My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9672"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
avlako, sabiinka, claire: Netroufám si říct, kdy přidám další kapitolu...Snad někdy v lednu, ale netuším. Opravdu teď nemám na psaní ani pomyšlení, ani náladu a ani čas...Za prvé je konec pololetí, musím ještě dohánět známky, dopisovat testy, které jsem nepsala..A krom toho se pořád učit na zkoušení a testy, které pro změnu souvisí s maturitou...Přiznávám, že bych ráda MSM dokončila, co nejdřívc dokončila, ale pořád mi do toho něco leze..Takže možná, že se tu koncem ledna něco objeví...a když ne, dám vědět.
Kaitlin
ahoj pěkně prosím smutně koukám kdy bude další kapč?
halo halo pises upa skvele kdypak nam sem pridas dalsi kapitolku myslim ze by to nepotesilo jen mesmileysmiley
tak kdy bude další kapitola?????????
Grencle: Ježiši... =) Tak tímhle komentem jsi mě opravdu moc potěšila. Jsem děsně ráda, že tě "znovu uchvátila". Budu se snažit tě ani ke konci nezklamat. =) Snad se mi to povede..
Kaitlin
moc se mi tahle pvoídka líbí...před hodně dlouhou dobou jsem jí četla pravidelně a teď jsem sem přišla znovu a zase mě uchvátila...skvělý jedinečný, dokonalý...moc se mi líbísmileysmiley

Grencle, http://poterhary.blog.cz/
Ledik: No jo, ta lenost, to je děsná věc. smiley TO vím sama až moc dobře..Romais: Lekla? Tééda. No, Remův výraz by byl asi..zajímavej, to máš pravdu. Jo a jsem ráda, že se ti kapitolka líbila...Sára: Jé, děkuju...A další. Ehm. No, já se krapet sekla. Vůbec nevím, jak kapitolu začít a tak. A navíc se k tomu dokopat. No hrůza...Ale budu se snažit, aby to bylo co nejdřív. Pokusím si udělat věci do školy dřív jak v neděli večer a třeba bych mohla aspoň kousek kapitolky sesmolit..=)
Kaitlin
Super kapitolka. Chci další. Prosím smileysmileysmileysmileysmileysmiley
fuj tyjo už jsem se lkela....ještě že to dopadlo takhle :-) ale chtěla bych vidět Rmův výraz, když dostal tu facku :-) jinak fakt suprová kapitolka :-)
Kaitlin: Napsal bych ti delší koment, ale víš jak sem líný :D
14.01.2009 14:11:54
Aladima
1
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one