prostě perfektní kapitoélka, a já... prostě, hroozně moc se mi líbila:-)
23.01.2008 18:48:49
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one