My world of fantasy...

Co vás čeká a nemine aneb NOVÉ POVÍDKY

Slibovala jsem, že v sobotu sem hodím oznámení o nových povídkách, tak mě tady máte. A co mám tentokrát v plánu? Většinu to asi překvapí, ale chystám hned několik nových příběhů (přestanu to troufale nazývat povídkami, když to vždycky skončí jako román). Stačila jsem si už totiž všimnout, že když tvořím jen jeden, píšu jen v okamžiku, kdy mám na tu konkrétní věc náladu. Zatímco když jich bude víc, dá se to střídat podle chuti.

 

A o co se tedy bude jednat? Myslím, že bude nejlepší, když vám sem rovnou hodím ke všem malé info. A za týden se můžete těšit na jedno z toho :)

 

Tři osudy

Děj: Jako malé byly nerozlučné, avšak postupem času se začaly odcizovat. Bella, Narcisa a Andromeda. Tři sestry, které Bradavice změnily natolik, že se liší tak moc, jak jen to jde. Jejich životy však pokračují, i když si každá zvolila jinou životní cestu.

Postavy: Andromeda Blacková, Belatrix Blacková, Narcisa Blacková, Lucius Malfoy, Rudolfus Lestrange a mnoho dalších z této doby

Doba: Studium Jamese Pottera

Délka: Uvidí se

Stav: Rozepsaná

Upozornění:

1)      Úmyslně jsem si pozměnila roky narození jednotlivých postav tak, jak jsem to vždycky viděla já.

2)      Moje první povídka v ich-formě.

Věnování: Terezce

 

 Pavučina času

Děj: Až do onoho osudného dne žil Christopher spolu s matkou a sestrou ve Francii. Když je však donucen přestěhovat se do své rodné země, začnou před ním vyskakovat otázky, které nikdy nemusel a ani nechtěl řešit. Kým doopravdy je? Kdo je jeho otec? Co čeká na něj a jeho sestru Cassidy? Je vlastně Británie pro ně ta nejlepší volba?

Postavy: Christopher Walker, Cassidy Walkerová, Harry Potter, Ginny Weasleyová, Terry Boot a mnoho dalších...

Doba: 6. Ročník Harryho Pottera

Délka: Uvidí se

Stav: Rozepsaná

Upozornění: Moje první povídka, kde je hlavním hrdinou kluk.

Poděkování: Astince, bez ní by to ještě teď nemělo název. :)

Věnování: Abigail
Život za zrcadlem

Děj:  Ginnin život nebyl vždy úplně růžový, ale vyhovoval jí. Měla milující rodinu, úžasné přátele a hlavně stála na té „správné“ straně. Občas se ale do chodu času vloží kouzla a věci se pokazí. Co všechno o sobě Ginn zjistí a jak si poradí s nastalou situací? A dokáže to zvrátit nebo se raději přizpůsobí?

Postavy: Ginny Weasleyová, Pansy Parkinsová, Draco Malfoy, Blaise Zabini, Harry Potter, Hermiona Grangerová, Ron Weasley a mnoho dalších...

Doba: 7. Ročník Harryho Pottera

Délka: Uvidí se

Stav: Rozepsaná

Věnování: Astince

01.05.2010 20:47:36
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one