My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7366"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
ÁÁÁ! Super kapitola! A kritika? není co kritizovat! naprosto perfektní, bylo to vážně moc moc moc hezké, zasmála jsem se u toho a přitom to bylo i vážné. vážně se ti to povedlo, těším se na pokráčko a doufám, že Siriuse dostane nat zpátky a Harryho vezme do oblouku s sebou. bylo by moc hezký, kdyby si navzájem pomáhali smiley
Jej... Dalsí naprosto úuuuzasná kapitolka... Fakt geniální... Nikdy bych necekala ze to s Harry&Net pujde tak rychle - no ani jsem necekala, ze je vubec "das dohromady" pokud se tohle tak da nazvat... Bazvadna kapitolka, moc se mi líbila :) Klobouk dolu :)
Noo, tak na tohle sem čekal... tohle mě utvrdilo v mim odhadu od druhý kapitoly... smileyPovedené, ale trochu mi chybí staréchování těch dvou. Jako několik málo nejmenovaných mě v určitých situacích těší že je od hermiony a Rona (budu citovat Magiku) Kazí ho totiž...Budu se těšit na... 30? kapitolu... jo asi jo (římský číslice mi nikdy nešli)

hej takhle to utnout, to se nedělá :o)) nádherná kapitolka, jsem jí nadšená, doufám, že se harry a nat dají nakonec dohromady :o))
jooooooooooooooo
05.07.2008 00:38:39
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one