My world of fantasy...Děj: Natalia, obyčejná sedmnáctiletá holka, si užívá života tak, jak jen může. V den jejích sedmnáctých narozenin se však objeví na místě, které až do té doby považovala za pohádku. Postupem času zjišťuje, z jakého důvodu se tam objevila, jaká je její opravdová minulost....Setkává se zde s lidmi, které měla vždy za fiktivní, a chtě nechtě se zapojuje do dění v kouzelnickém světě.

Postavy: Natalia "Holerová" (AUTP), Harry Potter, Hermiona Grangerová, Ginny Weasleyová, Ron Weasley a mnoho dalších z té doby

Doba: Studium Harryho Pottera (7. ročník)

Délka: 70 kapitol + prolog a epilog

Stav: DOKONČENÁ

Upozornění: Jak už hodně lidí řeklo, prvních pár, cca 5, kapitol za moc nestojí. Zkuste se skrz ně pročíst, dál už se to snad bude líbit..

Věnování: Albi - za to, že existuješ a jsi tu pro mě

Takže poslední kapitola k této povídce.
Nejdřív bych vám moc chtěla poděkovat za komentáře. Překvapilo mě, že se jich tam během tak krátké doby objevilo tolik. Ale jsem za ně vážně moc ráda. A vůbec by mi nevadilo, kdyby se objevily nějaké i tady. Pokud možno co nejvíc, samozřejmě.
Jinak bych ještě chtěla říct - u NZ původně měl být happyend, ale při psaní jsem tak nějak zjistila, že to prostě nepůjde a že to bude lepší tak, jak to je teďka...Prostě sem nepatří úplně šťastný konec, ale tragédie to snad taky není (tu si můžu nechat na někdy jindy).
Jo a tuto poslední kapitolu bych chtěla věnovat všem, kteří u této povídky vydrželi až do konce.
Takže to je asi všechno, co jsem chtěla říct.
vaše Kaitlin
_______________________________________________
Tak konečně jsem dopsala tuhle kapitolu. Omlouvám se, že je to tak pozdě, ale dřív to prostě nešlo. Hrozně špatně se to psalo a navíc jsem to taky musela všechno pořádně promyslet. Co se jak stane a podobně..Nechtěla jsem se do toho zamotat. Ale nakonec tam je všechno, co jsem tam chtěla mít. Nevím, co na to budete říkat, je to takové zvláštní, ale mělo to tak být. Ať už se tam stalo cokoliv, prostě takhle jsem to plánovala.
Vím, že s tím teď budu otravovat, ale prosila bych komentáře. Od všech, co to budou číst. Tahle kapitola je pro mě moc důležitá, je to vlastně poslední kapitola, ve které se děje něco podstatného. Pak už skoro nic nebude. tak bych ráda slyšela váš názor. Bylo by to možné? Aspoň pro tentokrát? =) Předem děkuji
A jinak - ani tady nezapomenu na věnování. Chtěla bych ji věnovat lidem, kteří pro mě moc a moc znamenají. A tím myslím Ary, Albi, Abi a Enny. Omlouvám se, pokud jsem na někoho zapomněla, kdyžtak to sem ještě dopíšu.
Ale to neznamená, že pro vás ostatní není...jen pro tyhle čtyři je nějak tak víc, chápete..
Takže já už nebudu otravovat s těmito kecy, prostě přeju příjemní čtení (pokud to půjde) a těším se na nějaké ty komentáře. A beru i negativní ;)
_______________________________________
I když u předchozí kapitoly nebylo zrovna moc komentů, stejně sem tuhle kapitolku dám. Z časových důvodů, které vám prozradím někdy jindy..  =) Tak jen doufám, že se vám tohle bude líbit. Snažila jsem se, sice mi to připadá divný, ale uvidím, co na to vy.
Jinak chtěla bych to věnovat všem, co napsali u minulý kapitolky komentářík. A to jest: Weruška, Polgara, Greisy, Passia, Dornes, Zaza, KiVi, Ewelin a Sára. Pro vás holky je tahle kapitolka.
A samozřejmě ještě pro Arynku, která mi názor řekla osobně, a pro Albi, u který vím důvod, proč nenapsala koment a taktéž mi ke kapitolce něco řekla.
Tak snad se vám to bude líbit.
Kaitlin
____________________________________________
Světe div se, přidávám další kapitolu...
Vím, říkala jsem, že teď nic nebude, ale to byste nevěřili, jak se doma nudím...Připadám si, že už jsem skoro v pořádku, jen mi pořád šumí v uchu a tak. A přesto ještě musím tvrdnout dva týdny doma a cpát se prášky. No a protože je mi celkem dobře, vrhla jsem se na psaní kapitoly (chápete, najednou mě napadlo, jak začít a už to šlo samo...ale je fakt, že kdybych se tak zoufale nenudila, asi bych to nenapsala :D).
V nejbližší době se pokusím přidat další kapitolu, když mi to vyjde, dneska jí začnu psát. =) A omlouvám se, ale do konce července asi nepřidám MSM. Možná v posledním týdnu, když se k tomu dokopu, ale dřív ne. NZ už se totiž rychle chýlí ke konci, chybí mi už jen dvě, tři kapitoly a epilog. Sice je to o trošku víc, než jsem původně chtěla, ale co nadělám. Odfláknout to nechci. A prodlužovat taky ne. Ale uvidím jak mi to při tom psaní vyjde. Každopádně až skončím s NZ, dokončím MSM a uvidím, co dál.
Tak teď už jen popřeju příjemné čtení, snad se vám kapitola bude líbit, psala jsem jí do dvou do noci, jen aby už byla hotová (a navíc se mi nechtělo přestávat se psaním, když už jsem se na to tak vrhla ;)).
A prosím prosím, komenty, oki? Ať mám nějakej důvod ke psaní. Aspoň malinkej. Jinak jsem fakt schopná se zavrtat do postele a buď čumět na filmy nebo hrát hry. =)

