My world of fantasy...

Ahoiky,
takže je tady další kapitolka..Je pro všechny, kteří jste vydrželi číst tuhle povídku až dotěďka..=D
Tak snad se vám bude líbit.
Ale to není to hlavní co jsem vám chtěla říct...Za necelé tři hodiny odjíždím se školou do Itálie a protože se vracím až další neděli, budete muset vydržet týden bez obou povídek..Což mě teda docela mrzí, hlavně co se týče NZ. Další kapitolka MSM totiž není nic moc, nic se tam neděje, takže se stejně nemáte na co těšit, ale u NZ je to přesně naopak..Čeká vás totiž klíčová kapitolka, kde se dozvíte něco víc o Nat a nejen o ní. Sice bych vám tu kapitolu mohla dát už teď, ale na druhou stranu si říkám, že bude lepší, když si počkáte..=D
Takže to je asi všechno co jsem vám chtěla říct. Snad si ten týden tady užijete.=D Já si běžím zabalit (jo jo, já vím, je to docela brzo, na to že za...jej, za dvě a půl hoďky odjíždíme..) Tak papa a moc vás prosím o komentáře, ať se mám na co těšit.
Mějte se
Vaše Kaitlin =D

****

Takže je tady další kapitolka..možná vás trošku zaskočí, ale i přesto doufám, že se bude líbit, protože se v ní konečně začíná něco dít.

***

Tak tady máte další kapitolku..=D Jak už jsem psala, přes víkend tu nejsem, jedu s kámoši pryč, i když se mi ze začátku moc nechtělo, ale nakonec mě ukecali..Tak sand toho nebudu litovat. No každopádně si i vy užijte poslední víkend před tím, než zase začne škola. =D
Jinak nezapomeňte pořádně komentovat, ať se mám na co těšit.=D Mooc dík.
Vaše Kaitlin
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Takže je tady další kapitola, sna snad se vám bude líbit..Chtěla bych jí věnovat Peťule za krásný komentář, který mi nechala u minulé kapitolky..

A prosím vás všechny o komentáře. Čím víc, tím líp..

Jinak další kapitolka k MSM se tu objeví buď ve čtvrtek nebo pátek, na víkend totiž jedu pryč a nechci vás nechat čekat..=D

Vaše Kaitlin

(P.S. Ani nevíte, co mi dalo práce sem tuhle kapitolu vložit! Kvůli tomu jsou mezi odstavci takové mezery, ale líp se mi to nepovedlo.Tak snad vám to nebude vadit.=D)

 

****

Takže po dlouhé době sem přidávám další kapitolu k Minulosti. Jako obvykle doufám, že se vám bude líbit a zároveň Vás prosím o komentáře.


A menší oznámení - rozhodla jsem se, že v sobotu nevydám další kapitolku k této povídce. Není to tím, že bych nevěděla jak dál, to vím až moc dobře (zatím), ale konečně jsem napsala jeden příběh na přání. Ale jaký, to se dozvíte až v sobotu.
_________________________________________

Další kapitolka..Mám trochu skluz, před chvílí jsem se vrátila z brigády a jsem úplně mrtvá..
Kapitolku jsem po sobě moc nečetla, fakt na to teď nemám, chyby opravím později..Takže to prosím omluvte..

Jinak, správná odpověď na moji otázku je: maguár, bodloš a hafoň.
Sice to nikdo neměl dobře, teda pokud nepočítám ty, kteří psali puntíkatá kočka a podobně..=D
Ale i tak..Kapitolku věnuju těmto lidem: aly, ledik, Giner, LordikVoldik a romais.
Za pokus.  Doufám, že jsem na někoho nezapomněla...

Kaitlin

Další kapitola, tentokrát trochu kratší, ale přesto doufám, že se bude líbit...=D a moc prosím o komenty..=D

***
Tak tady máte další kapitolku..=D Doufám, že se vám bude líbit a moooc prosím všechny, co to budou číst, o komenty..Ráda bych věděla, kdo všechno to čte a tak..=D

***
Další kapitolka..Dlouho jste na ní čekali, tak doufám, že se vám bude líbit..A mooc vás prosím o komenty..Díky

***
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one