My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5481"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
kks s tymi zraneniami je jak Karolina aj ta furt nic mi neni urcite s tou nohou bude nieco mat...hmm predstava malfoya potom ako by mu nat odovzdala pozdravy fakt super smiley
jo bylo, ale kdyz on je na tohle takova brzda ;-) taky znam takove existence :-(
Díky Kaitlin za spřátelení. U mě je oznam a máš tam i menší darček. :-)
moreen: No, tak to ještě nevím..nevím..smiley Každopádně se budu snažit něco vymyslet, ale uvidí se..smileyMarS: A to by bylo docela fajn, ne? kdyby pozitivně překvapil. smileysilvinka: DíkAnduel: ježiši dík..A rozhodně necho´d.Lily: No, tak ať to tobě dobře dopadne..No, mě asi nejhůř dopadla ájina (možná to bude tím, že jsem se na ni vykašlala) - berem v konverzaci anglickou literaturu a to jde nějak mimo mě..Umím jen to základní smiley
Kaitlin
ahoj, víš v kolik asi přidáš?? doufám že to bude dobrý, zítra píšu tu šílenou zápočtovku tak se prosím snaž:) chjo.. jak to dopadlo tobě Kaitlin?? doufám že dobrý a žes jen přeháněla.. tak zatím ahoj u zítřejšího komentíku:))
kdy pridas?
ty víš, jak člověkovi zvednout náladu, co?:-) fakt nádherná, úžasná, skvělá kapitolka, ty jiný ani nepíšeš teda, já se jdu zahrabat:)))
nádherná kapitolka
No prave tohle by od nej clovek cekal, takze mohl leda pozitivne prekvapit ;-) no, je mladej a pokud ho neodkrouhne hadi ksicht, tak jeste par sanci prekvapit mit bude ;-))
no tak mě se to líbilo.. ale to už asi moc do konce nechybí, viď? když už je z toho sirius venku.. no doufám, že ještě nějakou tu zápletku vymyslíš =)
05.07.2008 22:17:13
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one