My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8335"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
tak tato kapitola je fakt super uplne fantasticka no uza este teraz sa rehocem smiley
Blackes: jsem ráda, že se ti kapitola líbila..a taky za to, žes nechala koment..smiley
Kaitlin
nádherná...jsem ráda, že se ti dva tak spřátelili a že odtamtud vypadli...hrozně moc se těším na pokráčko

PS:omlouvám se, že tedkom moc nekomentuju
Blackes.webgarden.cz Nebezpečné je věřit i nevěřit
nádherná...jsem ráda, že se ti dva tak spřátelili a že odtamtud vypadli...hrozně moc se těším na pokráčko

PS:omlouvám se, že tedkom moc nekomentuju
Blackes.webgarden.cz Nebezpečné je věřit i nevěřit
moreen: No dobře no..tak neukecám..Ale snaha byla smiley Jj, nat je pěkný číslo..to byl taky prvotní záměr v NZ...A dík za komentMarS: Tak super..Aspoň že tak..Ale holt a hold si snad už nepletu...V tom jsem si jasno udělala..silvinka: Díky za pochvalu..tak snad se bude líbit i další kapitolka..=Dlily_of_the_valley: neboj, neumřela bys...omno to zas tak špatný není..A navíc - já jsem ráda za každý komentář, který tady necháte..A´t už je jakýkolivKaitlin
Dívám se dobře? Já jsem tam nedala komentář? To je neuvěřitelný, já myslela, že jo...

Tak, kapitola jako vždy moooc moooc hezká, ale to je už ohraná písnička, a slyšet to po třicátý, asi umřu nudou, co?:-D
prej nepovedená kapitola.Náhodou je dobrá a už se nemůžu dočkat na reakce ostatních, až se vrátěj domů
Kaitlin: tipla sis spravne :-) docela dost autoru si plete pojmy s dojmy jako treba efektni/efektivni, hold/holt (ze jo, Tess? ;-)), ....
náhodou, mě se to líbí.. fakt nevim, co v tom pořád hledáš. holka mě neukecáš, prostě píšeš skvěle a je jedno, jak to připadá tobě. ale natalie je fakt pěkný číslo =) moc se těším na ty ksichtíky, až ti dva nakráčejí dovnitř. škoda, že to nemůžem vidět :o)
MarS: Ježiši, tak to jsem fakt moc ráda, že se ti líbí..smiley No, já bych i delší psala, ale na to prostě nemám čas..jsem ráda, že stíhám tohle..A to tě to tak ohromuje, to třikrát do týdne?? smiley No, je fakt, že jen málo autorů přidává tak často..A s tím košem fakt nevím..já bych řekla nejefektnější, ale jistá si nejsem..No, to že je sobota pozítří je moc hezký, ale já mám napsanou jen jednu stránku..nějak dneska nemám náladu na psaní..spíš naopak..=(Jitka: jsem ráda, že se líbítess: Já a magor?? No dovol! smiley A nezapomenutelný, jo?? Já myslím, že na ty tvoje nemám..A okamžitě jo?? Ses zbláznila..To bych se musela tak roztrojit (jedna část by se učila, druhá koukala na televizi a ta třetí psala smiley) Fakt nestíhám..dřív než v sobotu to nebude a to stejně bude MSM, páč už ho mám rozepsaný..na NZ jsem ani nesáhla..
Kaitlin
05.07.2008 21:38:17
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one