My world of fantasy...
Pokud se chcete dozvědět, kterej cvok všechno tohle napsal, jste tu správně
Takže jsem sedmnáctiletá holka, která v září nastoupí do septimy jednoho osmiletého gymnázia..=) Jak to tak chodí, některý předměty mám docela ráda - patří mězi ně například tělocvik, biologie a kupodivu taky chemie - a jsou tayk takové, které mě absolutně neberou a nudí  - to jest matika, fyzika (do teď jsem nepochopila její smysl, ale budiž), a taky zemák (naštěstí jsem se ho letos už zbavila)..

Mám ráda různé sporty - ať už zimní jako lyžování nebo snowboarding, tak i jiné, třeba volejbal ale i mnoho dalšího.=). Dále taky hudbu, všelijaké filmy a také zvířata.=) A abych nezapoměla, tak i tancování a samozřejmě různé akcičky s příteli.=)

Pokud se ptáte na bydliště, prozradím vám, že je to manší město poblíž Příbrami..=D to vám řeklo hodně, co??

Dále mám ráda různé knížky a to hlavně fantasy. Mezi moje nejoblíbenější patří Harry Potter a Trilogie Dračích jezdců, trilogie Moira a nyní přečtení Vyvolený. Ale pravdou je, že přečtu prakticky všechno, co mi přijde pod ruku..=D Prostě takovej můj koníček..A je jedno, jestli ta knížka je z jednadvacátého století nebo z devatenáctého..Dobří autoři byli, jsou i budou..=D

A se čtením se váží i různé povídky na internetu, které s oblibou čtu.

První povídka, kterou jsem na netu četla byl Harry Potter a Dech jednorožce, po něm následoval Pán Smrti - což je podle mě jedna z nejlepších fanfiction na českém netu..=D Opravdu mě zaujala a dost jsem jí i prožívala..Doporučuji přečíst si..

Nakonec jsem se rozhodla také přispět svou troškou do mlýna. Povídku MSM už jsem měla v hlavě docela dlouho, ale nějak jsem ji nepřevedla na papír nebo spíš do počítače, k čemuž mě nakoplo několik opravdu pěkných povídek. A tak je tu i moje. =)

Jinak název blogu se odvozuje od jedné mojí oblíbené postavy z trilogie Moira.

11.07.2007 00:12:24
Aladima
Prohlašuji, že veškeré povídky týkající se Harryho Pottera jsou zcela nezištné a veškerá práva náleží J.K.Rowlingové. Práva si dělám pouze na mnou vymyšlené postavy.
Ostatní povídky a postavy patří pouze mně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one