My world of fantasy...
Bylo jednatřicátého prosince. Celé Bradavice byly ještě vyzdobeny vánoční výzdobou, ale všude panoval naprostý klid a pořádek. Až to bylo neobvyklé. Bradavice byly zvyklé na rušný život zdejších obyvatel a na různé rošťárny. Ale nyní zde moc obyvatel nebylo. Venku už byla naprostá tma a jen v pár oknech na hradě se svítilo. Jedno z těch oken se také nacházelo v jedné z hradních věží, konkrétně v té Nebelvírské. Tam totiž seděli čtyři studenti z této koleje a právě o něčem diskutovali.

"Jamesi," povídala právě blonďatá dívka. "To je na nic slavit Silvestr tady ve věži. Uslyší nás tady McGonalka a budem mít průser."

"Jo, ale kam chceš teda jít?" odsekl chlapec.

"Já nevím, ale tohle je na nic," odvětila Karolína.

"Hele nemohli byste se už konečně přestat hádat?" zeptala se Ginny, kterou už nebavilo poslouchat, jak se ti dva hádají, už to totiž trvalo pěkně dlouho.

"A máš nějaký nápad?" vypálili na ní James a Karolína současně.

"A co takhle Komnata nejvyšší potřeby?" navrhl Sirius. "Tam nás ani nenajdou, natož uslyší."

Všichni tři se na něj ohromeně podívali. Tak tohle ani jednoho z nich nenapadlo.

"Super," vyjekla Karolína a začala se okamžitě zvedat. "Tak jdem?" zeptala se.

Zbytek jí okamžitě začal napodobovat. Holky zamířily přímo ke dveřím, ale když tam došly, uvědomily si, že kluci za nimi nejdou. Ti naopak zamířili k sobě do ložnice. Obě dívky si vyměnily překvapený pohled, ale počkaly tam na kluky, kteří se za okamžik vynořili z chlapeckých ložnic a v rukou měli dvě flašky, pravděpodobně s ohnivou whisky.

"Můžem jít?" zeptal se Sirius, když oba přišli až k holkám.

"Čeká se jen na vás," zazubila se Karolína a všichni čtyři vyšli ven na chodbu.

Za chvíli už byli v sedmém patře, přímo před Komnatou. Vymýšlení se chopila Karolína, která k tomu za žádnou cenu nechtěla nikoho pustit. Zamyslela se a okamžitě se před nimi objevily dveře. Otevřeli teda a ocitli se v prostorné místnosti. Polovinu zabíral parket s mnoha barevnými reflektory, které ale byly nyní zhasnuté. Ve zbytku místnosti se nacházel stoleček s křesílky, pohovkami a krbem a také bar s vysokými židličkami, ve kterém se pití samo nalévalo a míchalo. V celé místnosti bylo šero a jen tu a tam občas svítilo nějaké světýlko. Karolína byla se svým výtvorem nadmíru spokojená.

Ostatní se na to jen vyjeveně koukali. Nevěděli sice, co si jejich kamarádka vymyslí, ale tohle teda nečekali.

"Co to má být?" zeptali se James a Sirius unisono.

"Co by?" odvětila Karolína, která se jejich výrazy docela bavila. "Normální místnost."

"A co ten parket, nebo co to má být?"

"Uvidíte."

S tímto se všichni usadili do křesílek v jednom z rohů místnosti. Karolína se spokojeně uvelebila v křesle, spokojena se svým výtvorem, zatímco ostatní stále zkoumali tuto místnost. Po nějaké době, kdy všichni stále mlčeli, se Karolína zvedla a zamířila k baru. Něco tam řekla a vzápětí se před ní objevila sklenice s jakýmsi nápojem. Pak zamířila zpět ke svým přátelům a sedla si nyní na pohovku. Najednou si uvědomila, že jí tu něco chybí. No jasně, hudba. Okamžik na to se začala pokojem rozléhat jakási rychlejší skladba. Teď už se dívka spokojeně na sedačce uvelebila a začala pít svůj drink. Její přátelé se na ní pro změnu udiveně koukali.

"Co to má bejt?" zeptal se Sirius.

"Ta hudba nebo to pití?" otázala se dívka a usrkla ze svého nápoje.

"Oboje."

"No tak ta písnička je od Roxette - Listen to your heart a to pití je Sex on the beach."

"Tak teď jsem ti nerozuměl ani slovo."

Karolína si povzdechla: "No tak ta hudba se prostě takhle u nás normálně hraje. Normální písnička. A u toho baru si můžete z nabídky vybrat jakejkoliv drink a objednat si ho. Tohle se jmenuje Sex on the beach."

"Pěknej název," okomentoval to Sirius.

Karolína jen přikývla a dál pila svůj koktejl. Když se její přátelé k ničemu neměli, povzdychla si a odtáhla je všechny k baru, kde jim také něco objednala. Před nimi se objevili další sklenice s podobným obsahem, jaký měla Karolína.

