My world of fantasy...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6573"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
vím, že se zase budu opakovat, ale je to prostě výborný.....tyjo to jak je vždycky přemohi aLily a...no prostě je to výborný a už se moc těším na pokráčkosmiley
Tak tahle kapitola byla prostě skvělá. Od asi pěti předchozích se lišila tím, že se mi líbila:D (No jo, tamty byly divný...) A taky tím, že se konečně stalo něco pozitivního.

Hmmm... Co ještě říct? Lily se mi konečně začala zamlouvat - víš, že se mi to nelíbilo. Ale v týhle kpitole mi asi došlo, že tak je to mnohem lepší a hlavně originálnější...

Karolína mi přišla mírně pasivní, že se anio neubránila tomu kouzlu:D Ae to je vedlejší, není každý dokonalý (i když ona tak vypadá:D)

Nakonec... Tohle je na mě dost dlouhý komentář, takže příštích pět kapitol ode mě čekej maximálně dvouřádkové:D
spam
Chtěla jsi dlouhý koment, co? Tak se o něj pokusím. Tahle kapitola byla moc pěkná. Líbila se mi. Jen ti pavouci byli hnusní a bylo jich moc. S radostí bych je zabila, rozšlapala a rozkouskovala. I když, já bych to neudělala, musel by to udělat někdo jiný, já bych s křikem utekla. Ale zpět ke kapitole, ne?

Byla moc pěkná, líbilo se mi, jak James narazil do okenní římsy.smiley To nemělo chybu.

Navíc se tam objevila má milovaná Lily na straně zla. Však už jsem ti říkala, že se mi líbí, že je Voldemortova posluhovačka. Je to zajímavé.

Jsem zvědavá jestli tu lod najdou a dostanou se zpět.

Také jsem zvědavá, co všechno Karolína zjistila, tedy pokud to tam bude.smiley Snad ano.

No jinak jsem taky zvědavá až se vrátí do Bradavic, jak se budou k Lil chovat. A jak ona k nim. A taky jestli Brumbálovi řeknou, že je Lil smrtijedka. smiley A co ona a Rodolfus.

Jsem se mírně rozepsala, takže už budu končit, to bude nejlepší. Chyby ve slovech prosím ignorujte.

Jinak ještě jednou opakuji, že kapitola byla dokonalá.

Areneis
24.06.2008 23:22:24
Aladima
2
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one