My world of fantasy...Děj: Karolína, obyčejná středoškolačka, se díky zásahu jedné "osoby" ocitne ve světě čar a kouzel. V tu samou dobu se Ginny Weasleyová vrátí zpět časem. Společně zjistí důvod svého pobytu zde, seznámí se s tamními lidmi a začnou žít nový život, který však bude mnohem těžší, než mohly tušit.

Postavy : Karolína Greenová (AUTP), Ginny Weasleyová, Sirius Black, James Potter, Remus Lupin, Lily Evansová a mnoho dalších...

Doba : Pobertové (6. a 7. ročník)

Délka : 90 kapitol

Stav: DOKONČENÁ

Kapitoly: Úvod, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Rozvrh hodin, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90

Upozornění: Moje první kapitolová povídka, tak na to berte ohledy. Zároveň upozorňuji, že z Karolíny jsem udělala celkem dobrou MS..

Věnování : Karolínce - za to, že tu pro mě jsi a nikdy mě nenecháš ve štychu


Tak a je tu konec.
Po dvou letech konečně dopisuju tuhle povídku. =) Popravdě jsem ji dopsala včera, přesně dva roky na den, kdy jsem ji začala psát, ale protože mi pro změnu blbnul internet, vkládám to až dneska. =)
Je to zvláštní, po takové době to skončit, ale jsem za to ráda. Na rozdíl od NZ mě už Minulost tak moc nebavila, ale chtěla jsem ji ukončit. Kvůli sobě i kvůli vám. I když přiznávám, že v jednu chvíli jsem se na to už chtěla vykašlat. Ale jak vidíte, neudělala jsem to.
No a ti, co četli Nz určitě vědí, že mi nejdou psát veselé konce, happyendy prostě nejsou moje parketa. Takže nějakej zvrat k lepšímu už nečekejte, taky kde by se tu vzal, že? Po minulé kapitole. Ale můžu vám říct, že tam jsem se ještě krotila, původně mělo zemřít ještě víc lidí, ale zas jsem si řekla, že až tak to přehánět nebudu. =)
Víc už se asi rozepisovat nebudu, nějak mě nenapadá, co bych k tomu měla říct. Prostě je konec, úplně. Takže tímto dělám poslední tečku za MSM a doufám, že se vám to bude líbit.
A moc prosím o komentáře, ano? :) Předem děkuji. Jsem moc zvědavá na vaši reakci. =)
Kaitlin
Jo a opět - chyby a překlepy jsou, opravím jindy.
***

Ahoj,
takže po hodně dlouhé době jsem tu zase s kapitolou k MSM. Menší zázrak, ne?
Každopádně tahle kapitolka je úplně poslední, následuje už jen epilog. Původně měly být kapitoly dvě, ale nakonec se mi to víc hodilo takhle. Každopádně doufám, že se vám to bude líbit. I když je tahle kapitolka krapet smutná, ale znáte mě. :)
Tak ještě poprosím o hooooodně komentářů a rozepisovat se budu až u epilogu =)
Kaitlin
Mimochodem, jsou tam chyby, pak to opravím. =)

***

Takže po delší době se zase ozývám a přicházím i s novou kapitolou. To koukáte, co? Popravdě jsem si psala tak různě, jeden den třeba pět stránek a pak byla týden pauza, než jsem zase začala psát. Obvykle to tak nedělám a snažím se to psát v celku, ale bohužel mám teď děsně málo času a když si nějakou tu chvilku najdu, tak ji trávím jinak než psaním...Každopádně kapitolu jsem dopsala, jsem s ní jakž takž spokojená. A pozor - pomalu, ale jistě se blížíme k úplnému konci. už jen dvě, maximálně tři kapitoly a skončí to. =) Ale za jak dlouho to bude, to fakt že netuším, sami vidíte, jaký jsou rozestupy mezi jednotlivými kapitolkami...
A jestli můžu, poprosila bych o nějaké ty komentáře...u tý minulý jich bylo žalostně málo (A omlouvám se, že jsem ani na jeden neodpověděla, ale nebyla nálada..snad příště.)
Takže to je snad všechno, co jsem vám chtěla říct. Snad jen ještě popřát příjemný čtení.
Kait
___________________________________

