My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2929"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Kariiisek: Doufám, že v nejbližší době..budu se o to snažit
Kaitlin
hojky kaitlin kdy bude další kapča??,...mám děsnej absťáksmiley
Cl@r!s3k: Ahoj. Touhle kapitolou to samozřejmě nekončí, psát budu, ale teď na to nemám vůbec náladu a nechci se do toho zbytečně nutit, pak by ty kapitoly nestály za nic. Ale snad se k tomu v nejbližší době dostanu. =) Uvidí se
Kaitlin
Ahojik Kaitlin....budes psat dal a nebo to skonci s 85 kapcousmiley????pls odpovez
Seťa: Díky, jsem ráda, že se ti povídka líbí...a že tě na ní hodně věcí potěšilo...by mě teda docela zajímalo co. No, s tou vodou asi máš pravdu, ale chvíli se tam přece jen přežít dá.. =) Teda ne že bych to zkoušela. A s Lily uvidíš, jak to nakonec bude...děj dopředu neprozrazuju, takže neodpovím... A k tý gratulaci - MSM za skvělý dílko nepovažuju...je to místy dost přehnané a nejen to...

A k tomu s tím Brumbálem - tak je fakt, že toho jsem nějak vyšachovala...moc se mi tam nehodil a prostě jsem ho odstranila z hlavního děje, no...a Fénixův řád - pořád tamn jsou ti Smrtijedi, ti jsou jejich hlavní protivníci. =) A uvidíš...uvidíš...A ne, nezlobím se...vůbec to nehaníš, jen vytýkáš to, co je tam blbě...a to beru..jak už jsem řekla, nemyslím si, že je tahle povídka nějak báječná, že je dobrá...prostě je tam hodně věcí, které mi najednou vadí, které jsem udělat neměla...ale vrátit to nejde...nezbývá mi nic jinýho, než to dokončit. Prostě tahle povídka se zvrtla a budu ráda, až ji dokončím a nebudu si s ní muset lámat hlavu...

no, radši už dál nebudu psát nesmysly...smiley

Kaitlin
Kaitlin
Ještě PS: krapet mě mrzí, že jsi tolik vyautovala Brumbála ... myslím, že ve svých 120letech by to měl být přece jenom "minimálně" srovnatelný kouzelník s ostatními "vyvolenými" ... hlavně pak, když se ho 30 let Volda bál !!! Fénixův řád by ztratil zcela smysl aj svou účinnost. Těším se, co provedeš se Snapem smiley - defacto jsi je s Lili vyměnila.No, držím palečky ... a nezlob se, že ti to haním smiley jinak je to skvěle psaný.
Ahojky Kait, včera jsem dorazil kapitolky ... povídka je fakt skvělá smiley

Pár věcí mne tam zarazilo, hodně potěšilo - úžasně se to čte - dokonce jsem převčítem nešel ani vůbec spát, jak jsem byl zvědav co bude v další a další kapče ... až nakonec koukám - je ráno smiley.

Jediné co mě vadilo bylo to koupání v ledové vodě - dle mého by to nemohl nikdo z nich přežít - a bez kormidelníka by šla loďka ihned ke dnu! ... pokud by ovšem třebas Sirius nepoužil svou moc na ovládnutí vzduchu, aby zamezil bouři apod.

Na dotaz mi asi neodpovíš, co? Přijde Lili o svoji moc, když se přidala na temnou stranu?

Jinak se těším na další pokráčko a gratulka ke skvělému dílku.
Kaitlin: díky za odpověď
Nika: V srpnu začnu pracovat na týhle povídce. Teď ještě dodělávám tu druhou, ale pak se budu věnovat jen Minulosti. A jsem ráda, že se ti to líbí =)
Kaitlin
je to skvely kdy uz bude dalsi uz dlouho tady zadna nepribyla
10.09.2008 10:05:24
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one