My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6204"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
polgara: No, veselá moc není, to je fakt..=D Ale i tak jsem ráda, že se ti líbila..=DTess: Co proti němu máš, prosím tě?? smiley A neomlouvej se, chápu, že nechceš, aby byla Nat a harrym..Ale tohle je jen na mě a už moc dobře vím, jak to s ní budesmiley
Kaitlin
No jasně, antiPotter, ale vážně to tak nechceš udělat? Mě byl ten Will vždycky sympatickej a i ty klubový kapitolky byly super. ;) a promin, mě se ten nápad ale líbil...
Moc moc hezká kapitola, ale taková, jak to napsat...taková ne moc veselá...
MarS: No, jenže pak by mě čekala krutá smrt..když bych to udělala schválně..A neboj, nepopudilo..Jen se mi ten smajík nějak líbil smileysmileysilvinka: Jsem ráda, že se líbí..A uvidíš.
Kaitlin
nádherná kapitolka,doufám že to s Harrym nějak urovnaj
to by nebylo zas tak marny :-) a snad vis, jak jsem to s tou tragedii myslel - tragedie je to co tam Nat s Harrym vyvadeji. mozna je to tak normalni, ale o to je to tragictejsi ;-(

snad Te to nepopudilo, ze jsi tam vrazila takovy sympaticky smajlik ;-)
MarS: Jakápak tragédie..smiley A ty bys to do Vánoc vydržel?? Tak že bych gřeba teď přestala vydávat a dala sem další kapitoly až na štědrý den?? Aby ses měl na co těšit?? smileysmiley No, z pohledu Harryho mě to ani psát nenapadlo..Takže to se asi nedozvíte..leda..radši nic.Jane245: Jo, vím...=D hrozně krátká..smileyElizabeth Greenová: Díky za pochvalu. No, u toho harryho už jsem odpovídala o kousek výš..A k tý anke´tce - vám, že se to nedá moc srovnávat, ale stejně mě zajímalo, ke které z nich se víc přikloníte. I když mi bylo jasné, že to bude k Nat.Barbora: no, doufat můžeš.. smiley A Harry? no jo no..co se dá dělat.Nyttera: Tak to jsem ráda. A co vyvádí?? To bys chtěla vědět, co?? A neřeknu! smiley Počkej si na pokračováníAnduel: tak jsem ráda, že to stíháš aspoň takhle..KAždej koment potěší. smiley i takovejhle..Moreen: Dík, jsem ráda, že se ti NZ líbí..A taky, že se ti líbí postava nat..smileyLily_of_the_valley: Jo, tak chtít můžeš smiley A prosím tě. opovaž se jen na něco takového myslet!!! A promiň, to mě moc mrzí..Ale vždy´t ty píšeš dobře!!!!!
Kaitlin
To mi neuděláš.... Já chci ty dva apolu! (Teeeda, teď mám strašně úchylnou představu o... Ehm, o tom, kdy a jak by se měli SBLÍŽIT. Já sem děsnej úchylák, fakt...:-)

Kapitola byla podle mě až moc dobrá, že mě to dohání k šílenství a k myšlenkám na stopnutí blogu... (ž tak moc ne, ale stejně.) Prostě mi vždycky strašně ufikneš sebevědomí, když vidim, jak nádherně píšeš...:-D
hezký, mě se to moc a moc líbílo. tuhle povídku miluju a nat je prostě skvělá holčina. doufám, že se kvůli harrymu nebude vůbec trápit..
jééé, já skoro nestíhám ani komentovat, prostě super!!! jako ty ani jjinak nepíšeš a promiň za ten originální komentář:) ale bylo to prostě absolutně perfektní!
15.12.2007 16:16:59
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one