"A co to je?" zeptala se Ginn.

"Normální koktejl s vodkou a tak."

"A co je to ta vodka?"

"Mudlovský alkohol," prohodila dívka oči v sloup nad jejich nechápavostí.

Ti se opatrně napili, ale když zjistili, že je to opravdu dobré, s chutí se do toho pustili.

Po nějaké době, kdy už zase všichni byli pohodlně usazení v křeslech a tak různě něco popíjeli, se Karolína opět zvedla, chytla Ginny za ruku a odtáhla jí na taneční parket. Vzápětí hudba, která až doposud hrála celkem tlumeně, začala hrát na plný pecky. Karolína začala okamžitě na tu písničku tancovat a zatáhla do toho i Ginn. Kluci mezitím jen zírali na reflektory, které se v tu samou chvíli zprovoznily a začaly celý parket osvětlovat různobarevnými světly. Karolína si tane vyloženě užívala. Tohle už jí chybělo. Dřív byla zvyklá čas od času někam s kamarády zajít, ale tady nebylo kam. I Ginn vypadala, že se docela baví. Ve skutečnosti se jí ta hudba moc líbila a teď tu blbla společně se svojí kamarádkou. Obě se velice bavily.

O chvíli později odtáhla Karolína na parket také kluky, kterým se sice moc nechtělo, ale co jim zbývalo. Za chvíli se i oni zapojili do této zábavy a dokonce si to začali i užívat.

Kolem půl dvanáctý vystřídaly rychlou muziku ploužáky. James, Sirius a Ginn se nad touto změnou zarazili. Karolína se tázavě na Siriuse podívala a za chvíli už se oba pohybovali v pomalém rytmu hudby. Ani Ginny a James dlouho neváhali a napodobili své přátele. Karolína měla ruce dané svému tanečníkovi kolem krku, zatímco tomu pomalu, ale jistě sklouzávaly z jejího pasu na její zadek.

"Se divím, že jí to nevadí," prohodil Black ke svému kamarádovi, který ho očividně chápala a souhlasil s ním.

"Jestli myslíš ty ruce Siriusi," ozvala se pobaveně Karolína, "tak ti musím říct, že nejsi první. To dělá většina kluků."

Sirius se tvářil velmi překvapeně, ale nijak to neokomentoval. Po chvíli si Karolína položila hlavu na jeho rameno a nechala se zcela vést svým tanečníkem. Nějakou dobu takhle tancovali, když najednou hudba přestala hrát. Karolína zvedla hlavu ze Siriusova ramena.

"Bude půlnoc," oznámila jim.

Společně se teda všichni čtyři vydali k baru, kde už na ně čekali čtyři skleničky šampaňského. Na stěně se objevily hodiny, které teď odpočítávaly poslední vteřiny tohoto roku.

"Tři, dva, jedna."

Vzápětí si všichni připili na nový rok a dívky dostali od kluků novoroční polibek. O chvíli později se vrátili zpět k tanci, který teď byl opět mnohem rychlejší. Často se z parketu vypařili k baru, kde si dali něco k pití, teď už většinou panáky. Kluci si oblíbili vodku (ohnivá whisky už byla dávno pryč), zatímco holky to střídaly. Ginny začínala být čím dál tím víc opilá a James na tom byl jen o trochu lépe. Ale i tak se všichni bavili vesele dál.

Kolem třetí hodiny Ginn usnula v křesle, do kterého se na chvíli posadila. Ostatní se usnesli, že ji nebudou budit, a tak jí Sirius, který nebyl tak opilý jako James, odnesl do ložnice, která se objevila za jedněmi dveřmi a položil jí do jedné ze čtyř postelí. Následovně se vrátil ke Karolíně a Jamesovi, kteří teď pro změnu seděli na baru a na něco si připíjeli. Po nějaké době odpadl i James a skončil také v jedné z postelí.

Karolína se Siriusem na tom byli kupodivu dost dobře. Posadili se teď na pohovku a Karolína i ztišila hudbu.

"Řekni mi jak to děláš, že nejsi vůbec opilá," ptal se Sirius.

"Normálně. Neměla jsem toho zas tolik a taky jsme na to trošičku zvyklá."

"Hmm, ale mělas toho rozhodně víc než třeba Ginny."

"To asi jo," usmála se Karolína.

Vzápětí se zadívala Siriusovi do očí. Chvíli se tak na sebe dívali, až se k ní Sirius zlehka naklonil a políbil jí. Karolína byla ze začátku dost překvapená, ale pak mu začala polibek vracet. Po chvíli se od sebe odtrhli. Dívka si teď položila na Siriuse hlavu. Oba mlčeli a po nějaké době Karolína usnula (Přece jen už bylo pět hodin ráno). Sirius jí teda odnesl do ložnice, kde jí položil na postel a přikryl a sám si lehl do zbývající postele a za chvíli usnul také.

10.07.2007 20:49:11
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one