Tak jsem tu s novou kapitolkou...To koukáte, co? :)
Popravdě ale musím přiznat, že s ní moc spokojená nejsem, i když ta je to, co jsem tam chtěla dát...další snad už bude lepší, tam se zase něco bude dít, i když tady se taky něco málo dozvíte...
tak jen poprosím o nějaké ty komentíky, beru i kritiku - ne, tu očekávám. =)
Jinak další kapitolu dřív jak za týden nečekejte. Spíš za dva. Ale snažit se budu, uvidím, jak to bude vypadat ve škole a podobě. =)
Tak zatím papa
vaše Kaitlin

***

Kuk,
takže po dlouhý době jsem tady s kapitolkou k MSM. To koukáte, co? =) Popravdě mě samotnou taky překvapuje, že jsem si k tomu sedla a napsala to. Ale jsem s tím celkem spokojená, sice jsem měla naplánovaný, že tam bude krapet něco jinýho, ale nevadí...
Každopádně doufám, že se vám to bude líbit, strávila jsem nad tím několik hodin, takže bych tu ráda viděla nějaký ty komentáře, kdyby to šlo. Moc o ně prosím, ať mám k další kapitole pořádnou motivaci.

Jinak kapitolku bych chtěla věnovat dvěma lidičkám, na kterých mi moc a moc záleží. A doufám, že je tímhle potěším a nějak zvednu náladu. Takže tahle kapitola je hlavně pro vás, Abi a Ary. A užijte si ji, pokud to bude možné.

Takže zatím papa, přeju příjemné čtení
vaše Kaitlin
______________________________________________________________

Ahoiky,
omlouvám se za mírné zdržení, ale prostě jsem to nestihla napsat..V pátek nebyla nálada, v sobotu jsem nebyla doma..Znáte to..Tak jsem si k tomu dneska odpoledne (dobře - hodně pozdě odpoledne) sedla a psala a psala..a Dopadlo to takhle...Tak snad se vám to bude líbit, na případné chyby se nekoukejte, ted jsem to dopsala a nemám sílu na to, abych to opravila..
A komenty, jasný? :D
Mimochodem - je to ještě delší, než poslední kapitola NZ :D Jedenáct stránek, dobrý, ne?

***

Tak je tu další kapitolka....Předem upozorňuju, že je plná chyb, ale prostě nemám sílu na to, abych to opravila a Katt jsem to nestihla poslat...Před hodinou jsem se vrátila z pochodu Sedlčany-Prčice...No víc jak šest hodin chůze, před 28 km...A jsem úplně mrtvá a už teď usínám...tak prostě na chyby nehleďte..
Jinak doufám, že se kapitola bude líbit a moc moc vás prosím komentíky. Děkuji
Kaitlin

***

Tak další kapitola k Minulosti. Snažila jsem se, aby byla dobrá a nějak vypadala, ale většinu jsem psala dneska v noci, takže to podle toho bude vypadat.
No, tak ale doufám, že se aspoň trochu bude líbit. Původně sice měla být delší, ale nakonec jsem si řekla, že to rozdělím na dvě části. už jen proto, že bych to nestihla dopsat.
Tak jen očekávám nějaké ty komentáře, oki? =) Pokud možno co nejvíc.
Kaitlin
Jo a ještě - asi tam budou chyby a překlepy, ale nechce se mi to opravovat. Snažila jsem se, ale usínám u toho. Tak se je pokuste přehlížet. =)

***

Takže po děsně dlouhé době přidávám kapitolu k Minulosti...=D Docela úspěch, co?
No a jo, slíbila jsem, že bude v sobotu, ale jaksi to nevyšlo, tak to vkládám pár minut po půlnoci...Vrátila jsem se domů totiž krapet později, než jsem počítala a navíc se na ajsku objevila Arynka (určití lidé vědí, proč jsem asi tak dala přednost jí a na kontrolu kapitoly se vykašlala).
Jinak k téhle kapitole - jo, nelíbí se mi. Pranic s ní nejsem spokojená, ale prostě mi to líp napsat nešlo..to, co tam mělo být, to tam je, ale to je tak všechno..Další kapitoly by měly být lepší, páč se dostanu k zajímavějšímu ději...=) Však sami na konci poznáte. =)
No, příjemné čtení vám přát nebudu, u tohohle to ani nejde...ale kritiku si ráda vyslechnu.
Kai

***

Tak další kapitola k MSM..zase pozdě, jako vždycky..když já to taky dopíšu v osm, než se to opraví..ale hlavní je, že to tu je, ne?
Takže a je to pro Enny..=D
A komenty, ok?

***

Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one