Jo a ještě jsem zapomněla napsat věnování. Trochu opožděně, ale přece (když tohle je první kapitola tenhle měsíc, takže to ani dřív nešlo) Enny k narozeninám. Dodatečně =) Tak si tu kapitolku užij. =)

Kaitlin
_______________________________________________
Takže jsem tu zase s novou kapitolkou. :) A pro změnu k NZ. Nebudu se tu nějak moc dlouho rozepisovat, jen řeknu, že kapitola je kratší než obvykle, ale je tam všechno, co tam má být. A jsem s tím spokojená. :)
Jinak tahle kapitola je pro všechny tak trochu za vysvědčení, ale samozřejmě i pro ty ostatní (třeba pro ty, co dělali zkoušky na vejškách a podobně ;)). Prostě přeju hezké počteníčko a já zase letím pryč. Prostě dneska nechci být doma. Chci si užívat a popravdě už na tom pracuju.
A komenty, oki? :D
__________________________________
V poněkud netradičním čase přidávám kapitolu k NZ, ale nemyslím si, že by to někomu z vás vadilo, co? Jo, je to už docela dlouho, co jsem naposledy přidala kapitolu. Teprve přes víkend jsem měla konečně čas, sice jsem skoro nebyla doma, ale kapitolku se mi podařilo během neděle sepsat. A kupodivu není ani moc krátká (i když několik stránek je okecávání děje, ale to vy už u mě dobře znáte =)). Jen doufám, že se vám bude líbit. Já jsem s ní jakž takž spokojená. =)
Jo a ještě bych chtěla napsat pár věnování. Samozřejmě je to pro vás pro všechny, ale pro některé ještě víc =) Takže tohle teda je pro:
Arynku - prostě proto, že jsi. =) A koukej si to tam pořádně užít, víš o čem mluvím. =)
&
Albi - zlatí, ať se ti ve středu povede ten zeměpis. Budu ti moooc držet palečky. Snad ti to ta babizna dá. =)

A nezapomeňte na komentáře, jasně? :D Povinně všichni, co si to přečtou.
Vaše
Kaitlin
_________________________________________
no jo, zase pozdě, já vím...Ale já to dřív vážně nestihla...Mám teď dost učení, jsem ráda, že stíhám..A navíc když se dostanu na počítač, tak se z nějakého záhadného důvodu zaseknu na ajsku a pak skutek utek, no :D Ale snad vám nevadí, že to je s menším zpožděním, co to je, dvě a půl hodiny :D Jen doufám, že se vám ta kapitola bude líbit. Sice akce není, ale zase se dozvíte něco nového.. =)
Takže očekávám komentáře, u tý minulý kapitoly jste mě moooc potěšili. :D A kdyby to ted bylo to samé, nestěžovala bych si.
Jo a na chyby opět nekoukejte, opravovat nebudu, nemám nápadu..a ani čas, ještě se musím učit.. :(
tak pápá
Kaitlin
_________________________________________________
No jo, tak tady teda máte tu kapitolu...Ale popravdě jsem fakt nečekala, že ty komentáře splníte..Překvapilo mě to, ale na druhou stranu jsem za to děsně ráda. =)
A co k týhle kapitole? No, zas tak akční jako ta předchozí není, spíš naopak, ale přesto doufám, že se vám bude líbit. Navíc je mnohem delší, normálně deset stránek ve wordu. A to už jsem vážně hooodně dlouho neměla. Sama jsem si říkala, že mi asi hráblo. A Arynka mě v tom utvrdila :D
A nezapomeňte - komentáře. Jinak víte co :D
_______________________________________________

Tak další kapitola k NZ, i když s těma komenty jste se moc nevytáhli..tak snad to ted bude lepší, jinak si mě nepřejte..
Jo a přeju příjemné čtení, víc snad dodat nemusím..

__________________________________________

Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one